2024 m. liepos 24 d.

 

Stanislovas Tomas sukritikavo aršų genderizmo ideologijos priešininką ir Vilniaus centre įkūrė sisseksualų klubą

83
Paskelbta: 2019-03-17 21:04 Autorius: ekspertai.eu

Kovo 17 d. „Aktualus skambutis“ buvo skirtas aptarti visuomeninio rinkimų komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!“ vienai, tačiau labai šokiruojančiai programinei nuostatai.

Šis komitetas skelbiasi siekiantis „užtikrinti, kad jokios ES institucijos nesikištų į šalių apsisprendimus šeimos sampratos klausimais, įskaitant ir finansavimo antihumaniškos ir nusikalstamos neokomunistinės genderizmo ideologijos propagandai ES šalyse nutraukimą“.

Laidos dalyviai Audrius Nakas ir Stanislovas Tomas mano, kad tokia filosofo V. Radžvilo priešiška pozicija genderizmo ideologijos požiūriu yra visišiska atgyvena, neatitinka nūdienos reikalavimų, todėl turėtų sulaukti ir daugelio Lietuvos gyventojų, siekiančiais būti šiuolaikiškais, kritiško žvilgsnio.

S. Tomas informavo, kad tarsi išreikšdamas protestą prieš tokių veikėjų kaip V. Radžvilas ir jam prijaučiančiųjų nuostatas, pačiame Vilniaus centre Neries pakrantėje esančioje baržoje šalia Baltojo tilto įkūrė sisseksualų (cissexual) klubą.

Į klubą kviečiami ateiti žmonės, kurie galės dalintis savo patirtimi, o taip pat ir pasirašyti už S. Tomo sąrašą rinkimuose į Europos Parlamentą.

S. Tomas taip pat perspėjo, kad kreipsis į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) siekdamas panaikinti tokią V. Radžvilo programą, ar bent jau tą punktą, kuriame engiama genderizmo ideologija.

Šios „Aktualus skambutis“ laidos ištraukas žiūrėkite čia (visas laidas tiesiogiai visada galite matyti PressJazz.TV kanale):

P. S.

Genderizmo apibrėžimas:


Kas yra binarinis? binãrinis [lot. binarius — dvigubas], dvinaris, dvilypis, susidedantis iš 2 dalių; paremtas tų dalių (narių) gretinimu, lyginimu, priešprieša.

Keli susiję:

Lengvas V. Radžvilo programos į EP peržvelgimas  

V. Radžvilas tapęs EP nariu didžiausią dėmesį skirtų federalizmo stabdymui ir Europos Sąjungos reformai   

Beprasmiškas lietuvių EP narių gyvenimas

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
83. to-79
(2019-03-22 20:59:33)
(90.131.33.76) Parašė:

Na žinai, Tamsta, - persistengei daugiau, nei Stanislovas Tomas visuose Videoklipuose kartu sudėjus... Manau, kad teks už jį pasirašyti, kadangi GERESNIO VARIANTO tiesiog NĖRA...82. see see
(2019-03-21 14:44:57)
(78.57.247.174) Parašė:

Labai,prastas ėjimas shahmatų partijoje,staiga praradote auganti mažumos pasitikėjimą,ir tie bairiai kaip visada dėl antro galo.santuriai atsargiai žavėjausi jūsų kova ir taip pigiai išsidavėt pertekliškai užsipuldami Radžvilą taip parodydami ,kad nieko daug nesiskiriate savo perdėta agresiją, nuo tų kuriuos kritikuojat.gerbiu iki raudonos linijos visas mažumas,o suprasti ir priimti biseksualuma {ar kaip jus ten sakot sissex} ir agresyvų genderizmą kaip normą ne tas pats.gaila vyrukai praradote pagarbą vienu akimirksniu.norite tolerancijos o patys užlojot labai vienpusiškai,nes kažkas užgavo berniuko sexego.mielo pasismaukymo, skanaus į sveikatą.mąsčiau, pasirašyt ar ne, dabar mano balsą matysit kaip savo užpakalį.gero vėjo :)81. Pala pala
(2019-03-19 21:18:14)
(90.140.170.241) Parašė:

O tai ar gender ideologijoje nėra taip, kad lytis pas juos yra socialinis konstruktas o ne biologinis??? Ir tai yra labai svarbu ir tai daug ką keičia.80. Izabelė
(2019-03-19 17:13:25)
(78.56.211.89) Parašė:

Nepasirašysiu už genderizmo rėmėjus ir proteguotojus. Tokiam, kultūriškai neišprususiam,Tomui tinka skleisti visokias nesąmones.79. stanislovas tomas yra aferistas ir melagis
(2019-03-19 08:11:33)
(46.243.219.20) Parašė:

Tačiau yra naivuolių, kurie tiki, kad šitas absoliučiai degradavęs padugnė stanislovas tomas gali padaryti kažką naudingo žmonėms, pensininkams, vaikams, tėvams, Deimantei. Jis nieko negali padaryti gero ir niekam nieko gero daryti net nesiruošia. Jis tik išnaudoja skaudžiausias visuomenės problemas savo privatiems tikslams - tapti europarlamentaru ir riebiai gyventi nieko nedarant. Jo kalbos yra emocinė žodinė diarėja ir nieko daugiau. Jo kalbos net nėra socialinių problemų kritika, analizė - jis tik žaidžia žmonių nusivylimu, manipuliuoja žmonių skausmu, tyčiojasi iš visų pačiu įžūliausiu būdu, atvirai ir ciniškai. Beribis stanislovo melas pribloškia ir emocinis jo žodinės diarėjos fonas žmonėms atima gebėjimą pamatyti šito perėjūno megaprofesoriaus multiadvokato paradaktaro poligloto tikrąją šlykščią esmę - jis yra tik padugnė. Tik nesirašykite už šitą ostapą benderį visišką stanislovą tomą. Jis yra aferistas , melagis, apsišaukėlis, niekšas genetiniame lygyje. Tik tokie išsigimėliai kaip tomas gali savo nešvarioje rinkimų aferoje išnaudoti labiausiai nuo tokių pat išgamų nukentėjusius žmones - pensininkus ir Deimantę Kedytę. Tik absoliučiai degradavęs padugnė stanislovas tomas gali taip įžūliai meluoti žmonėms ir piktnaudžiauti žmonių pasitikėjimu, jų teisinių neišprusimu. Tik toks išgama kaip stanislovas tomas gali čirškėti visai Lietuvai "Aš laimėjau bylą dėl Deimantės Kedytės", kai jis nieko absoliučiai nėra padaręs. Koks teismas nagrinėjo bylą?Kada ir kur vyko teismo posėdis? Kas įgaliojo padugnę stanislovą atstovauti Deimantei, kai ją teisme gali atstovauti tik įstatyminis atstovas ar jo įgaliotas advokatas? Stankūnaitė šiuo metu yra Deimantės įstatyminis atstovas ir ji tikrai visiško stanislovo nesamdė, kadangi yra su ja? Kokie buvo skundo argumentai, pagrindai, kam buvo adresuotas skundas, kas buvo oponuojanti pusė? KOkie buvo kitos šalies argumentai? Teismas privalo bylą išspręsti iš esmės ir priimti privalomą vykdyti sprendimą ginče? Koks tai sprendimas? JTO Žmogaus teisių pakomitetis Ženevoje dėl dingusių asmenų teisių nėra teisminė instancija ir sprendimų nepriima. Jis tik pateikia rekomendacijas, kurios nėra privalomos vykdyti. Ir taip toliau ir panašiai, ko yra visiškai pakankama vyti šitą melagį stanislovą kaip priklydusį šunį iš Lietuvos. Jeigu juo vis dar nesidomi prokuratūra, nėra jokių abejonių, kad jis yra landsberginis popas gaponas ir jo užduotis dar labiau suskaldyti protestinį judėjimą. Iš tokios šito profesoriaus veiklos naudą gaus tik chuntos partijos konservai ir liberastai. Žmonės, atmerkite pagaliau akis - tomas, nakas, juraitis, lekštutis yra aferistai ir niekas daugiau.78. to77
(2019-03-19 03:22:39)
(90.131.32.206) Parašė:

Čia visai nejuokinga žiūrėti į tuos klounus, deja.77. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2019-03-18 14:41:13)
(98.213.209.6) Parašė:

Čia yra atskleista genderizmo esmė: ht*tps:/*/ww*w.youtube.*com/watch?v=Uryuq04_yx076. to75. Vėl
(2019-03-18 13:36:02)
(90.143.126.73) Parašė:

zavi radzvilistu komentarai, visada argumentuoti ir kulturingi:)))Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras