2024 m. birželio 23 d.

 

Nausėda išaiškino Hahnui, kokius svarbiausius darbus reikia nuveikti dėl Ukrainos

1
Paskelbta: 2023-05-09 06:14 Autorius: ekspertai.euGerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda susitiko su už biudžetą ir administravimą atsakingu Europos Komisijos nariu Johannesu Hahnu.

Valstybės lyderis ir Europos Komisijos narys aptarė 2021–2027 m. Europos Sąjungos nusistatytų prioritetų finansavimo ir daugiametės finansinės programos vidurio peržiūrą.

„Pagrindinis akcentas turėtų būti skiriamas Europos Sąjungos tvaraus vystymosi užtikrinimui bei finansavimui tų sričių, kurios reikalauja pagrindinio mūsų visų dėmesio. Ypač svarbu išlaikyti ir didinti finansinę paramą Ukrainai, taip pat didinti kitų, su europiečių saugumu ir Rusijos karu prieš Ukrainą susijusių sričių finansavimą: tai būtų karinis mobilumas, sienų apsauga, Ukrainos karo pabėgėlių problemų sprendimas“, - paaiškino G. Nausėda.

Susitikime aptarti siūlymai dėl naujų ES biudžeto nuosavų išteklių – ES biudžeto pajamų šaltinių – sukūrimo.

Susitikime vyrai taip pat aptarė 2024 m. ES biudžeto projektą.

G. Nausėda pažymėjo žemės ūkio ir sanglaudos politikos finansavimo užtikrinimo svarbą bei poreikį didinti paramą Ukrainai.

„Atsižvelgdami į vykstančią Rusijos agresiją ir neatidėliotinus ypatingos svarbos Ukrainos infrastruktūros atstatymo poreikius, privalome užtikrinti nuolatinę ir didėjančią ES finansinę ir humanitarinę paramą Ukrainai“, - nurodė G. Nausėda.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
1. Na
(2023-05-09 06:23:34)
(84.15.186.148) Parašė:

"ekspertai" tapo vyriškio Nausėdos veiklos metraščiu. Sveikintina.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras