2024 m. vasario 25 d.

 

Arvydo Damijonaičio laiškas. Visų Šventųjų diena, Vėlinių išvakarės

2
Paskelbta: 2023-11-02 09:55 Autorius: Arvydas DamijonaitisMieli brangios lietuvių istorinės atminties nešėjai!

1. Būtina atnaujinti lietuvių tautybės gyventojų sušaudymo Draučių kaime genocido bylą. Žiaurus klastingų tomaševskių valdžiukės rėmėjas, sąmoningai ėjo ginkluotas per kaimą ir šaudė beginklius lietuvius. Toks nusikaltimas neturi senaties termino..Byla buvo nutraukta, neva žudikas yra beprotis. Faktai rodo – nebuvo pateikti jokie dokumentai, kad žudikas yra beprotis, „Lietuvius reikia šaudyti“ – tokia buvo „Armija Krajova“ nuostata. Agresyvi Vilniaus rajono savivaldybės politika provokuoja būsimas antilietuviškas riaušes.

2. ES Tarybos konvencija „Dėl tautinių mažumų apsaugos“, vadovaujantis tarptautinės teisės principais, nustatyta, kad valstybėje esančios tautinės bendruomenės, turinčios išorines tautines valstybes, negali turėti „tautinės mažumos“ statusą, nes tai, iš esmės, gali reikšti teritorines pretenzijas. Pavyzdžiui, Lietuvos lenkų bendruomenė, turi išorinę tautinę valstybę Lenkiją (40 milijonų gyv.), todėl negali turėti „tautinės mažumos“ statusą Lietuvoje (3 milijonai gyv.). Agresyvi Vilniaus rajono savivaldybė, sąmoningai vartojanti lenkų „tautinės mažumos“ terminą, pažeidžia LR Konstituciją, reiškia teritorinės pretenzijos Lietuvai.

Pagarbiai Arvydas Damijonaitis, TS-LKD Justiniškių skyrius

Keli susiję:

Lietuvos okupantai, lietuvšaudžiai – Kremliaus „komisarai“ žydai

Kas sugriovė Gedimino pilį? Klausimas istorijos mokytojui   

Tūkstančiai sušalusių į ledą lietuvių tremtinių lavonai   

Homofobijos skatinimas Lietuvoje yra specifinė Kremliaus penktos kolonos veikimo sritis   

Zurofo tikslas „denacifikuoti“ tautas visiškai sutampa su Kremliaus karo tikslu – „denacifikuoti“ Ukrainą   

Okupantai raudonieji žydai, po 1945 metų sunaikino okupuotoje Lietuvoje virš milijono lietuvių

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
2. yell...NATO go NACHO
(2023-11-02 15:21:49)
(2001:67c:2660:425:23::17f) Parašė:

na šitas bebrotis tai gražu žiūrėti :)))- viena kita protinga mintis iškart paskęsta nesąmonių jūroje :) - apie kokį konstitucijos pažeidimą jis kliedi ? - apie kokį tautinių mažumų neigimą ir nepripažinimą kvaksi ? - o kaip su seinais lenkijoj ? - o kaip su pilietinėmis ir žmogaus teisėmis - iniciatyvus, iš vaikystės neišlipes idiotas...1. Darijus
(2023-11-02 11:59:36)
(2a02:678:5cc:a500:542a:187c:ffe7:4372) Parašė:

O, tai žemaičiai tautinė mažuma ar ne? Po tokio klausimo, visada kyla lietuvių pyktis.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras