2024 m. birželio 21 d.
 
Redakcija


Norėdami paaukoti ekspertai.eu veiklai, pinigus galima pervesti paprastu bankiniu pavedimu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571 (banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
BIC: POFICHBEXXX
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002

Taip pat galima paremti pasinaudojus PayPal“ mokėjimų sistema ČIA:

Mums rašykite: [email protected]

Lietuvoje, Europos Sąjungos valstybėje, visi veikiantys užsienio bankai, su Lietuvos banko žinia be jokio teismo uždraudė VšĮ „Ekspertai.eu“ turėti atsisk. sąskaitas.

Todėl nebuvo kitos išeities, kaip visą ekspertai.eu veiklą iš Lietuvos perkelti į ne Europos Sąjungos valstybę.

Visos ekspertai.eu teisės nuo 2023 m. priklauso asociacijai „Global Gaze Network“.


Taip pat galite paremti visuomeninio antikorupcinio portalo ekspertai.eu veiklą skirdami 1.2 procento savo pajamų mokesčio VšĮ „Gana yra gana“.
Tie, kurie naudojatės internetinės bankininkystes paslaugomis, tai galite padaryti ypač paprastai: pasinaudokite el. paslaugomis ir užpildykite specialią formą (FR0512 – Prašymas pervesti 1.2 proc. pajamų mokesčio).
Specialioje formoje (FR0512) Jums tereikia: 6 S laukelyje pažymėti mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą; paramos gavėjo kodas, nurodomas E 2 laukelyje: 302622915; E 4 laukelyje įrašyti skaičių: 2.
Patogiausias būdas pateikti prašymą pervesti 1.2 % prisijungus prie Elektroninės deklaravimo sistemos, adresu deklaravimas.vmi.lt

VšĮ „Gana yra gana“ rekvizitai:
Imonės kodas 306361576
Adresas: Pietų g. 5-12, LT-51378 KaunasBŪTINA ŽINOTI:

DĖMESIO: bankas „Paysera LT“ pranešė, kad VšĮ „Ekspertai.eu“ vykdo neteisėtą veiklą

DĖMESIO: bankas LUMINOR informavo, kad nebegali teikti paslaugų VšĮ „Ekspertai.eu“, nes ekspertai.eu siejami su tarptautinio terorizmo rėmimu ir pinigų plovimu. LUMINOR nurodė, kad „įgyvendina atitinkamas Jungtinių Amerikos Valstijų, Didžiosios Britanijos ir kitų nustatytų valstybių bei tarptautinių organizacijų taikomas sankcijas“.

DĖMESIO: Šiaulių bankas 2023 m. sausio 6 d. informavo, kad dėl VšĮ „Ekspertai.eu“ veiklos, siejamos su terorizmo finansavimu ir pinigų plovimu, nebeteiks paslaugų.

DĖMESIO:
2022 m. gruodžio mėnesį SEB bankas pranešė, kad VšĮ „Ekspertai.eu“ sąskaitos neatidarys, kadangi VšĮ siejama su terorizmo finansavimu ir kitomis nusikalstamomis veikomis. Be to, SEB taip pat informavo, kad banko darbuotojai yra skaitę nepalankaus pobūdžio publikacijas valstybinio transliuotojo portale lrt.lt apie ekspertai.eu.

Ekspertai.eu – vienintelis  p r i k l a u s o m a s  tinklalapis Lietuvoje.

Ekspertai.eu tikslas – konkrečiais veiksmais padėti valdžiai. Pagelbėti jai. Todėl siekiama visiško visų valdžios struktūrų veiklos viešumo.

Ekspertai.eu siekia:
1. Ypatingojo prokuroro institucijos atsiradimo.
2. Absoliutaus viešumo valstybės finansuose.
3. Valstybinio transliuotojo LRT pavirtimo į visuomeninį transliuotoją.

P. S. Korupcija tradiciškai skirstoma į „didžiąją korupciją“ – prekyba įstatymais, teismų sprendimais bei valstybiniais užsakymais – bei „mažąją korupciją“ – policininko ar mediko papirkimas, dovanėlė dėstytojui už geresnį pažymį.

Ekspertai.eu dovanėle dėstytojui nesidomi.

Tinklalapio ekspertai.eu valdytojas „Global Gaze Network“.