Firma „iTree“ VRK informacinės sistemos kūrimo konkurse dalyvavo su maždaug 3,44 mln. eurų vertės pasiūlymu, tačiau tai VRK buvo per brangu. Nesulaukusi pakankamai gerų kainų, VRK pirkimą nutraukė, pakoregavo sąlygas ir paskelbė naują konkursą, kur laimėjo „iTree Lietuva“ bei jos partnerės, bendrovės „Baltnetos komunikacijos“, siūlymas už 5 mln. eurų. Firmos „iTree“ internetinio portalo fragmentas. |
Į gyvenimą sparčiai braunasi naujoviškas Lietuvos valstybės valdymo modelis. Jau FAKTU galima laikyti tai, kad VRK Seimo rinkimų balsavimo rezultatus su visais rinkėjų duomenimis patikėjo privačiai bendrovei. Faktas tas, kad jau asmeniniai rinkėjų duomenys, kurie turėtų būti Valstybės paslaptis, nutekinti privačiai bendrovei, o toji su tais slaptais duomenimis gali ir privatų bizniuką prasukti? Ir kas galėtų paneigti, kad privati bendrovė taip ir paskaičiuos, stringant ar nestringant kompiteriams, tuos rezultatus, kaip jai pačiai reikia ar taip, kaip samdytojas pageidauja. Trumpai kalbant, matome procesą, kai tam tikros valstybės funkcijos yra perduodamos į privačias rankas. Liberalizmo pasireiškimas? Ir iš tikro, kam tai VRK pačiai skaičiuoti tuos balsus, jei už 5 milijonus tą darbą gali atlikti privatus uabas? Ir visiems į nauda, ir pinigai „išplauti“ ir atsakomybės nėra. O juk VRK skaičiuoja tuos balsus ar neskaičiuoja, vis tiek tas pats atlyginimas jos nariams eina. Tai kam tada tuos balsus skaičiuoti? Dar galima ir suklysti. Tegu „durniai“ skaičiuoja už 5 milijonus, o VRK nariai atostogauja. Oi kiek tokiais „durniais“ norėtų pabūti? Ne visiems tai pasiekiama svajonė. Ir iš viso, dar už 5 milijonus visas VRK funkcijas reikia perduoti privačiam uabui ir klausimas su rinkimais amžiams būtų išspręstas, nereikėtų net „rinkimų“ organizuoti. Daug sutaupytume. Pinigų „plovyklas“ ant kiekvieno kampo įsteigtume, ne vien „valstybiniai pirkimai“ būtų monopolis.
Liberaliai ir laisvai mąstant, o kodėl tas Seimas iš viso reikalingas? Įstatymų leidybos funkcijas Seimas gali taip pat perleisti privačiam uabui, daug sutaupytumėm. Vis tiek dabar Seimas nepaklūsta LR Konstitucijai jau 24 metus dėl antikonstitucinio Seimo rinkimų įstatymo, tai ir uabas su tokia funkcija puikiai susitvarkytų, gal net geriau. Man atrodo, tas faktas, kad Seimo nariai patys kartais ateina į posėdžius ir balsuoja yra paskelbtinas už įstatymo ribų. Seimo išrinktieji turėtų sau poilsiauti sumaltoje Maltoje ar dar kur, o tą jų funkciją tikrai neblogiau atliktų jau jų pasamdyti Seimo narių padėjėjai ir iš tikro nekiltų kokių nors problemų su jų dalyvavimu ar nedalyvavimu Seimo plenariniuose posėdžiuose. Seimo narių padėjėjai tikrai neišdrįstų praleidinėti posėdžių be raštiško paliepimo iš uabų, valdančių Seimą. Įdomu, kokie gi uabai davė LR Seimo nariams griežtus ir vieningus nurodymus NEPAKLUSTI LR Konstitucijai ir eiti į eilinius antikonstitucinius rinkimus visus 24 metus? Kaip galima paneigti faktą, kad Seimas jau yra nusamdytas NEPAKLUSTI LR Konstitucijai, kuriai jie prisiekė? Tik brangiai pasamdytieji taip kruopščiai gali atlikti darbą nepaklusti Konstitucijai.
Labai jau archaiškai atrodo, kad Vyriausybė pati turi atlikinėti Vyriausybės funkcijas. Reikia pasamdyti privatų uabą ir uždėti tam uabui atsakomybę už Valstybės valdymą ir tada žiūrėk visi politikai visada bus niekuo dėti, jei kas nors su Valstybe atsitiktų blogai.
O ką prezidentas iš kito molio drėbtas? Prezidento funkcijas tikrai jau gali atlikti jau ne uabas, o koks nors privatus asmuo, užtektų ir Ulbinaitės. Prezidentė niekada nebūtų kaltinama valstybės paslapties nutekinimu, būtų visokeriopa ir amžina pagarba. Nereiketų visokiems ten kabinėtis dėl apibendrintų biografijų ar autobiografijų.
Taigi procesas, kai Valstybės funkcijos pereina į privačias rankas, o ko gero jau taip realiai ir yra, tai atneštų daug naudos globalistams naikinantiems valstybes. Ar tikrai turime situaciją, kai pati Valstybė valdosi? Jau tikrai esame valdomi iš išorės. Tam įrodyti užtenka vieno vienintelio fakto: visos partijos, visas Seimas, visa Vyriausybė ir Prezidentė nepaklūsta LR Konstitucijai, kuriai jie prisiekia. Vadinasi paklūsta kažkam tam, kas yra aukščiau LR Konstitucijos. Toks yra Valstybės valdymo modelis naujoviškai.
• LR Konstitucijoje nenumatyta partinių sąrašų, partijų (juridinių asmenų) rinkimų, o numatyta rinkti tik 141 Seimo narį.
• Sąrašuose nesantys vienmandatininkai neturi antros galimybės kandidatuoti partiniuose daugiamandatininkų sąrašuose. Kadangi 2 nėra lygu 1, tai reiškia, kad pagal pasyviąją rinkimų teisę rinkimai nėra lygūs.
• LR Konstitucinis Teismas 2008 m. spalio 1 d. nutarime dėl tiesioginės rinkimų teisės yra pasisakęs gana aiškiai: „Tiesioginės rinkimų teisės principas reikalauja, kad Seimo nariai būtų renkami be tarpininkų“.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]