Kauno technologijos universiteto mokslininkai sukonstravo tokią sistemą: fotoaparatas nufotografuoja gintariuką, programa įvertina spalvą ir tada mineralas nukreipiamas į reikiamą kibirėlį. Jei vienas žmogus 1 gintarą surūšiuodavo per 1 sekundę, tai automatizuota linija 7-10 gintarų!
„Viršininkas pasikviečia darbuotoją į kabinetą ir įteikia jam atleidimo lapelį. Darbuotojas susijaudina. Ar tai liūdesio ar džiaugsmo ašara? Robotas, užėmęs darbo vietą, žmogui suteikia naują gyvenimą. Robotas išlaisviną žmogų, asmenybę! Gal jis pradės skaityti, mokytis ir mąstyti? Pažiūrėkime, kokius robotus kuria mūsų mokslininkai ir inžinieriai“, - sudomina „Mokslo sriubos“
vedėjas Ignas Kančys.
Naujausi
Naujausi komentarai
Gojus
IP 138.199.35.205 | 21:22:23
Antras pirst per dienas. Pirmas buvo, kai pareiškė, kad ne rusai hitlerizmą nugalėjo. Tada pradėjo gązdinti, kad jei rusai neklausys, tai jau kad bus tai bus.
Dabar gi pasirodė, kad nežino ką daryt, tai liepia kitiems: - "arabai, darykit, kad Rusijai blogai būtų. Kiniečiai ir jūs darykit, ba ...
Labai
IP 83.176.227.67 | 21:13:47
negražu juoktis iš nukaršusių senukų, nes tokiame amžiuje atsiranda kai kurių smegenų sričių demencija. Todėl jie gali visiškai prarasti empatiją ir jiems žmonių žūtys yra nesvarbios. Eurokomisija Lietuvai tai senelių namai, kurių gyventojai pagal antropologinę psichologiją lengvai vykdo visus nurod...