Europos Sąjunga toliau sprendžią imigracijos problemą. Balandžio 12-18 d. Viduržemio jūroje žuvo 1200 migrantų. ES oficialių asmenų reakcija į šią tragediją iššaukė kritikos audrą, kurią palaikė net gi JTO generalinis sekretorius Ban Ki Munas (Ban Ki-moon). Jis netiki, kad nelegalių migrantų problema galima išspręsti naikinant Libijos kontrabandistų laivus. Nepaisant to, šios savaitės pradžioje prisijungė prie Europos lyderių, kad išreikštų solidarumą su jais ir pabėgėliais.
Europos Parlamentas ir Europos Komisija siekia pakeisti imigracijos politiką 28 sąjungos šalyse.
Ukrainoje jau daugiau kaip metus vyksta karas, kuris pragaištingai veikia šalies ekonomiką. Pasaulio Bankas prognozuoja, kad ekonominė recesija šalyje šiais metais sieks 7,5%. Kijevas gauna didelę finansinę paramą iš užsienio, tačiau Europos kreditoriai vis primygtiniau reikalaują, kad Kijevas vykdytų reformas.
Vengrijos premjeras vėl iššaukė Europos Komisijos nepasitenkinimą. Viktoras Orbanas mano, kad jo šalyje gali būti sugrąžinta mirties bausmė.
Jau kelis dešimtmečius plastikiniai maišeliai ne tik padeda pirkėjams, bet ir teršia dirvožemį ir jūrą. Europa nusprendė įstatymiškai uždrausti jų naudojimą.
Apie tai Euronews laidoje „Europa šia savaitę“, laidos vedėja Odri Tilv (Audrey Tilve).
Naujausi
Naujausi komentarai
kolaborantai
IP 2a0b:64c0:f800:0:6e8::1 | 17:34:53
Smetona nedavė tokio įsakymo ,bet pats pasitraukė užsienin,kas labai supykdė Staliną.Todėl Povilaitį ir suėmė,nes tarpukary taip pat, buvo kolaboruojančių su Kremliumi,kaip ir dabar. Povilaitis ir Skučas patys nepasidavė,bet buvo suimti,kolaborantui Vitkauskui davus įsakymą. Viskas paprasta....
Viengrašis
IP 212.47.249.229 | 17:06:42
Na toks ir trigrašis, jeigu per tiek laiko dar nesuprantai kad visi "straipsniai" apie prezidentienė ir sarkazmo forma...