2024 m. birželio 18 d.

 

Ar tikrai nusipelnę

3
Paskelbta: 2024-05-10 11:54 Autorius: Emilija S.Esu iš tų, kuri nestebi prezidentinių debatų, bet ne iš tų, kuri iš vis jais nesidomi. Tiesiog gaila laiko nuo A iki Z klausytis iki gyvo kaulo įgrisusių, šimtąkart girdėtų opusų apie nieką. Tyla  pasakytų daugiau, bet  nuolatiniam eterio teršėjams reikia kalbėti kalbėti kalbėti... Leiskim, kad pasimatytų visas jų durnumas. Ir matosi.

Yra gera mintis: kalbėdamas žmogus nepasako nieko kita, išskyrus tik tai, koks jis pats yra. Tai tą ir matome, ypač reikšmingas yra nusikalbėjimas pagal Froidą. Tokių „perliukų“ pasitaiko per akis: tai ir „rankovių pasiraitojimas“ ir „nusipelnę“ jau nekalbant apie nelaisvos partijos kandidatą, kurio visą kalbą reiktų cituoti. Bet kam jam tiek daug „garbės“, tokiam geriau būtų mažytė dovanėlė.

Grįžkim prie personalijos, kuri 5 metus dirbo „savo naudai“ ir dar penkis dirbtų kaip pats pasižadėjo „pasiraitojęs rankoves“, kad įgyvendintų mums, dviem trečdaliams visuomenės nepriimtiną Stambulo konvenciją, iš kurios išstojęs pats Stambulas.

Tik klausimas, kas jo to prašo? Kas be to gyventi negali? Kaip kita žmogus teigia, juk jums niekas nepasikeistų. Netiesa, pasikeistų. Pasakę A jie nepasako B, o tai yra tokios „šeimos“ teisė įsivaikinti ir išaugintiišauklėti kitų pagimdytus vaikus, kurie savo ruožtu negimdys sau vaikų, nes kurs šeimą pagal tokį modelį, kurioje patys išaugo. Ir čia jų kaltinti jau negalim.

Tačiau šiame kontekste yra svarbus ir kitas aspektas, t y kad tokius žmones senatvėje išlaiko (moka mokesčius sveikatos apsaugai ir pensijas, apmoka slaugos paslaugas) visuomenė, gimdanti vaikus. Todėl kyla klausimas kodėl mano vaikai ir vaikaičiai turi savo darbu garantuoti tokių asmenų aprūpintą senatvę, kurie gausina negimdančiųjų gretas ir neprisidedančių prie visuomenės materialinio klestėjimo.

Esmė čia ta, kad dirbantis žmogus išlaiko savo tėvų ir senelių kartą, o jį išlaikys jo vaikų ir vaikaičių karta. Todėl logiška išvada tik viena, kad jei neduokDie taip atsitiko, dėl priežasčių pasisakysiu žemiau, kad gimė toks žmogus, kurio hormoninė veikla sutrikusi, tai lai jis gyvena, gaudamas reikalingą hormonų terapiją ir kitas būtinas paslaugas, niekas jo neketina dėl to diskriminuoti. Tačiau lai nereikalauja iš visuomenės laikytų jį „nusipelniusiu“ ir kažkokioje pagarboje, skirti jiems visokias preferencijas. Gerbti reikia tėvus, gimdančius po tris ir daugiau vaikų, išauklėjusius juos padoriais žmonėmis.

Ir dar. Ar nepastebėjote, kad karo krankliai garsiai kranksi būtent tie, kurie pačios neturi anei vieno vaiko, lyg turėtų tam teisę? Vienintelę teisę jie/jos turi – tai  šiuo klausimu „nepraleisti progos patylėti“.
Nerinkim kalbančių „savo naudai“, rinkim tuos, kuriems išjungiamas mikrofonas, iš kurių juokiamasi ir užčiaupiama burna.

P. S. O dėl tų kelių procentų, kurie linkę augti, tai pritariu kai kurių medikų nuomonei, kad čia vyksta štai tokie procesai. Visokie hormoninių preparatų nuo pastojimo ir hormoninių vaistų pašalinti iš organizmo likučiai nėra neutralizuojami valymo įrengimų, pastarieji tam nepritaikyti, o per nuotėkas patekę į požeminius vandenis sugrįžta su geriamu vandeniu į žmogaus organizmą, taip sutrikdydami hormonų pusiausvirą, dėl ko ir gimsta vis daugiau „kitokių“, kuriems būtina padėti, t. y. juos gydyti.

Skaitytoja Emilija S.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. Pafilosofavimas
(2024-05-10 15:11:05)
(92.38.148.59) Parašė:

Psichologinėse knygose yra rašoma, kad žmonės nuo mažens įgyja žinias ir įgūdžius pagal tai kaip juos moko tėvai ir mokyklose. Pavyzdžiui Kinijoje, Japonijoj ar panašiai nesišlykšti valgyti vabalus, kirminus ir panašiai. Korėjoje kažkas turi sugalvoję kaip į alkoholį užmarinuoti visą gyvates, net ir pačias nuodingiausias. Yra pasaulyje šalių kur lytiniai santykiai su priešingos lyties atstovais ir su moterimis yra normalu. Tiesiog į tai žiūrima kaip į poreikių tenkinimą, pavadintą meile. Yra tokie filosofiniai pasvarstymai, kad meilės tokios kaip ir nėra. Yra tik potraukis kuris ganėtinai greitai užsibaigia dėl to prasideda skyrybos ir panašiai. Žiūrint į taip vainamą visko liberalizavimą ėjimą link bohemiškos filosofijos į anarchizmą visai galimas dalykas, kad nuostatos kurios šiandien yra susiformavusios per daug metų vieną dieną bus perlaužtos. Sekso potraukis nėra liga. Ir nėra tiek homoseksualių asmenų kiek save jais vadina. Didesnė dalis tokių tėra savo seksualinių poreikiu tenkintojai. Apsigimimai dažniausiai yra ne dėl hormoninių preparatų dirvožemyje, nes žmogaus hormonai reguliuojami yra ne kažkokiais mistiniais dalykais, o įprastais. Adrenalino hormono galima padidinti žmogui užsiimant sportu, dar daugiau galima gauti užsiimant ekstremalia veikla, šokant su parašiutais ir panašiai. ir adrenaliną galima padidinti iki nenormalaus lygio narkotikais. Tai tikrai, kad hormonų sutrikimai apsigimimai ir panašiai nėra dėl pramonės ar panašių dalykų. Apsigimimai yra dėl priešingos kraujo grupės partnerių santykių, yra ir daugiau visokių niuansų. Tai straipsnio autorė rašydama, kad pramonės ar vaistų vartojimo šalutiniai produktai patekę į aplinką keičia viską nelabai atitinka tai ką skelbia mokslas, tokie pasakymai daugiau yra teorijos, gal būt jei kažkas užsiimtų to tyrinėjimu būtų galima sužinoti kiek ten tiesos tokiuose pasakymuose. Ar įmanoma kad medžiagos veikiamos aplinkos bakterijų ir įvairių kitų cheminių ir fizikinių pricesų nepakeistų savo savybių. Man tai yra labai abejotina.2. Olegui
(2024-05-10 12:57:15)
(78.63.199.41) Parašė:

labai laiku papildėte tekstą.1. Olegas
(2024-05-10 12:44:10)
(81.7.103.175) Parašė:

Mediciniškai įrodyta, kad tokie sveikatos pokyčiai atsiranda labai dažnai neštumo metu, traumos, streso ar kitu atveju, neštuminės traumos metus, gimdybinės traumos metu. Tolaiu, vaikui gimus - jauno kūdikio vaiko traumos metu, fizinės ar psichinės traumos metu, patyrus stresą ar taip vadinamą psichologinį smurtą. Tarkime Mamos Tėvo konflikto metu, vaikas pamatė ir t.t. Dar, kadangi mes turime didelį skirybų sakičių - iki 80%, vaikas augunamas vieno tėvo ar Mamos, ir tada visas enigmas poveikis ir emocijos dažnai užkraunamos vaikus. O dar padeda nepatenkinta močiūtė ir kita. Ir iki 3-6 metų, pastebėjus tokį sutrikimą (nukrypimą elgesyje), psichologas ar psichoterapeutas tokias ligas nesunkiai išgydo.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras