2024 m. vasario 25 d.

 

Biudžeto pinigais išlaikoma M. Garbačiauskaitė-Budrienė negali paviešinti geriausio LRT laiko

4
Paskelbta: 2021-11-09 19:26 Autorius: ekspertai.eu
M. Garbačiauskaitė-Budrienė. Nuotr. facebook.com


Spalio 26 d. Referendumo iniciatyvinė grupė kreipėsi į VRK dėl pasirašymo elektroniniu būdu už privalomo referendumo paskelbimą dėl referendumo kartelės sumažinimo iki 100000 piliečių parašų.

Pareikalauta ir pasirašiusiųjų elektroninių būdu skaičių skelbti ne kartą per savaitę (pirmadieniais tarp 9-10 val.), bet on-line (esamuoju metu). Kad pasirašęs žmogus iškart matytų jo pasirašymo rezultatą.

Tačiau šį pirmadienį, lapkričio 8 d., iki vėlaus vakaro buvo skelbiami tik lapkričio 1 d. duomenys. Pareikalauta VRK paaiškinimo dėl šio slapukavimo.

Lapkričio 8 d. referendumo iniciatyvinė grupė gavo valstybinio transliuotojo (LRT) atsakymą, kuriuo atsisakyta pateikti informaciją apie patį žiūrimiausią LRT televizijos laiką ir labiausiai klausomą LRT radijo laiką.

Paaiškėjo, kad mokesčių mokėtojų išlaikomas Monikos Garbačiauskaitės vadovaujamas LRT slepia šią informaciją nuo visuomenės – pagal LRT ir UAB „TNS LT“ Paslaugų teikimo sutartį ir UAB „TNS LT“ 2021-11-04 raštą „Dėl prašomų duomenų atskleidimo“ mūsų prašomi duomenys, kuriuos LRT gauna pagal minėtą sutartį, laikomi konfidencialia informacija, kuri negali būti atskleista jokiai trečiajai šaliai.

Tad LRT nusprendė neteikti informacijos mokesčių mokėtojams, kaip LRT manipuliuoja jų sąmone.

Referendumo iniciatyvinė grupė dėl šios informacijos išreikalavimo kreipėsi į Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą, nagrinėjantį ginčus dėl LRT eterio suteikimo Referendumo iniciatyvinei grupei.

„O Tu, mokesčių mokėtojau, ar jau pasirašei už šią referendumo iniciatyvą!? Ar vis dar tiki LRT Tau skelbiama informacija?“, - tokius klausimus iškėlė Referendumo iniciatyvinė grupė.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
4. SS
(2021-11-10 09:35:30)
(78.63.162.242) Parašė:

Valstybės paslaptis? :D3. Marius
(2021-11-09 23:54:59)
(92.73.136.38) Parašė:

Vakaro žinios pats tas laikas, ta vat vietoj reklamos tegul ir paviešina!2. Darijus
(2021-11-09 21:10:49)
(185.6.234.55) Parašė:

Duodu nukirsti Lansbergio by-į, referendumą sužlugdys, bet aš pasirašiau.1. yel“l“ow submarine
(2021-11-09 20:00:47)
(78.63.212.238) Parašė:

na, vrk sabotažas dėl referendumo iniciatyvos yra akivaizdus ir įžūlus - vrk pirmame puslapyje jokios info apie elektroniškai pasirašiusiųjų skaičių, o nuoroda į pasirąšymą įdėta smulkiausiu šriftu tarp kitos info - tačiau šviečia stambiausias baneris apie kažkokią niekam negirdėtą kažkokių “europos piliečių“ iniciatyvą dėl “aplinkos apsaugos“ :))))) - žodžiu, šiozolitchūanijos piliečių referendumo iniciatyva yra kaip eilinė informacija ..., - apie išgamos monikutės kontoros bajerius net nėra ką kalbėti - tai visiškas užribis ..., - todėl palinkėkime sėkmės ir stiprybės referendumo iniciatyvinei grupei , kovojant su visa valdžiagyvių mafija, kuri visais būdais stengsis, kad referendumas net nebūtų paskelbtas !Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras