2024 m. birželio 16 d.

 

Burbulai turi paprastą savybę - sprogti (pratarmė Kalantos žūties metinių proga)

26
Paskelbta: 2013-05-14 20:46 Autorius: Dainius Teodoras Agintas, Marijampolė
Teksto autoriaus atsiųstas "Prasmės ženklas"
Teksto autoriaus atsiųstas "Prasmės ženklas"

Niekada nesidomėjau tariamos pedofilijos istorija. Bet dabar, kai jau viskas baigėsi, kai teismai tarė paskutinį žodį, nusprendžiau ir aš prabilti ir pasakyti pratarmę, kuri, tikiu, supurtys kitaminčius.

Manau, šiai pratarmei metas tinkamas, juk Romas Kalanta irgi atliko savo laikmečio išpažintį.

Daug vandens nutekėjo per tuos kelerius metus, kol buvo pučiamas skandalingas pedofilinio iškrypimo burbulas. Bet burbulai turi paprastą savybę - sprogti. Taip ir atsitiko. Prieš vėją nepapūsi, gamtos dėsniams nepasipriešinsi.

Taip, teisėjas nušautas, jo nebesugrąžinsi. Kaip nebesugrąžinsi ir kitų mirusiųjų. Tai faktas.

Tačiau žudikas žinomas. Scenarijaus autoriai įvardinti. Taip, tiesa paaiškėjo ne iš karto. Tačiau juk visi žinome - Tiesa visada sunkiai skinasi kelią, bet ji ateina ir nugali.

Taip ir atsitiko šįkart - Tiesa nugalėjo.

Lietuva demokratinė. Lietuva jau trečią dešimtmetį Laisva.

Lietuva turtinga. Turėsime ir atominę, skalūnus. Kam visa tai menkinti, slėpti? Kam sakyti, jog mes esame silpnesni už kitus, jei esame nugalėtojai? Mūsų trys milijonai. Kaip toje dainoje.

Ar atlaikysime nuolatinį netiesos šturmą? Atsakau - atlaikysime. Ir laimėsime. R. Kalanta juk laimėjo. Degs laužai, trispalvė plevėsuos amžinai. Kaip R. Kalantos auka. Tikėkime Laisve. Esame europiečiai.

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
26. Gintas
(2013-08-27 09:07:59)
(89.239.215.47) Parašė:

Po 1990 m. Lietuvoje KASMET susidegina 1-2 zmones, kitokiais budais nusizudo 1100-1700 ZMONIU... Bulgarijoje vien per 2013 m. 4 mėn., protestuodami pries kapitalistini “roju”, susudegino 7 žmones. Jie, pagal musu patriotus, turetu buti didvyriai - R. Kalantos pasekejai - protestuojantys pries kapitalistini "roju"... Deja, apie juos ne visada ir kriminalinese kronikose uzsimenama. Gerai prisimenu Kalantos susideginima sovietmeciu, apie kuri dabar kuriamos legendos – slykstus melas. Jau ta pati vakara viso pasaulio kapitalistines progandos “balsai” (“Amerikos balsas”, “Svoboda”, “Vatikano radijas” ir kt.) springdami klyke, kad Lietuvoje, protestuodamas pries ziauria okupacija ir komunistine priespauda, saukdamas “Laisve Lietuvai”, susidegino Lietuvos patriotas R. Kalanta. Tik tada visai salia buve zmones negirdejo jokiu suksniu "Laisve Lietuvai". Tik baisu klyksma: "Gelbekit!" Mes su kambarioku toje vietoje atsidureme gal po 4-5 min., kai netoliese buve OKUPANTU KAREIVIAI (vidaus reikalu) jau buvo uzgesine nelaimeli. Zmones pasakojo, kad jis ramiai issitrauke KOMJAUNIMO BILIETA (matyt, kad nesudegtu), padejo ji ant suoliuko ir tik tada issieme stiklaini su benzinu, apsipyle (maciusieji pagalvoje, kad kazkoks kvaistelejes sugalvojo atsigaivinti vandeniu) ir uzsidege. Tada laukiniu balsu klykes "Gelbekit". O gelbeti puole tik “okupantu” kareiviai, o broliai lietuviai tik ziopsojo i "atrakcija". Kai mes, isgirde triuksma, atejome, kareiviai liepsnas jau buvo uzgesine. Visi kalbejo, kad pacanui protelis pasimaise. Kalbos apie, neva, PROTESTA pries okupacija pasklido, kai vakare "Amerikos balsas" ,"Svoboda" ir kt. radijo stotys pranese apie tragedija ir pridejo, jog tai buves J. Palacho, susideginusio po Cekoslovakijos okupacijos, pasekejas. Pradzioje net antirusiskai nusiteikusiems veikejams nesove i galva paversti viska "protesto" akcija. Tik po dienos po KPI bendrabucius pradejo vaikscioti agitatoriai ir raginti surengti per laidotuves eitynes. Veliau ivykis apaugo dar didesnemis legendomis. Socialistinio „pragaro“ laikais 1960-1985 m. Lietuvoje lasmet nusizudydavo apie 450 zmoniu. Kapitalistiniame rojuje 1990-2012 kasmet ivairiais budais (ir susidegindami) nusižudo 1100-1700 zmoniu. Tai kodel jie nevadinami didvyriais???25. patvorinis
(2013-08-02 00:15:37)
(78.62.81.149) Parašė:

šio straipsniuko nepavadinčiau net nuomone, nes pats autorius pripažįsta, kad istorija nesidomėjo. Tai jei nesidomėjai, tai kodėl pasisakai, gal manai, kad turi ką analizuoti. Žmogau, net neturi teisės taip rašinėti, nes tai amoralu, žema ir užgaulu. Aš gyvenime neišduosiu vaiko ir skausmą patiriančio žmogaus. O tu, abejingasis, tik prisiartinai ribą, kuomet teks stoti ne prieš žmonių, o paties Dievo teismą.24. Stasys
(2013-06-08 10:47:40)
(176.102.64.5) Parašė:

Šlykštu, kad dėl to Kalantos taip mulkinami žmonės. Oficialios propagandos priemonės nusišneka iki to, kad tai buvusi TSRS griuvimo pradžia. Tik nenori prisiminti, kad tas „žygdarbis“ jau po kelių metų buvo pamirštas. Iš užmaršties jį sąjūdistai prikėlė tik apie 1998 m. - „patriotams“ labai reikėjo kokio nors stabo... Tik kažkodėl niekas nekalbėjo, kad tas „protestuotojas“ ant suoliuko padėjo komjaunimo bilietą – kad nesudegtų... Mano tėvas pažinojo tą šeimą. Pasakojo, kad juos pažinojusieji nė kiek nenustebo dėl Romo „žygdarbio“. Buvęs problemiškas kompleksuotas vaikas. Jokia politika ar „Lietuvos laisvė“ jo nedominusi ir net supratimo apie tokius dalykus neturėjęs. Nepritapdavęs prie hipių grupių, nors pats labai norėjęs ir pamėgdžiojęs hipius. Visada viskuo buvęs nusivylęs ir nepatenkintas (kiti dar pasakojo, kad buvo prasilošęs kortomis, ir Vilijampolės "chebra" grasino iškastruoti, jeigu neatiduos skolų...). Tokių juk ir dabar pilna - „nepriklausomoj“ Lietuvoj nusižudo (ir susidegina) kasmet 2-3 kartus daugiau, negu iki Gorbačiovinės „pertvarkos“, ir niekas iš jų didvyrių nedaro. Tais laikais tai irgi nebuvo vienintelis savižudybės atvejis – kasmet įvairiais būdais nusižudydavo apie 450 žmonių (po 1990 – apie 1700-1100). Tik kiti išeidavo tyliai, kur nors pasislėpę. Kalanta išėjo kiek neįprastu būdu ir skandalingai, - matant daugeliui žiūrovų. Į Vakarus pabėgusiems „vaduotojams“ tai buvo gera proga propagandai. JAV ir Vakarų Europoje įsikūrę veikėjai nedelsdami pasinaudojo ja, sukurdami mitą apie „didvyrį“. Jau tą patį vakarą visi užsienio „balsai“ rėkė apie neeilinį žygdarbį prieš okupantus. Atsirado ir pasakėlė apie šauksmus „Laisvę Lietuvai“, nors arti buvusieji girdėjo tik klaikų „Gelbėkit!“ Negana to, buvo sukurstytas kvailas jaunimėlis demonstracijoms, dėl kurių jie daugiau ar mažiau nukentėjo. Mano tėvas buvo tarp tokių, todėl dabar negali be pykčio prisiminti „balsų“ skleistos propagandos ir tų, kurie pasinaudojo nemąstančiu jaunimėliu savo nešvariems tikslams. O labiausiai jį piktina dabartinė propaganda – melas, skirtas jaunimo smegenų plovimui.23. pasirodo
(2013-05-26 11:10:07)
(90.130.150.125) Parašė:

ir suvalkuose pedofilu yr...22. Atkirtis autoriui
(2013-05-24 11:38:12)
(87.247.64.200) Parašė:

VYTIS plevėsuos amžinai, kaip Jis pevėsavo daug seniau už trispalvę!!!21. Taip atrodo mankurtizmas
(2013-05-23 14:11:07)
(193.219.52.43) Parašė:

Paveiklėlis labai jau išsipūtęs (super valstybė),bet nesupratau prie ko čia Kalanta.20. alė
(2013-05-19 20:04:31)
(84.55.11.95) Parašė:

Tokios rašliavos galėjo ir nebūti, nes tai nemąstančio arba tik paviršutiniškai mąstančio rašeivos rašliava.19. Matas
(2013-05-18 13:44:23)
(88.119.13.88) Parašė:

Panašu kad delfis supirkinėja ekspertų akcijas.!?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras