Nobel oil Baku |
Iš principo negalima teigti, kad revoliucijos finansuotojai buvo vien Rokfeleriai, finansavo ją visi 3 karteliai ir visi turėjo savo revoliucionierius, nes norai pralobti buvo pas visus. Be abejo, tarp jų konkurencija buvo didžiulė, todėl nenuostabu, kodėl taip blaškėsi Nobeliai. Jie puikiai suprato, kad juos pasiruošę nupirkti Dreifusai iš Anglijos, Rotšildų klano. Čia reikėtų pastebėti, kad Globalus kapitalizmas tuomet ir prasidėjo. Kada žmonija pradėjo naudoti pinigus, ko gero neįmanoma pasakyti, o kas yra finansai, tai visai kas kita, tai jau valdžios siekimas, todėl galima teigti, kad Naftos kaip industrijos atsiradime ir užgimė globalizmas, bei žaidimas finansiniais srautais.
Egidijus Baltušis. |
Čia galima būtų paminėti, kad 19a. pabaigoje, Rokfeleriai pradėjo vežti naftą iš artimųjų rytų ir čia pravartu pakomentuoti istoriją su Sueco kanalu. 1897m. Britanija užpuola ir užima Egiptą, kartu jai atitenka ir Sueco kanalas, kuris buvo neseniai pastatytas. Žinoma kanalo statybą finansavo Rotšildai, bet pamatę kokia milžiniška jo nauda ir kaip galima kontroliuoti Rokfelerio naftos prekyba iš Azijos į Europą, Britanija netrukus paklūsta Rotšildų reikalavimui užimti Egipta ir čia Rotšildams atitenka Sueco kanalo kontrolė. Taigi Standart Oils netenka galimybės vežti savo naftos per Sueco kanalą, bet čia Rokfeleriai pradeda savo lobistinius žaidimus Britų parlamente. Jie reikalavo, kad Sueco kanalu turi teisę naudotis visos kompanijos. Klaidinga būtų manyti, kad 19a. pabaigoje, nafta prekiaujama tik Amerikoje ir Europoje, taigi Azijoje šie karteliai, taip pat turėjo savus karus ir savas istorijas. Kada Rotšildai kovoja su Rokfeleriais dėl Sueco kanalo, tuo pat metu vyksta ir kitos teisinės kovos, kuriose dalyvauja Shell kompanija ir jos atstovas iš Rotšildų Markusas Samuelis. Jis bando įrodyti savo kapitalo kilmę, kad praturtėjo Kinijoje kaip spaudos magnatas, nors iš tikro prekiavo sprogmenimis aprūpindamas abi kariaujančias puses tiek Kiniją, tiek Japoniją 1895m.
Deganti Standart oil Gamykla Kinijoje |
Dėl bendro respektabilumo ir saugant savo gerą vardą, populiaru būdavo pasakoti, kad turtas buvo uždirbtas iš informacinio spaudos verslo. Pačio Samuelio Markuso istorija Kinijoje, prasidėjo būtent Rokfelerių klane. Tuomet jie prekiavo žibalu, o žibalo pardavėjai iš mėlynų ištuštintų talpų, dengdavo savo lūšnų stogus. O kada jie perėjo pas Rotšildus, jie įkūrė konkuruojančia kompaniją, kuri prekiavo žibalu iš Raudonų talpyklų. Komiškai atrodė, kada konkurentai pradėjo dengti savo stogus panaudodami skardą iš raudonų talpyklų, iš aukščiau galėjai pamatytį, kaip keičiasi stogų spalva ir rinkos lyderio pozicijas perima Rotšildai, o čia ir kvailiui buvo galima suprasti, kad Rotšildai išstumia Rokfelerius iš Kinijos rinkos. Pasitraukdami Rokfeleriai 1899m. suorganizuoja sukilimą, su nacionalinio charakterio lozungais, kurie tiesiog vandališkai sugriauna visus Rotšildų SHELL žibalo pardavimo tinklus.
Palietus Aziją, reikėtų paminėti ir Naftos istoriją Lotynu Amerikoje. Ir šiandien garsi šalis kaip Venesuela, buvo įtraukta į SHELL Rotšildų machinacijas. 19a. pabaigoje, Venesueloje atsiranda jų diktatorius statytinis, kuris tapo pačiu turtingiausiu venesueliečiu. Pirmu žingsniu jis nusprendė pasirūpinti visuomenės standartine švietimo sistema, kuria paprasčiausiai panaikino. Matomai, kada išsilavinę žmonės, daug žino ir supranta, tampa labai nelaimingais, o Venesuelai, jo manymu buvo reikalingi linksmi gyventojai, todėl visos mokyklos neturtingai visuomenei buvo panaikintos. Kada Venesueloje 1900m. buvo atrasta dideli naftos kiekiai, Venesuelai atėjo sunkūs periodas, čia ko gero tiktų palyginimui sarkastiškas marazmas: kada Antarktidoje buvo atrasta nafta, pingvinų gyvenimas smarkiai pasikeitė į blogąją pusę, vakarų demokratinis pasaulis turi pingvinams priekaištų, nes jie gyvena nedemokratiškai ir yra persekiojami pingvinai pederastai. Tas pats atsitiko ir su Venesuela, šalį krečia vienas po kito vykstantis perversmai ir nesunku pastebėti, kaip diktatorius į valdžią atveda tai SHELL, tai Standart Oils. Tai buvo būdinga ne tik Venesuelai, bet ir kitoms šalims kurios turėjo naudingus resursus.
Standard Oil 1940 žemėlapis – „Business Insider“ |
Taigi grįžkime prie Rusijos, kuri tikrai išgyveno globalias katastrofas, kurioms atsirasti nemažus pinigus investavo šis sionistinis kapitalas. Vienas iš Nobelio vadovų, tuomet vedė savo dienoraštį, kuriame 1915m. aprašė jam pasirodžiusias keistas aplinkybes: Rotšildo naftos verslovėse Rusijoje, per kilusius darbininkų maištus, britai visuomet užstodavo komunistinę ideologiją palaikančius maištininkus ir kaltindavo, kad dėl visko kalta carinė priespauda. Tai galima pavadinti kaip Rusiją griaunančių judėjimu kūrimu ir palaikymu. Tada atsiranda tokie revoliucionieriai kaip Krasinas, pagrindinis tuomet karinis neobolševikų lyderis. Nobelio kompanija rūpinasi laikraščio ISKRA finansavimu, spausdinimu ir platinimu. 1917m. visa tai baigiasi revoliucija ir tai kas liko iš Rusijos imperijos, tų 3 klanų finansuojamas sionistinis narkomas, pasirašo Brest-Litovsko sutartį, kuriame 14 punkte, perduoda visas Kaspijos naftos versloves Vokietijos protektoratui.
Susiję:
Ar žmonija suvokia su kuo turi reikalą? (4 d.)
Ar žmonija suvokia su kuo turi reikalą? (3 d.)
Ar žmonija suvokia, su kuo turi reikalą? (1 d.)