2023 m. kovo 24 d.
 
 
Redakcija


Norėdami paaukoti ekspertai.eu veiklai, pinigus
galima skirti pasinaudojus PayPal“ mokėjimų sistema ČIA:


Taip pat galite paremti visuomeninio antikorupcinio portalo ekspertai.eu veiklą skirdami 1.2 procento savo pajamų mokesčio VšĮ „Ekspertai.eu“.
Tie, kurie naudojatės internetinės bankininkystes paslaugomis, tai galite padaryti ypač paprastai: pasinaudokite el. paslaugomis ir užpildykite specialią formą (FR0512 – Prašymas pervesti 1.2 proc. pajamų mokesčio).
Specialioje formoje (FR0512) Jums tereikia: 6 S laukelyje pažymėti mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą; paramos gavėjo kodas, nurodomas E 2 laukelyje: 302622915; E 4 laukelyje įrašyti skaičių: 2.
Patogiausias būdas pateikti prašymą pervesti 1.2 % prisijungus prie Elektroninės deklaravimo sistemos, adresu deklaravimas.vmi.ltBŪTINA ŽINOTI:

DĖMESIO: bankas „Paysera LT“ pranešė, kad VšĮ „Ekspertai.eu“ vykdo neteisėtą veiklą

DĖMESIO: bankas LUMINOR informavo, kad nebegali teikti paslaugų VšĮ „Ekspertai.eu“, nes ekspertai.eu siejami su tarptautinio terorizmo rėmimu ir pinigų plovimu. LUMINOR nurodė, kad „įgyvendina atitinkamas Jungtinių Amerikos Valstijų, Didžiosios Britanijos ir kitų nustatytų valstybių bei tarptautinių organizacijų taikomas sankcijas“.

DĖMESIO: Šiaulių bankas 2023 m. sausio 6 d. informavo, kad dėl VšĮ „Ekspertai.eu“ veiklos, siejamos su terorizmo finansavimu ir pinigų plovimu, nebeteiks paslaugų.

DĖMESIO:
2022 m. gruodžio mėnesį SEB bankas pranešė, kad VšĮ „Ekspertai.eu“ sąskaitos neatidarys, kadangi VšĮ siejama su terorizmo finansavimu ir kitopmis nusikalstamomis veikomis.


•••••••

Mums rašykite: [email protected]
VšĮ „Ekspertai.eu“ rekvizitai:
Imonės kodas 302622915
Adresas: I. Kanto al. 3–103, LT–06216 Vilnius
Lietuvoje veikiantys užsienio bankai draudžia VšĮ „Ekspertai.eu“ turėti atsisk. sąskaitasEkspertai.eu – vienintelis  p r i k l a u s o m a s  tinklalapis Lietuvoje.

Ekspertai.eu tikslas – konkrečiais veiksmais padėti valdžiai. Pagelbėti jai. Todėl siekiama visiško visų valdžios struktūrų veiklos viešumo.

Ekspertai.eu siekia:
1. Ypatingojo prokuroro institucijos atsiradimo.
2. Absoliutaus viešumo valstybės finansuose.
3. Valstybinio transliuotojo LRT pavirtimo į visuomeninį transliuotoją.

P. S. Korupcija tradiciškai skirstoma į „didžiąją korupciją“ – prekyba įstatymais, teismų sprendimais bei valstybiniais užsakymais – bei „mažąją korupciją“ – policininko ar mediko papirkimas, dovanėlė dėstytojui už geresnį pažymį.

Ekspertai.eu dovanėle dėstytojui nesidomi.