2024 m. balandžio 23 d.

 

Artėjant pergalės prieš pirmąją bangą dienai, nuomonėmis apie ateities perspektyvas apsikeitė Dūda su Nausėda

22
Paskelbta: 2020-05-29 14:25 Autorius: ekspertai.euPrieš kelias dienas Vyriausybė informavo, kad kad birželio 1 d. visoje šalyje vyks visuotinė akcija „Ačiū, Lietuva“, kurios metu bus švenčiama pergalė prieš pirmąją koronaviruso bangą. Apie tai buvo skelbta publikacijoje „Lietuva su muzika iškovojo Laisvę prieš 30 metų, koncertais pažymės ir pergalę prieš pirmąją koronaviruso bangą!“.

Ateinančios šventės metu dainuos chorai, šoks šokėjai, vyks kitos pramogos ir linksmybės.

O gegužės 29 d., artėjant pergalės prieš pirmąją bangą dienai, Lietuvos ir Lenkijos prezidentai paskelbė, kad „būtina galvoti apie gyvenimą ir veikimą drauge įveikus pandemiją“.

„Pandemijos krizė parodė, kad Europos Sąjungoje turime imtis konkrečių veiksmų, stiprindami savo sveikatos srities pramonę ir sumažindami ES priklausomybę nuo tiekimo iš trečiųjų šalių“, - G. Nausėda parašė laiške Lenkijos lyderiui Andžejui Dūdai.

Lietuvos vadovas pritarė Lenkijos vadovo kvietimui neprarasti budrumo, laikytis europietiškų vertybių ir toliau išlikti demokratijos, tarptautinės teisės, žmogaus teisių ir laisvių gynėjais pasaulyje.

„Tai – itin svarbu šiuo metu, kai matome kylančias hibridines grėsmes ir dezinformacijos kampanijas“, - lenką perspėjo lietuvis.

Abu prezidentai pabrėžė karinio saugumo ir gynybos stiprinimą kaip prioritetą.

„Koronaviruso pandemija, deja, nepašalino konvencinių grėsmių, esančių mūsų pašonėje, ir net priešingai – sudarė galimybių joms stiprėti. Kad užtikrintume parengtį, privalome ir toliau išlaikyti ne mažesnį nei 2 proc. nuo BVP gynybos finansavimą. NATO tiek Lenkijai, tiek Lietuvai buvo ir bus gyvybinis interesas ir nepakeičiamas mūsų saugumo garantas“, - nurodė G. Nausėda.

Jis taip pat atkreipė dėmesį į netrukus startuosiančią pavojingą Baltarusijos atominę elektrinę iš kurios Lietuva pirks nulį MW elektros energijos (apie tai buvo skelbta publikacijoje „Baltarusijos atominė Lietuvoje patyrė fiasko: lietuviška taisyklė garantuos 0 MW“).

„Būtina užtikrinti, jog elektra, pagaminta nesaugiai eksploatuojamose branduolinėse elektrinėse trečiosiose šalyse, nepatektų į bendrą ES rinką“, - nurodė G. Nausėda.

Šaltinis: prezidentas.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
22. Nesusitare kad pasmus
(2020-05-31 09:42:27)
(84.15.187.26) Parašė:

Butu ir lenkiska Nato kariuomene ypac salcininkuose kur puls Rusija tame suvalku koridoriuje21. Dalius. Kojinių uostytojas.
(2020-05-30 15:14:02)
(78.56.37.190) Parašė:

Kokie gražūs, turtingi ponai. Žiūrint į juos, man norisi jiems kuo labiau patarnauti. Skalbti jiems kojinės, gaminti valgį, užsiimti namų ruošos darbais, ir kitus darbus,kad kuo labiau įtikčiau ir patikčiau. Susijaudinęs laukčiau naujų jų darbų. Ir jausčiausi be galo laimingas skalbdamas jų kojinės.20. Dalius. Kojinių uostytojas.
(2020-05-30 15:13:04)
(78.56.37.190) Parašė:

Kokie gražūs, turtingi ponai. Žiūrint į juos, man norisi jiems kuo labiau patarnauti. Skalbti jiems kojinės, gaminti valgį, užsiimti namų ruošos darbais, ir kitus darbus,kad kuo labiau įtikčiau ir patikčiau. Susijaudinęs paukščiai naujų jų darbų. Ir jausčiausi be galo laimingas skalbdamas jų kojinės.19. yel“l“ow submarine to 14. Na, gan dažnai gaunas
(2020-05-30 13:38:04)
(78.63.212.238) Parašė:

:)))) - įdomu, ties kuria tamstos “komentaro“ vieta buvo galima rasti tą “žymę“, kuri liudytų tamstos “komentarą“ esant tik sarkastiniu pokštu ? :) - tipo tas klaustukas ? :)) - bet juokingiausia kas kita : tamsta ,ant bajerio primetęs tipišką beretobugailiškį, tipo įsižeidinėji (gan idiotišku būdu apie “mazgus ir subines“) už tai, kas, kaip paaiškėjo, iš esmės buvo skirta tavo atliekamam vaidmeniui/personažui, o ne tau pačiam :))) - todėl visą savo “apsitriedimą“ dabar jau ramia sąžine galiu adresuoti ir tiesiogiai tamstai , nes tamsta “atsivėrei“ visu gražumu - tiek nesusivokimu, tiek susireikšminimu, tiek aplamai :)) - geros dienos - “šposyk“ toliau :)))))))18. jautrumas visada
(2020-05-30 10:08:35)
(188.69.223.222) Parašė:

gražu, kada liečiama skausmingi gyvenimo momentai -riba ir susiliejimas teisėsaugos tarp nusikalstamumo17. žinoma 16
(2020-05-30 08:53:51)
(90.140.113.140) Parašė:

...tau reikia rimtai pasitikrinti sveikatą.16. zinoma
(2020-05-30 01:47:14)
(78.62.207.16) Parašė:

Zmonems nelaimes vyksta tarptautiniu mastu , ne tik Vokietijoje . Bedos atslinko nelauktai ir nenuspejamai, bedos tesesi jau nuo seniai . Tik buvo laiko klausimas kada banditu gaujos isigande , kad nereiktu atsakyti uz padarytus ir iki sios dienos daromus nusikaltimus prades naikinti savo isnaudotus vergus vergijose . Dabar yra naikinami per visiska paralyziu po corona viruso priedanga isnaudoti vergai , kad nebutu paviesintas ziaurus prekyba Zmonemis tinklas ir ju ziaurus stogai . Paskutiniu metu buvo didelis sujudimas , spaudimas , pjudymas , vienas kito negerbimas ,skandalai , skandaliukai terorizmas ir visa kita . Taip testis toliau negalejo , turejo kazkas ivykti . Kai uzvaldyti , uzgronbti , uzcipuoti jaunuoliai vergijoje negalejo istverti ziaurumu , pradejo sauktis pagalbos , viesinti sadizma , vergijas prekyba Zmonemis smogiku gaujos pradejo gintis , spjaudytis mirtimi , kad nereiktu atsakyti uz padarytus ir iki sios dienos daromus nusikaltimus zmoniskumui , vergijas . Stai ir rezultatas . Smogiku gaujos daleistos iki tokiu ziauriu nusikaltimu , kad net niekas negali apginti zudomu Jaunuoliu , niekas nedrysta agresoriams pasipriesinti ?. Nereikia kalbeti tarptautiniu mastu ,net nuo Kauno banditu niekas negali apginti silponesniu seimu , Jaunuoliu , Kauno banditai grobia turta , pardavineja merginas ir net vaikinus , ten kuris kuri . Kauno banditanms privalai duoti pinigu , kitaip zudo . Kai prasaisi pagalbos vejasi pagal fas komanda nuzudyti , kam skundiesi . Tokia nuojauta , kad Lietuvoje tai banditai be konkurencijos . Ar jau galimai visi pavergti , naudojamas psichotroninis -elektromagnetinis ginklas siaucia prievarta , kad niekas negali apginti zudomo musu Jaunimo Vaiku ? . Iki tokiu nusikaltimu daleista , kad isnaudoti vergai suluosinti , neprileidziami prie gydymo , kad negydomi numirtu , kaip CZV slaptuose kaleijimuose , kai rase ziaurumu metodus , issaukia dirbtinas ligas ir neprileidzia prie gydymo . Gal jie dar veikia ? . Nusikalteliai suziaurejo lenkia net teisesauga . Saudo i teisesaugos tarnautojus . Turi buti grieztai kovojama su terorizmu ,su mafijos vadeivu gaujomis kurie nesa mafijai is Zmoniu prekybos , mirciu bepritiskus pinigus .Zudomi vergai vergijose gal paskui kokie nors suruosti gyvybes draudimai didziulems sumoms ?. Viskas labai blogai .15. merkelgeitso fasizmas vokietijoje!!!
(2020-05-30 00:52:36)
(31.17.252.104) Parašė:

Brutale Polizeigewalt gegen die Wirtin der Gaststätte “Max” (Maximilianstraße Augsburg) 22.05.2020Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras