2024 m. gegužės 24 d.

 

Bilietų platintojo triukai: aplaidumas ar nusikalstamas šmugeliavimas?

2
Paskelbta: 2019-05-16 19:56 Autorius: Juozas Lakis

Gal kas gali paaiškinti tokį keistą mulkinimo atvejį.

Buvo nupirkti bilietai į Bežaro baletą. Spektaklis turėjo vykti Žalgirio arenoje šių metų balandžio 22 dieną. Bilietus platino ir spektaklį reklamavo Bilietai.lt. Artėjant nurodytai dienai platintojas paskelbė, kad spektaklis nukeliamas arba bus atšauktas, o apie bilietų gražinimą bus paskelbta vėliau. Paskui bilietų platintojas Bilietai.lt dar kartą nukėlė datą įsipareigodamas paaiškinti, koks bus galutinis sprendimas.
 
Laikas eina, Bilietai.lt toliau varo bizniuką, nepanaudotų bilietų nepriima ir paaiškinimų neteikia. Lyg niekas neįvyko.

Teko pasidomėti, kas buvo tasai renginio organizatorius. Pasirodo, tai Estijoje 2018 m. spalį registruota bendrovė, deklaravasi įstatinį kapitalą 2500 eurų. Klausimas: kaip galėjo įsiteikti Bilietams.lt ką tik įsisteigusi bendrovė planuojanti didžiulį renginį Žalgirio arenoje? Juk tai ne kokios Maruchos koncertas Palangos papludimy. Kodėl reklamuodamas spektaklį ir platindamas bilietus Bilietai.lt nenurodė organizatoriaus menko patikimumo? Keista (jei nenusikalstama), bilietų platinimo praktika ir platintojo pirkėjams primestos taisyklės, ledžiančios jam reikiamu momentu pabėgti į krūmus. Prašau atsiliepti, kas jaučiates apgautas. Galbūt kartu priversime Nacionalinį bilietų platintoją, kaip išdidžiai save įvardina Bilietai.lt, prisiimti atsakomybę.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
2. s
(2019-05-17 01:00:48)
(37.228.225.252) Parašė:

BALETO nematet ? ar ka.... :) IR is vis , kokie bilietai, kada pragyvenimo lygis - isgyvenimui... o ne gyvenimui !1. ždams ne
(2019-05-16 21:00:52)
(90.140.163.197) Parašė:

kaip ir elertė dėl kasdien apgaudinėjamų žiūrovųParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai