2024 m. balandžio 24 d.

 

Atsilydė 631 tūkstantį litų kainavusi vizitinė kortelė (papildyta)

1
Paskelbta: 2010-03-06 12:33 Autorius: ekspertai.eu

Interneto skaitytojo komentaras: "Tokio dalyko negalima net svetaine vadinti, tai tik projekto, to ką norima sukonstruoti, patys pirmieji apmatai, prie jo dar reiktų dirbti ir dirbti. Jokio virtualumo nematau, net planuojamo".

VIV titulinisPo ekspertai.eu publikacijos apie išsilydžiusią Vilniaus vizitinę kortelė (jos autorius Alfredas Bumblauskas), už kurią mokesčių mokėtojai sumokėjo 631 tūkstantį litų, neilgai laukus atėjo ir gera žinia. Vienas interneto komentatorius  informavo, kad vizitinė kortelė pradėjo veikti adresu www.viv.lt.

Tinklapis viv.lt supažindina (tiksliau reikėtų sakyti - turėtų supažindinti)  Lietuvos ir užsienio lankytojus su Vilniaus simboliais, pristato Vilniaus fenomenus, 3D formatu galima pamatyti Vilniaus universitetą ir jo ansamblį, susipažinti su Vilniaus Top 10. Tiesa, pirminiais vertinimais, kalbant apie programavimo darbus, viv.lt tinklapio vertė šiandien rinkoje galėtų siekti 4000 litų, bet tikrai ne šimtus tūkstančių. Panagrinėjus tinklapį (nenagrinėjant paties turinio) susidaro įspūdis, kad UAB "Patikimi sprendimai" nieko, kaip kad teigė, neatkūrė po nelaimingo elektros išlydžio jų serveryje, o tiesiog bando sumesti į svetainę pirmą pasitaikiusią informaciją iš mokyklinių istorinių vadovėlių.Pirminiais vertinimais, kalbant apie programavimo darbus, viv.lt tinklapio vertė šiandien rinkoje galėtų siekti 4000 litų, bet tikrai ne šimtus tūkstančių. Bet kokiu atveju "ekspertai.eu" visų Lietuvos piliečių vardu sveikina VEKS vadovą, VEKS valdybos pirmininką, liberalcentristą Gintautą Babravičių su dar vienu nauju tiek turinio, tiek finansine prasme sėkmingu internetiniu VEKS projektu. Ta pačia proga "ekspertai.eu" informuoja Generalinę prokuratūrą ir STT, jei žinoma šios institucijos pačios dar nesusidomėjo visais šiais 3D formatais. Teisėsaugai teks atsakyti į pagrindinį klausimą - kas pasirašinėjo po tuo, kad darbas atliktas ir kas sumokėjo visą 631 tūkstančio litų sumą už realiai neatliktus darbus. Virtualaus muziejaus premjeros proga siūlome lankytojams įeiti į skiltį "Nuotykis", sužaisti smagų žaidimą ir pasitikrinti savo žinias apie Vilnių. Kaip žaisti žaidimą "Pasitikrink savo žinias apie Vilnių"? A. Įeikite į viv.lt portalo skiltį "Nuotykis" ir spustelkite mygtuką pradėti:

VIV žaidimas A B. Toliau jums pasiūlys išsirinkti jūsų atsakymo variantą į klausimą kiek bus du plius du? Įsivaizduokime kad pasirinkote skaičių "penki" ir paspaudėte "toliau":

VIV žaidimas B C. Jei į klausimą "kiek bus du plius du" pasirinkote atsakymą, kad du plius du bus penki, jus nedelsiant informuos, kad atsakėte neteisingai:

VIV žaiimas C D. Tačiau nenukabinkite nosies! Portalas iš karto pasiūlys tęsti žaidimą toliau, bei pateiks kitus klausimus, pvz. kiek bus du plius nulis ar keturi minus vienas. Kai pagaliau teisingai atsakysite į klausimą, prieš jūsų akis žaliomis raidėmis įsižiebs užrašas, kad atsakėte teisingai. Visiems linkime smagių pojūčių!

VIV žaiimas D E. Kai praeisite visas penkioliką pakopų, sužinosite savo žinių lygį kuris bus įvertintas vienu, dviem, trim ar keturiais balais.

VIV žaidimas

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
1. O
(2023-05-19 13:16:14)
(81.7.95.210) Parašė:

Ar kas nors praėjo visas penkiolika kanopų?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras