2024 m. liepos 13 d.

 

Analizuojant atsakingų pareigūnų atsakymus stiprėja įsitikinimas, kad D. Kedytė nepataisomai suluošinta arba nebegyva

40
Paskelbta: 2018-03-20 08:52 Autorius: ekspertai.eu

Šių metų sausio 13 d. Laisvės premijos laureatė Nijolė Sadūnaitė sakydama kalbą Seime prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir premjero Sauliaus Skvernelio iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikalavo pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.Prezidentė dar Seimo salėje iš karto į ausį N. Sadūnaitei pašnibždėjo, kad niekada nežinojo ir nežino kas atsitikę su vaiku, o premjeras nurodė, kad N. Sadūnaitė viską melavo.

Seimo pirmininkas kiek vėliau informavo, kad nieko apie tai nežino. Vyriausybė taip pat po kiek laiko patikslino, kad nieko nežino ir persiuntė paklausimą policijai. Policija atskleidė, kad situaciją kontroliuoja ir pradingusį vaiką su jo mama akylai saugo nuo grėsmių.

Taip pat policijos atstovas Rolandas Kiškis pranešė, kad N. Sadūnaitė neturi teisės susipažinti su prašoma informacija, be to neatitinka įtvirtinto principo „būtina žinoti“.

Dar po kiek laiko Prezidentūra perdavė prezidentės žinią, kad į keliamą klausimą jau buvo viešai atsakyta.

Tačiau visuomenė įdėmiai išnagrinėjusi visus tuos atsakingų pareigūnų ir politikų atsakymus nustatė, kad į sausio 13 d. iškeltą N. Sadūnaitės reikalavimą – pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą, aiškaus atsakymo negavo.

Todėl vis labiau stiprėja įsitikinimas, kad Deimantė Kedytė (šiuo metu jos pavardė Stankūnaitė) yra arba nepataisomai suluošinta, arba nebegyva.

Todėl ir toliau bus siekiama, kad aukščiausia valdžia pateiktų neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – būtų nurodyta jos kapo vieta.

Tuo metu naujienų portalas lrytas.lt priminė, kad D. Kedytės tetą, buvusią teisėją ir Seimo narę Neringą Venckienę prokurorai įtaria pagal trylika Baudžiamojo kodekso straipsnių – jos laukia daugelis metų kalėjime.

Generalinė prokuratūra informavo, kad kreipdamiesi į JAV su ekstradicijos prašymu, Lietuvos teisėsaugininkai nurodė, kad ji įtariama padariusi šias nusikalstamas veikas:

167 str. 1 d.: neteisėtas informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimas, už kurį baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

168 str. 1 d.: neteisėtas informacijos apie asmens privatų gyvenimą atskleidimas ar panaudojimas, už kurį baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

313 str. 2 d.: mirusiojo atminimo paniekinimas, viešai paskleidžiant apie mirusįjį melagingus prasimanymus, už kurį baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu.

153 str.: jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimas, už kurį baudžiama laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

163 str.: piktnaudžiavimas tėvų, globėjo ar rūpintojo arba kitų teisėtų vaiko atstovų teisėmis ar pareigomis, už ką baudžiama bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

232 str.: nepagarba teismui, už ką baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

245 str.: teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymas, už ką baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu.

228 str. 2 d.: piktnaudžiavimas, siekiant turtinės ar kitokios asmeninės naudos, už ką baudžiama bauda arba laisvės atėmimu iki septynerių metų.

231 str. 1 d.: trukdymas teisėjo, prokuroro, ikiteisminio tyrimo pareigūno, advokato ar antstolio veiklai, už ką baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

140 str. 1 d.: fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas, už ką baudžiama viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Keli susiję:

Mėginimas išsiaiškinti, kokiose konkrečiose žiniasklaidos priemonėse ir kada buvo atsakyta į N. Sadūnaitės klausimus  

Prezidentė pastebėjo, kad į viešai keliamą klausimą jau buvo atsakyta   

Tik kokybiškos informacijos portalo žurnalistė: koks jūsų reikalas, ar ji gyva ar negyva   

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
40. Veronika
(2020-03-26 19:05:27)
(82.46.163.168) Parašė:

Viską organizuoja trečiasis gražuolis, kuris sėdi valdžioje ir bijo dėl savo kailio, todėl teisėjai vykdo jo įsakymus vsaip žemindami ir ujdami buvusią nepriekaištingos reputacijos teisėją Neringą.39. Kaimietis
(2018-04-02 15:43:48)
(5.20.52.103) Parašė:

Net Sniečkus taip ciniškai neerzino lietuvių? Tai kokia teise ar tvarka valdoma Lietuva ir kokia galybė tai daro, kad net prezidentė neieško pagrobto vaiko, o pagal norvegų papročius atiminėje mažamečius vaikus iš tėvų net neturėdama kur dėti? Tai jau armagedonas!38. NESUPRANTANTI
(2018-03-25 15:18:51)
(46.251.53.17) Parašė:

Prezidentė liepia išsiaiškinti, ar buvo naudota prievarta??? Tai ką čia aiškintis ar nesimato, kad mergaitė išnešama klykianti...ne mama ją išsiveda už rankelės...neskaitant visos ,,paėmimo''aplinkos ir dūžtančių stiklų...37. Ta pati daina
(2018-03-24 20:21:42)
(78.56.107.79) Parašė:

Kai tik užkliuna kokį iškrypelį, ar pedofilą ar kitą, iš karto yra kaltinama Rusija. Daugiau neturi ką apkaltinti...36. Suprantantis
(2018-03-24 19:00:46)
(78.63.52.83) Parašė:

D.Kedytė nužudyta.Ji Lietuvos kankinė ir pedofilų auka.Tad sugalvoję priedanga apie tariamą įslaptinimą nori pratemti laiką ,kad žmonės nebesidomėtų ir pamirštų tai.Bet čia senaties nėra ir nebus.Tai ko nepadarė Lietuvos teisėsauga ,padarys kitų šalių teisėsauga.35. Apakęs
(2018-03-21 10:27:42)
(31.4.181.51) Parašė:

Tai žmonės ir prašo įrodymų, kad jos laimingos ir sveikos. Taip kaip darydavo anksčiau, įrodynedavo net niekieno neprašomi. O dabar jau tabu patapo? Ir šią istoriją pavertė rezonansinės ne visuomenė, o pati valdžia savo akivaizdžiai nusikalstamais veiksmais. O į jugusiems durnių kadanors bus labai gėda. Pedofilija yra tarptautinė bėda ir su ja kovojama tarptautiniu lygiu, vien Lietuvoje užglaistymo nepakanka.34. ei,
(2018-03-21 05:10:11)
(188.69.210.27) Parašė:

gana psichuot, šizofrenikai jūs nelaimingi. Visa laimė, kad motina su savo dukra paslėptos nuo LT psichopatų.33. Apakęs
(2018-03-21 00:27:53)
(47.59.58.193) Parašė:

youtube.com/watch?v=N2p3NEUd5C4 youtube.com/watch?v=SnRQx8OUP_U Na, o video "šieno šokis" neberandu, nors dar visai neseniai buvo lengva surasti. Tai video kuriuo visuomenė buvo raminama dėl mergaitės būklės. Jame ji su mama šoka, barsto šieną, supasi supynėmis. Kaip matome yra išskirtinių teisių turinčių filmuotojų ir viešintojų, išskirtinesnių ir už prezidentus.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras