2024 m. liepos 22 d.

 

Paaiškėjo, kad Lietuvą ant menčių gali paguldyti prieglobsčio paprašę kareivėliai iš teroristinės valstybės

52
Paskelbta: 2016-02-12 15:12 Autorius: ekspertai.eu
A. Navys (kairėje) ir vania (arba petia) šalia tanko.


Esame skelbę, kaip Tarptautinio saugumo klasterio informacinių operacijų vadovas Aurimas Navys yra atskleidęs, kad 2009 m. prie Seimo įvykusias riaušes galėjo suorganizuoti turistai iš tam tikros šalies.

Šį kartą pristatome naują strateginės komunikacijos specialisto scenarijų, kuris galimai gali įvykti Mažojoje Lietuvoje pagal dar vieną galimą Rusijos provokacijos versiją.

„Pavyzdys – šią naktį ar kitą naktį kerta du tankai iš Kaliningrado per Nemuną į Lietuvą, ir tie kareivėliai sako – mes norime politinio prieglobsčio. Kaip reaguojam mes?

Mes iš esmės neturime teisinių mechanizmų, kaip į tai reaguot. Mes kaip ir negalim jų atiduot, įsivaizduokim, kad mes jų neatiduodam Rusijai, tai, na, aš nežinau, koks tas spaudimas būtų. Kitas dalykas, tarkim, mes juos atiduodam – tai mes parodom silpnumą.

Tai ir būtų viena iš tokių provokacijų, ko ir siektų Kremlius turbūt“, – teigė kapitonas Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo remiamoje kovos su priešo propaganda laidoje.Atsargos karininko A. Navio versija įspūdinga.

Saugumo klasterio vadovas nori pasakyti, kad jei į valstybę, kuri yra ES ir NATO narė, kuri sparčiai ginkluojasi, kad atgrasytų priešą ir užtikrintų savo piliečių saugumą, skiria milžiniškas lėšas gynybai, pratyboms, apmokymams, specialistų rengimui, įvažiuotų du rusų petios ar vanios su dviem parūdijusiais tankais ir paprašytų prieglobsčio, Lietuva taip sutriktų, kad nežinotų ką daryti?

Ar organizacinės psichologijos magistras nori pasakyti, kad Lietuvai tai būtų neišsprendžiama lygtis, kuri parklupdytų visus mūsų strategus, taktikus, politikos mokslininkus, informacinių karų žinovus?

Ar tikrai Kremliui nereikia siųsti į mūsų jokių divizijų, tankų, lėktuvų, nereikia iš Kaspijos jūros laivyno nukreipti raketų, o pakanka pasiųsti kelių kareivėlių dovanėlę, ir Lietuva jau paguldyta ant menčių?

Ekspertai.eu skaitytojams primena, kad dėl A. Navio viešų provokacijų savo nuomones jau buvo išreiškę generolas majoras Vytautas Žukas, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Seimo NSGK pirmininkas Artūras Paulauskas.

Tačiau šis veikėjas iki šiol nebaudžiamai organizuoja vis naujas provokacijas, kviečiamas dalyvauti valstybės biudžeto lėšomis finansuojamuose projektuose.

Klausimas – kam tokios nesąmonės, viešai dėstomos tokių saugumo pseudoekspertų, naudingos?

Nuspėti nesunku: tokiomis kalbomis, tokia karo propaganda, kokia vykdoma Lietuvoje, be jokios abejonės, gali būti naudinga tik Rusijos reakcingoms jėgoms. Toms jėgoms, kurios, kaip matosi, turi patikimų savo atstovų Lietuvoje, kurių vienas iš tokių ir yra specialistas A. Navys.

Tokie naviai ir co. tik iš pirmo žvilgsnio atrodanto nekalti kvailiukai, svaičiojantys haliucinacinius savo kliedesius. Tačiau taip nėra.

Tai pavojingi, agresyvūs tipai, kryptingai veikiantys prieš Lietuvos valstybę ir šioje valstybėje gyvenančius žmonės.

Keli susiję:

Lietuvoje jau senokai neslūgsta įtampa dėl to, kad niekaip nesutariama, kokiais keliais ir kaip greitai Rusija puls Lietuvą

Paaiškėjo, kad 2009 m. prie Seimo įvykusias riaušes galėjo suorganizuoti turistai iš tam tikros šalies

Patarimai, kaip tikrieji patriotai turi elgtis su kolaborantais, sulaukė kritikos

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
52. yel“l“ow submarine to 51. velesas>50. yel“l“ow
(2016-02-14 13:40:52)
(78.63.212.238) Parašė:

:)) - suprantu :) - bet anokia gaišatis - juk visi komentuojame tikėdamiesi, jog perskaitys tikrai daugiau nei vienas žmogus, o ypač tie, paklydę ideologiniam rūke :) - diskusija yra tiesos gimdykla - svarbu geranoriškumas ir nuoseklumas . ačiū.51. velesas>50. yel“l“ow
(2016-02-14 13:24:33)
(86.38.15.9) Parašė:

N, aš jau nebesutaisomas ir matau aplinką be spalvotų akinių :))) Taigi, tokiam /kaip aš negaiškite laiko, Kolega :))) Masė aplink patriotų žaliomis pievomis klajoja, kaip elniai tundros rūke. :D)))50. yel“l“ow submarine to 46. velesas>45. ne reikia
(2016-02-14 13:18:54)
(78.63.212.238) Parašė:

čia tik technologijos ir kūrybingumo klausimas - realiai užtektų ir mėnesinių barzdų, kad supanašėti į pabėgėlius :), - o ir kiekį galima apriboti bataljonu kitu - tik nemanau, kad atėjus dienai x , rusija užsiiminės tokiais teatrais - tam, kad neutralizuoti butaforinę “lt“ kariuomenę ir gynybą, jau paruoštas ne vienas gerokai labiau konvencionalus, labiau techniškas ir labiau efektyvus bei garantuotas planas :))) - tik būtina labai storai pabrėžti, ką nuolatos primena ir rusija , ir kame yra raktas nuo visų problemų - tai yra tai ,kad dienos x atėjimo ar neatėjimo klausimas yra išimtinai “lietuvos“ ir jos šeimininkų valioje :)))))49. velesas>47. Robertas
(2016-02-14 13:18:41)
(86.38.15.9) Parašė:

Tai, kad įstatymas (dėl besąlygiško sutikimo "su pyragais") tik negrams ir kt. negroidams tebus taikomas. Tuo tarpu, visiems kadyrovams ir daudovams tik į zoną palyda.:)))48. >46. velesas>45.
(2016-02-14 13:17:54)
(78.58.4.30) Parašė:

Istatyme nepasakyta kad turi buti negrai ar mosulmonai, ar cecenai ir tt. Taip pat istatyme nera irardyntas skaicius- 10 tuk. ar 20 tuk. As cia rasau apie chrenova istatyma 2015m spalio menesio. Ponas galetu ji paskaityti, ir prisideti prie parasu rinkimo ji (istatyma)atsaukti.47. Robertas to 46
(2016-02-14 13:02:42)
(86.38.26.12) Parašė:

O kam negrai ? kuom blogi čečėnai?46. velesas>45. ne reikia
(2016-02-14 13:00:22)
(86.38.15.9) Parašė:

1. Ar įsivaizduojate, kiek/skaičius karių sudaro karinį junginį "divizija" ? Internetu naudojatės, surasite informacija lengvai :) ....... 2.Ar įmanoma nors ir visos Rusijos su visokiausiomis Baltarusijomis armijose rasti tiek negrų??? Kad būtų galima tipo, "prašytis prieglobsčio" :))) :)))45. ne reikia
(2016-02-14 12:45:52)
(78.58.4.30) Parašė:

nei tanku. Uztenka pereiti siena is Kaliningrado ar Baltarusijos vienai civiliai perrengtai Rusijos divizijos kariams ir pareiktsti kad jie pabegeliai. Pagal 2015 spalio menesi priimta iastatyma Lietuva privalo per para jiems suteikti prieglobsti ir neskelbti pavardziu. Ir stai divizija atsiduria Rukloje ar Pabradeje. Ka daro musu valdziazmogiai- nesa muila i Vakarus.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras