2023 m. sausio 28 d.
 

 

Rusija vis dar drauginga valstybė Lietuvai – pasinaudokime tuo

15
Paskelbta: 2022-07-04 13:30 Autorius: Lietuvos gyventojų pasipriešinimo okupacijai centras
Nesunaikinus priešo Nr. 1, liksime nuogi, basi ir be tėvynės.


Jau ilgus metus Lietuvoje gero tono ženklas kalbėti, kad Rusija yra Lietuvai agresyvi valstybė.

Tai absoliuti nesąmonė.

Landsbergių bendruomenės (save jie įvardija šaikos vardu) lozungas Nr. 1 „Rusai puola“ paremta visa mūsų šalies taip vadinama „užsienio politika“ (nykus ir bukas skalijimas Rytų kryptimi pagal šeimininko dūdelę).

Šiai madai pritaria net tie, kurie, atrodytų, neturėtų pritarti.

Štai naujos partijos „Antroji Lietuva“ kūrėja, filosofė ir publicistė Nida Vasiliauskaitė taip pat teigia, kad Rusijos režimas mums tikrai nėra draugiškas.

Ji pasitelkia pavyzdžius, kaip kai kurie politiniai veikėjai yra kažką negero pasakę Lietuvos kryptimi.

„Faktas, aišku, kad Rusijos režimas tikrai nėra mums draugiškas ir kad ten tikrai yra veikėjų, kurie svajoja apie Lietuvos aneksiją progai pasitaikius“, - teigia moteris.

Tiesa, N. Vasiliauskaitė tuo pat metu pripažįsta, kad atskiri veikėjai toli gražu nėra visas režimas.

Lietuvoje taip pat yra juozaitradžviliinio plauko fruktų (vaisių), kurie minėtas nesąmones apie Rusijos kėslus užkariauti Lietuvą nuolatos trimituoja tarsi iš natų, jiems specialiai surašytų paties Lietuvos vadovų vadovo Vytauto Landsbergio.

Turint omenyje ilgametes Lietuvos provokacijas ir karingą retoriką Rusijos atžvilgiu, tačiau, tuo pat metu, orią Rusijos laikyseną Lietuvos atžvilgiu, vienareikšmiškai galima teigti, kad Rusija Lietuvai yra vis dar drauginga valstybė.

Žinoma, naujausia Lietuvos teritorijos administratorių provokacija – tranzito į Kaliningrado sritį blokada (niekingai bailiai prisidengiant Europos Sąjungos ir Europos Komisijos vardu), sulaukė rimtesnio Rusijos dėmesio.

Tačiau šiuo atveju tikimasi, kad jau būtent Bendrijos valstybės paprotins „ryžtingus“ samdomus nausėdgrybauskinius psichopatus šiek tiek apsiraminti.

Kaip ten bebūtų, Lietuvos gyventojai neturi būti abejingi tam, kas vyksta. Jau daugelį metų akivaizdu, kad grėsmė Nr. 1 Lietuvai yra ne Rusija, Baltarusija ar Kinija, o parsidavę vietiniai vasalai.

Todėl dar kartą tenka pakartoti – korumpuotą ir reakcingą Landsbergių grupuotės režimą būtina sunaikinti. Ir tai atlikti privalo niekas kitas, o tik čia gyvenantys žmonės, jei jie tikrai nori, kad mūsų šalis taptų gerbiama, Laisva ir Nepriklausoma valstybe.

Telkimės sunkiai kovai su priešu Nr. 1, palaikykime visus, kurie nori sunaikinti priešą Nr. 1.

Lietuvos gyventojų pasipriešinimo okupacijai centras (LGPOC)

P. S. Su visa puikia minėta N. Vasiliauskaitės įžvalga, kuri skelbiama rusofobiniame kanale Youtube platformoje, galima susipažinti čia:

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
15. Xxxx
(2022-07-05 00:56:38)
(90.138.203.26) Parašė:

Pasižiūrėjau į tą N.Vasiliauskaitės nuotrauką ir pagalvojau: kažkur jau ją mačiau, kai perskaičiau 2Vardas komentarą supratau, tai gi čia siaubas Greta Tunberg tik jau dabar ir daktarė, mat kur rupūžė nukeliavo kvaksėti, į Lietuvą.14. Alius tam 13. Vytas
(2022-07-04 21:06:56)
(83.181.122.108) Parašė:

Kiek tau moka Kremlius? Kai prasidejo karas Ukrainoje, Lietuva susivienijo. Todel kad mums visiems rupi Lietuva ir jos laisve. Pralaimes Ukraina, neliks ir musu. Todel niekinu tave, Kremliaus tarne. Argumentu tokie kaip tu negirdi, jums svarbu loti.13. Vytas
(2022-07-04 21:00:39)
(62.80.225.75) Parašė:

9-m, Aliui. Įdomu būtų išgirsti ne bendrą straipsnio paniekinimą, "antivalstybinis", bet argumentus, kas konkrečiai "ekspertų" straipsnyje neatitinka tikrovės. Vienintelis "argumentas", kurį pateiki tu ir tavo vienminčiai - "rusai puola". O ko tylit apie Lietuvos valdžios provokaciją prieš Rusiją, blokuojant judėjimą iš Rusijos į Kaliningrado srytį? Nejaugi nejaučiat, kad pakvipo paraku? Gal slogą pasigavot? O gal jums visiems labai norisi,kad Rusija ir su Lietuva "pasikalbėtų" karo ginklų kalba, kaip Ukrainoje? Juk Rusijai ir pasirinkimo nebeliks,kaip įkrėsti "beržo košės" kažkam,jei kiekvienas, kas netingi, pažeidinės su ja pasirašytas tarptautines sutartis. O sutartis su Rusija dėl tranzito į Kaliningradą Lietuva pasirašė. Ir tai ne juokeliai, nes jei spjaudysies ant kaimyno, tai gali ir grąžos ir į snukį gauti.12. Narkomano kliedesiai
(2022-07-04 20:15:27)
(46.138.232.98) Parašė:

“Nepaisant Ukrainos karių atsitraukimo, V. Zelenskio ryžtas neblėsta: mes grįšime”.11. Darijus
(2022-07-04 18:25:29)
(185.6.234.61) Parašė:

Lietuva be Rusijos negali egzistuoti, juk jei jos nebūtų, su kuo reiktų kovoti?10. konservų zombiams
(2022-07-04 18:23:12)
(103.152.174.31) Parašė:

liaudiesmenas taškas livejournal taškas com9. Alius
(2022-07-04 17:30:43)
(83.181.122.108) Parašė:

Sitas pareiskimas atvirai antivalstybinis.8. Apgailėtina
(2022-07-04 17:18:19)
(78.60.84.45) Parašė:

Juozaitis "Respublikoje" pasakoja toliau apie rusų žiaurumus, kaip "Desna" karinėje bazėje apsistojo 400 moterų su vaikais, bėgo iš Ukrainos, nakčiai prisiglaudė, bet sužinojo rusai ir tada atlekė rusų kalibrai, sunaikino motinas su vaikais ir dar keli kariškai žuvo. Kijevas bijo, matai, apie tai pranešti, kad nekiltų panika gyventojų tarpe. Dieve, Dieve, kam atėmei Juozaičiui protą, loginį mąstymą???Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras