Du tautinių sukčių veidai ir firmos Pfizer logotipas. |
Medicinos mokslo žurnalas The British Medical Journal (BMJ) lapkričio 2 d. publikavo straipsnį, kuriame pateikiami duomenys apie Pfizer vakcinos nuo Covid-19 ligos klinikinių tyrimų falsifikavimą ir neatitikimą tyrimo standartų reikalavimams.
Šie duomenys 2020 m buvo perduoti Amerikos vaistų registracijos agentūrai – FDA, tačiau FDA tyrimo neatliko ir po kelių dienų vakcinai buvo suteikta (laikina) registracija.
2021 metų rugpjūčio mėn. FDA suteikė Pfizer vakcinai PILNĄ registraciją.
Šios vakcinos tyrimai buvo atlikti 153 vietose. Ištirta virš 44 000 žmonių.
Prieš patvirtinant pilną vakcinos registraciją, FDA patikrino 9 tyrimo vietas iš 153, tačiau netikrino tos tyrimo vietos, kurioje buvo pranešta apie duomenų falsifikavimą.
Žmogus, pranešęs apie klinikinių tyrimų (Pfizer vakcinos nuo Covid-19 ligos) duomenų klastojimą (per savo karjerą) dalyvavo
apie 50 medicininių produktų klinikiniuose tyrimuose.
Tyrimo dalyviai buvo tiriami dėl susirgimo kliniškai išreikšta Covid-19 liga (paskiepijus ir suleidus placebą).
Buvo daromi tepinėliai ir jie tiriami dėl koronaviruso PGR metodu. Tačiau, 477 atvejais, esant klinikiniams simptomams, tepinėliai nebuvo paimti.
Vakcinos tyrimo metu Covid-19 liga buvo nustatytas 162 asmenims, kuriems buvo suleistas placebo. Paskelbtas vakcinos efektyvumas – 95 %.
Tačiau, Lietuvos teritorijos administratoriai ir jos dosniai iš mokesčių mokėtojų pinigų apmokami ekspertai, profesoriai bei net Dievo tarnai teigia – jūsų pareiga yra vakcinuotis.
Toks yra šimonytskvernelinių (tokie dar vadintini ir dulkveryginiais) bei jų Dievų žodis.
Mieli Lietuvos žmonės, saugokite savo sveikatą.
Lietuvos gyventojų pasipriešinimo okupacijai centras
Įsilieti į LGPOC gretas bei rašyti savo siūlymus galite rašyti el.paštu [email protected].
P. S.
Priminimui: 2009 metais „Pfizer“ buvo paskirta 2,3 milijardo dolerių bauda, pati didžiausia kada nors Jungtinių Valstijų paskirta bauda farmacijos grupei. Ši grupė buvo pripažinta kalta dėl neteisėtų komercinių praktikų, kitaip tariant firma buvo nubausta už sukčiavimą.
PAPILDYTA 2021 11 13
JAV specialistai lapkričio 10 d. pagaliau sureagavo į lapkričio 2 d. The British Medical Journal (BMJ) straipsnį, kuriame pateikiami duomenys apie Pfizer vakcinos nuo Covid-19 ligos klinikinių tyrimų falsifikavimą ir neatitikimą tyrimo standartų reikalavimams.
Pasak amerikiečių, tai ką paskelbė BMJ yra išįsigaolvojimai – jokių rimtų pažeidimų dėl Pfizer britai esą neatskleidė:
Tačiau pirminiame straipsnyje, po amerikiečių „demaskavimo“, britai nepanaikino straipsnio ir net neuždėjo ženklo, kad jis klaidingas:
Lietuvos politikai bei medicinos specialistai iki šiol niekaip nesureagavo į šią skandalingą britų informaciją.
Plačiau visa tai artimiausiu metu pakomentuos profesorius hematologas Eduardas Vaitkus.
Susiję:
Labai skubu: tarptautinis perspėjimo pranešimas apie COVID-19