2024 m. birželio 17 d.

 

Artūras Zuokas: jei jiems baisu, man juokinga

Paskelbta: 2009-10-03 18:03 Autorius: ekspertai.eu
Aukščiausio lygio Lietuvos politikas, parlamentaras Artūras Zuokas savo internetiniame dienoraštyje siūlo visiems, išskyrus girtuoklius, pasijuokti kartu: "Man nusibodo klausyti, kaip stambūs valstybinio turto grobstytojai, nevykėliai ar girtuokliai visuomeniniai veikėjai ant manęs bando sukabinti visas savo nesėkmes, nuodėmes ir nelaimes. Na, ne aš kaltas, kad amžinas girtuoklis, pakeliui į gėrimų parduotuves ar barus dar sukeldavęs ir avarijas, kažkada buvo išmestas iš partijos. Dabar staiga „atsivertė“ ir sugalvojo, kad dėl jo nelaimių kaltas Zuokas, nors kai pradėjo gerti, apie mano egzistavimą turbūt net neįtarė. Na, ne aš kaltas, jog kažkas išlupa rozetes ir duris, bet nesugeba su žmonėmis pasikalbėti. Na, ne aš kaltas, jog kažkas dėl kvailumo, naivumo ar pasipūtimo fotografuojasi šalia žmonių, į kurių pusę kiti net pažiūrėti bijo. Na, ne aš kaltas, jog į partiją susimetę grupė linksmų draugų susipyko, susiriejo ir dabar dalinasi, bet nepasidalina. Ir vieni kitus šiurpina žiauriais prisiminimais bei kraupiais „kompromatais“. Na, ne aš kaltas, kad kažkada dūšią KGB užstatęs, o dabar po kitų vardais besislepiantis „a la žurnalistas“ turi vykdyti kitų šeimininkų užsakymus, nes bijo būti pavarytas kaip benamis šuo. Braižo šeimininkų nurodytas schemeles, bet pasirašyti po jomis bijo. Kas bus, jei vėl šeimininkai pasikeis ? Gal tiesiog pasijuokime kartu, nes man juokinga …"  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras