2024 m. birželio 14 d.

 

D. Raulušaitis išsiaiškins, ar pareigūnas turėjo teisę šautuvo buože daužyti gulinčiam vyrui į tarpkojį

95
Paskelbta: 2013-06-05 11:43 Autorius: ekspertai.eu
D. Raulušaitis. Nuotr. Eltos
D. Raulušaitis. Nuotr. Eltos

Konstruktyvus ir dalykiškas ekspertai.eu bendradarbiavimas su generaline prokuratūra tęsiasi.

Daugiau nei prieš dvejus metus (2011 m. balandžio 22 d.) į priėmimą pas generalinio prokuroro pavaduotoją užsiregistravusius ekspertai.eu atstovus vakar priėmė Darius Raulušaitis (apie bandymus susitikti su generaliniu prokuroru Dariumi Valiu rašėme publikacijose Ekspertai.eu kviečia D. Valį į pasimatymą” ir „Generalinė prokuratūra: tikimės, jog susitikimo metu išsakysite visus Jums rūpimus klausimus”).

Ne paslaptis, kad per tą laiką, kai buvo rengiamas šis ekspertai.eu susitikimas su prokuratūros vadovais, daug svarbių dalykų įvyko ne tik valstybės, bet ir prokuratūros gyvenime. Pavyzdžiui, buvo nutraukti rezonansiniai tyrimai dėl galimo didelės vertės turto pasisavinimo ir iššvaistymo bei aplaidaus buhalterinės apskaitos tvarkymo vykdant programą "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009" (tyrimas dėl mažiausiai pusę milijono litų kainavusių, bet neveikiančių interneto portalų: „Galima nesunkiai nuspėti, kaip prokuratūrai vadovaujantys berniukai tiria, pavyzdžiui, milijardinę Snoro aferą”; dėl Valstybinio jaunimo teatro rekonstrukcijos, kurią atliekant kėdės, kainavusios 59 litus, nupirktos už 535 litus: „Prokuratūra: už kėdę, kurios rinkos vertė 59 litai, valstybinėms įmonėms leidžiama mokėti 535 litus”; dėl VEKS buhalterinės apskaitos: „Dariaus Valio vadovaujami prokurorai eilinį kartą šlapinasi Lietuvos piliečiams ant galvų”). Ar prokuratūra pagrįstai nutraukė šiuos tyrimus, šiuo metu aiškinasi Vitalijaus Gailiaus vadovaujama Seimo Antikorupcijos komisija („Šiuo metu svarbiau ne vagį pagauti, o atskleisti nusikalstamą prokuratūros ir jos vadovybės veiką”).

Kadangi būtinybė padėti prokuratūrai tirti VEKS aferas per tuos porą metų numirė natūralia mirtimi, šįkart ekspertai.eu teiravosi D. Raulušaičio apie naujas visuomenę sukrėtusias rezonansines istorijas, pavyzdžiui, Garliavos šturmą ir informacijos apie banko „Snoras” atžvilgiu planuojamus veiksmus nutekinimą dienraščiui „Lietuvos rytas”.

Generalinio prokuroro pavaduotojas susipažino su ekspertai.eu pateikta vaizdo medžiaga, kurioje matyti, kaip 2012 m. gegužės 17 d. per Garliavoje įvykdytą policijos operaciją pareigūnas šautuvo buože daužo ant žemės gulinčiam vyrui į tarpukojį:

Peržiūrėjęs šį vaizdo įrašą, D. Raulušaitis pažadėjo asmeniškai išsiaiškinti, ar prokuratūrai buvo žinomas šis epizodas, priimant sprendimą nepradėti ikiteisminio tyrimo dėl valstybės vardu įvykdyto smurto Garliavoje. Jei prokuratūrai ši medžiaga buvo žinoma, D. Raulušaitis pažadėjo paaiškinti, kuo remiantis tokie pareigūno veiksmai laikomi teisėtais.

Suteikti informacijos, kokiu pagrindu prokuratūra buvo pradėjusi ikiteisminį tyrimą prieš buvusį Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktoriaus pavaduotoją Vytautą Giržadą, kuris buvo įtariamas informacijos apie „Snorą” nutekinimu „Lietuvos rytui”, ir kokiu pagrindu praėjus metams šį tyrimą nutraukė, D. Raulušaitis negalėjo, nes šia istorija nebesidomi nuo to laiko, kai paaiškėjo, kad jo paties šeimos nariai yra susiję su minėtu žiniasklaidos koncernu (apie tai rašėme publikacijoje „D. Raulušaičio žmonos giminaičiai kviečiami registruotis urmu”). Generalinio prokuroro pavaduotojas sakėsi dėl informacijos apie „Snorą” nutekinimo buvęs apklaustas vieną kartą maždaug prieš metus.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
95. :)
(2013-06-11 15:15:38)
(188.165.236.209) Parašė:

Įdomiai čia gaunasi.Pikti liežuviai plaka,kad Raulas yra kagėbisto sūnėnas.O kažkuris jo giminė turi pedryčio akcijų.Už Antonovo Junior irgi plevesuoja raudonas "ploščius" su 3raidžių kombinacija ir tėtuko iš Rusijos KGB "silovikų" figūra Ir čia tenka stebėti,kaip jau antri metai kaip piktas ir mažas Antonovo šunelis loja eks-pianistas (vos neparašiau onanistas) tovarišč Maželis.Įdomu,kokia kontoros užduotis jam iškelta,kiek mokama už "lyžinimąsi" prie Biologinės?Reikia tam tikros pikantiškos informacijos apie prokurorus,kad išsukti Antonovo subinę? Dar nemačiau taip uoliai ir metodiškai besidarbuojančio "pisako" :).Matyt verta94. :)
(2013-06-11 12:31:36)
(178.18.17.111) Parašė:

Įdomiai čia gaunasi.Pikti liežuviai plaka,kad Raulas yra kagėbisto sūnėnas.O kažkuris jo giminė turi pedryčio akcijų.Už Antonovo Junior irgi plevesuoja raudonas "ploščius" su 3raidžių kombinacija ir tėtuko iš Rusijos KGB "silovikų" figūra Ir čia tenka stebėti,kaip jau antri metai kaip piktas ir mažas Antonovo šunelis loja eks-pianistas (vos neparašiau onanistas) tovarišč Maželis.Įdomu,kokia kontoros užduotis jam iškelta,kiek mokama už "lyžinimąsi" prie Biologinės?Reikia tam tikros pikantiškos informacijos apie prokurorus,kad išsukti Antonovo subinę? Dar nemačiau taip uoliai ir metodiškai besidarbuojančio "pisako" :).Matyt verta93. :)
(2013-06-11 12:01:51)
(83.212.116.151) Parašė:

Įdomiai čia gaunasi.Pikti liežuviai plaka,kad Raulas yra kagėbisto sūnėnas.O kažkuris jo giminė turi pedryčio akcijų.Už Antonovo Junior irgi plevesuoja raudonas "ploščius" su 3raidžių kombinacija ir tėtuko iš Rusijos KGB "silovikų" figūra Ir čia tenka stebėti,kaip jau antri metai kaip piktas ir mažas Antonovo šunelis loja eks-pianistas (vos neparašiau onanistas) tovarišč Maželis.Įdomu,kokia kontoros užduotis jam iškelta,kiek mokama už "lyžinimąsi" prie Biologinės?Reikia tam tikros pikantiškos informacijos apie prokurorus,kad išsukti Antonovo subinę? Dar nemačiau taip uoliai ir metodiškai besidarbuojančio "pisako" :).Matyt verta92. apsimetėli Maželi
(2013-06-10 20:52:21)
(78.62.128.210) Parašė:

ką bendra su pačiu turi Lietuvos Muzikos ir teatro akademija? Kažkada ten gal ir mokeisi, prieš tapdamas KGB tarnu. O dabar esi bankininko Antonovo ir FSB šunelis, lindintis JAV, kur atsidūrei labai miglotomis aplinkybėmis dar sovietmečiu. Būdamas ruskių rezidentas, atsimink pasaką apie žvirblį: šūde sėdėdamas nečirškėk.91. manau
(2013-06-10 20:26:11)
(85.255.56.134) Parašė:

pas verslininką tokie nedirbtų būtų išspirti iš darbo be algos......sėdi ,džiaugiasis alga 2 kartus mėnesyje,juk nišmestų iš GP ,ir liktų be darbo...ateina metas kai ir buvę draugeliai į kitą pusę kelio pereina,net nebenori pažinti.......90. Tai kad
(2013-06-10 19:30:54)
(68.200.94.104) Parašė:

visiems žmogžudžių, pedofilų ir šmeižikų Kedžių gerbėjams reikėjo smogti į tarpukojį. Gerbėjoms taip pat.89. !!!
(2013-06-10 17:09:31)
(88.119.13.88) Parašė:

Tai kad ne su buože badė o su vamzdžiu.?!matomai tas išgama turi polinkį į sadizmą.88. Vardas pakeistas
(2013-06-10 13:39:19)
(89.109.239.133) Parašė:

nes ir asilui aisku kad dauzyti i kiausus gulinciam yra nusikalstama veika o NET ne ASILUI Laurusaiciui ta reikia dar tirti. Gal jis nusprende pabandyti koks pojustis? Gal paprasys kad jam sudauzytu kad isistikintu akivaizdziai?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras