2024 m. balandžio 15 d.

 

NSGK vadovas apie saugumiečių sekso skandalą: klausimas išsiaiškintas

26
Paskelbta: 2013-06-07 17:18 Autorius: Tomas Čyvas | Balsas.lt
Artūras Paulauskas. Nuotr. iš "Facebook.com"
Artūras Paulauskas. Nuotr. iš "Facebook.com"

Čečėnų tautybės Maliko ir Chadižat Gatajevų šeima, kurios byla bus nagrinėjama 2013 metų birželio 14 dieną Klaipėdos apygardos teisme, ieško, ko nepametusi, – mano Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) vadovas Artūras Paulauskas.

Pasak A. Paulausko, klausimas, kurį vėl kelia minėti asmenys, yra seniai išsiaiškintas. „Nebent ten atsirado dar kita mergina“, – ironizavo jis portalui balsas.lt, komentuodamas klausimą dėl čečėnų poros globotinės ir Lietuvos saugumo pareigūno seksualinių ryšių.

Klausimas, pasak A. Paulausko, buvo išsiaiškintas dar iki jam tampant komiteto pirmininku, tad analizuoti nelabai yra ką. Pasak jo, nacionalinio saugumo problemos nelabai čia ir esama.

„Jei mama nori nustatyti, kas yra vaiko tėvas, tegul kreipiasi į teismą? Kur čia nacionalinio saugumo problema, nesuprantu“, – sakė politikas portalui balsas.lt. „Jei jie nori teisingumo, kol vyksta byla, turėtų klausti teisėjo. Jei nori viešųjų ryšių, tai komentuoti turėtų viešųjų ryšių specialistai“, – portalui balsas.lt situaciją komentavo Seimo NSGK vadovas ir siūlė nesureikšminti nuo teisėsaugos besislapstančių žmonių pretenzijų.

M. ir Ch. Gatajevai, šiuo metu gyvenantys Suomijoje, įtaria, kad prieš juos kurpiant baudžiamąją bylą buvęs VSD pareigūnas naudojo jų globotinės merginos seksualinio ryšio pagrindais išgautus parodymus.

Labai gerą klausimą iškėlė saugumo reikalų specialistas A. Paulauskas: Jei mama nori nustatyti, kas yra vaiko tėvas, tegul kreipiasi į teismą? Kur čia nacionalinio saugumo problema, nesuprantu.

Į šį gerą klausimą atsakome dar puikesniu: iš tiesų, o kodėl Gatajevų byla yra nacionalinio saugumo klausimas? Kuo čia dėtas VSD? Kuo ypatingi Gatajevų šeimos tarpusavio santykiai, kad juos aiškinosi net 7 į tyrimo grupę įtraukti VSD Kauno apygardos skyriaus pareigūnai: L. Raguckienė, D. Pravdzinskas, J. Seniuta, E. Šukys, M. Baikštys, G. Surgėla ir V. Urbonavičius? Jau neskaitant Donato Šumskio, kurį Suomijoje politinį prieglobstį gavusi Gatajevų šeima įtaria esant vienos iš augintinių vaiko tėvu...

Nacionalinio saugumo klausimu šią buitinę bylą pavertė ne kas kitas, o pats VSD. Kodėl - žino tik jie patys. Bet gal ir NSGK vadovas gali atsakyti į šį puikų klausimą: kodėl VSD apskritai dalyvavo Gatajevų byloje?

Ekspertai.eu apie šią istoriją rengia naują įdomią informaciją.

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
26. Darijus
(2013-06-21 22:25:23)
(62.212.207.249) Parašė:

O tai Grina tikrai protokolavo pirmąjį Sąjūdžio susirinkimą?25. rutai
(2013-06-10 11:31:41)
(88.222.184.129) Parašė:

tai valdzioje buvo ledzbergeris, kubilberis vagnorgeris, kirkirgelis,....aite, butkecilgeris, brazauskilgeris, kiti gilgeriai o kaltas uspiskiskas ? O kodel ne Adeliute is Mosedziu?24. man tegu
(2013-06-10 11:29:21)
(195.182.77.85) Parašė:

ir kgbisto, bet ,kad apie Lietuvą sopėtų, o ne savo kišenę. Bet tokių valdžioje nėra.Nes kuo didesnis savanaudis, tuo agresyviau veikia.O mes tikim, nes tingim. O tai ką sukurėm- tai mūsų vaikų ateitis.Labai malonu būti 'valdžios partijoj".Netikiu jiems nei vienam, kiekvienas š...s plaukia pasroviui, ir tik drąsuoliai ir altruistai ryžtasi prieš srovę23. taikosi
(2013-06-09 22:10:10)
(77.219.93.227) Parašė:

į prezidentus ,reklamą sau darosi22. Algika
(2013-06-09 14:33:39)
(78.62.75.149) Parašė:

KGB-isto sūnus, gerai žino, kad Lietuvoje teismas tik butaforija, todėl ir siuntinėja į ten.21. Jurgis Bielinis
(2013-06-09 11:59:36)
(78.62.250.47) Parašė:

Su Ritos nuomone senai,senai sutinku.Kur tautai šviesos gausi, kada pati aukščiausi valdžia; Liandsbergis dar tik parvažinėjęs iš TSRS AT slėpe šviesa, siūlė alkoholį. Dabar jie jau dviese su Dalia Grabauskaite degtindarių aludarių naudai užčiaupė burną Arkyviskupui Sigitui Tamkevičiui. Prezidentė Grabauskaitė tada 2012 m.pradžioje susikvietusi Vyskupus S. Tamkevičiui pasakė; „Jeigu Bažničiose ant stendu, sienų kabinsite degtindarių,aludarių nuotraukas Aš, D.G. neduosiu jums pensijų. Arkivyskupas nepabijojęs KGB, kalėjimo,Sibiro. Pabijojo Laisvoje demokratinėje Lietuvoje prezidentės Grabauskaitės. Prezidente pagal visus juodo diržo įstatymus pasigavo kvaišą Ūkio ministrę ir nudžiugino tokius pat kvaišus rinkėjus, kurie prcipimgąją Grabauskaitę perinks antrai kadencijai. Pamaloninti alkoholinikai negailės pinigų ir laiko Grabaukaitės išrinkymui. Nekartą Liandsbergio suspaudęs rankos rieša „kad nepsbėgtų“ prašiau už sakykite vaikams „Kregždute,„Valančiūką“.Vaikai įpras domėtis spauda. Kur tau užsakys. Ar reikėjo Seimui tos naujos salės....To vamždžio prie Neries. Ar nereikėjo atkurti lietuvą kaip M. Krupavičius ją atkūrinėjo. Visko buvo: plitų, cemento, stiklo faprikai, miško medžiagos, žemės technikos mašinų... Manau, kad 50 proc žmonių būtų grįžę... „Prie apleisto seno namo dunkso mėlyna giria, Čia kadais žmonės gyveno, kilo dumas vakare. Visko buvo, buvo viskas, to nebus kau niekados,Čia kas nakt ateina miškas sukalbėt sunkios maldos“. Kokio galo Liandgergiui reikėjo prichvatizacija atlikti „Po sovetski, o ne pagal Mykolą Krupavičių... lietuviškai“ ykulas20. Kritikas Pikčiurna
(2013-06-09 11:09:17)
(78.56.140.149) Parašė:

A.Paulauskas yra atsakingas, kad Seime "prastūmė" Konstitucijos 118 str. pataisą ir paliko prokurorus, o taip iš VSD be kontrolės visiškai savivalei. Ar tai nėra grėsmė nacionaliniams saugumui iš vidaus? Ar tai - ne diversija?19. reikia
(2013-06-08 16:16:56)
(77.90.124.239) Parašė:

varyt lauk visa seima,nes rinkimai buvo suklastoti,o paulauskas nera lietuvos autoritetas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras