2024 m. vasario 24 d.

 

Apie Lietuvos įvaizdžio kūrimą iš pirmų lūpų (video)

Paskelbta: 2010-03-31 07:16 Autorius: ekspertai.eu

Gediminas KirkilasLietuvos įvaizdis valstybiniu lygiu pradėtas formuoti daugiau nei prieš dešimtmetį, kai 1996 m. gegužės 31 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas pasirašė dekretą Nr. 963 „Dėl Lietuvos valstybės informacijos politikos tarybos sudarymo“.

Įvaizdžių kūrimas - tai tikras rojus valstybės pinigų plovėjams. Tą tarnautojai puikiai žino ir nebaudžiamai tuo naudojasi. Kiek tiksliai pinigų buvo pasisavinta iš valstybės per taip vadinanamą Lietuvos įvaizdžio kūrimą nežino niekas. 

Lietuvos įvaizdžio knyga/praktinis vadovas - tai tik nedidelis, bet svarbus išradingos pinigų plovimo mašinos pavadinimu "Lietuvos įvaizdžio kūrimas" simbolis. Vienos tokios knygelės savikaina - 700 litų. Jų buvo išleista 100 vienetų.

Šiame video apie knygelę galima išgirsti iš pirmų lūpų, t.y. iš tų kas ją, o ir visą šį "įvaizdį" sukūrė ir užsakė. Šiuo metu knygelės tiražas saugiai guli Vyriausybės sandėliuose, visuomenei neprieinamas  ir tolimesnis jos likimas kol kas nežinomas.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras