2024 m. birželio 25 d.

 

Ar tikslinga laukti penkto oficialaus lavono?

Paskelbta: 2010-06-14 07:36 Autorius: ekspertai.eu

Klausimai Teisingumo ministrui Remigijui Šimašiui.

R. ŠimašiusGegužės 28 d. kreipėmės į jus su klausimu (visas tekstas ČIA), kodėl nesiimate iniciatyvos ir nepadarote taip, kad kuo skubiau, tiriant pedofilijos bylą, būtų prašoma pagalbos Vakarų šalių teisėsaugininkų. Papildomai su tuo pačiu klausimu į jus kreipėmės ir gegužės 31 dieną bei birželio 7 dieną. Tačiau iki šiol neatsakydamas į klausimą parodėte, kad net būnant Teisingumo ministru mūsų šalyje galima nesilaikyti galiojančių įstatymų. Kadangi pedofilijos byloje jau yra mažiausiai keturi oficialūs lavonai, į jus šiuo klausimu kreipiamės ketvirtą kartą iš eilės. Kokios priežastys lemia, kad būdamas Teisingumo ministru delsiate imtis iniciatyvos ir nepadarote taip, kad kuo skubiau, tiriant šią pedofilijos bylą, būtų prašoma pagalbos, nesvarbu, kiek tai bekainuotų, Vakarų šalių teisėsaugininkų, teisės ekspertų, kurie turi didesnę kompetenciją tiriant tokius atvejus? Žmonių kalba sakant, kodėl nepasitelkiami nešališki, nesusiję su mūsų korumpuota teisėsauga profesionalūs, aukštos kvalikacijos sekliai ir detektyvai bei teisės ekspertai iš užsienio? Ar tikslinga laukti, kol pedofilijos byloje atsiras ir penktas oficialus lavonas, tik tada pradėsite dirbti savo tiesioginį darbą? Jūs juk ir pats geriau už mus žinote, kad tirti pedofilijos bylą, tai reiškia reikia ne tik tirti vaikų prievartavimo atvejus, bet kas jau daug svarbiau, reikia tirti pačios Prokuratūros ir specialiųjų tarnybų galimai nusikalstamas veikas. O to padaryti Lietuva, be konkrečios Vakarų teisėsaugos pagalbos, neturi jokių galimybių.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai