2024 m. balandžio 23 d.

 

Dėl Aidžio Mieželio kreipimasis į Seimo NSGK pirmininką

Paskelbta: 2012-03-12 07:52 Autorius: ekspertai.eu

Kaip žinoma, EKSPERTAI.EU jau beveik dvejus metus iš Valstybės saugumo departamento (VSD) bando gauti informaciją apie aukštą VSD pareigūną Aidį Mieželį. To buvo prašoma, kai viešojoje erdvėje pasklido informacija, kad vienas iš trijų pedofilų, garsioje pedofilijos ir žudymų istorijoje, gali būti Aidis Mieželis.

"Aidis Mieželis buvo šviesiaplaukis, dabar plaukų spalvą pakeitė ir kas įdomiausia, kad visų pareigūnų nuotraukos internete yra, o A. Mieželio išimta", - tokią informaciją prieš dvejus metus atsiuntė sunerimęs skaitytojas.

EKSPERTAI.EU nedelsdami nė akimirkos iš karto kreipėsi į VSD.

"Ar galėtumete padėti su šia informacija? Ar galima pamatyti Aidžio Mieželio fotografijas kai jis buvo (jei buvo) šviesiaplaukis, ir kai persidažė plaukus (jei persidažė). Nėra gerai, kai apie tokį aukštą pareigūną sklando tokios negeros kalbos. Manytume būtų tikslinga, kuo greičiau tokias kalbas ir gandus kategoriškai paneigti, o patį Aidį Mieželį visomis įmanomomis priemonėmis paviešinti, kad žmonės pamatytų, jog tai paprasčiausi išsigalvojimai ir jis nėra susijęs su jokiais pedofilais", - buvo sakoma EKSPERTAI.EU laiške VSD vadovui.

Tačiau VSD kategoriškai iki šios dienos atsisako tokią informaciją suteikti. Nei Vyriausiosios administracinių ginčų komisijos, nei Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimas, kuris įpareigojo VSD pateikti piliečiams visą informaciją apie viešą valstybės asmenį Aidį Mieželį, yra nevykdomas.

Todėl EKSPERTAI.EU kreipiasi į Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininką Arvydą Anušauską.

Kai VSD vadovas Gediminas Grina  ateis į Seimą skaityti metinio pranešimo, A. Anušausko prašoma, kad jis įpareigotų VSD vadovą atsivesti ir savo pavaldinį Aidį Mieželį.

Tokiu būdu visi norintis galės įvairiais rakursais nusifotografuoti Aidį Mieželį ir jau kelis metus iš eilės niekaip neišsprendžiamas klausimas būtų automatiškai ir civilizuotai išspręstas.

Taip pat A. Anušauko prašoma, jog jis paprašytų G. Grinos, jog pastarasis paprašytų Aidžio Mieželio, kad šis ateidamas į Seimą pasiimtų ir tą savo nuotrauką (jei dar tokią turi išsaugojęs) kur jis yra nepersidažęs plaukų. Šią nuotrauką būtų galima patalpinti Seimo internetinėje svetainėje, ir visi norintys galėtų pamatyti saugumietį Aidį Mieželį, kai šis dar buvo blondinas.

Susiję:

Ko siekia VSD kategoriškai atsisakydama įvykdyti teismo sprendimą?

Teismas atmetė Valstybės saugumo departamento skundą kaip nepagrįstą

VSD kreipėsi į teismą dėl klausimo apie Aidį Mieželį

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras