2024 m. birželio 14 d.

 

Genialus A. Dulkio sprendimas, vienu ypu išsprendė visos Lietuvos problemą dėl viešųjų išviečių

3
Paskelbta: 2021-09-18 09:03 Autorius: ekspertai.eu
A. Dulkys (galvutė pažymėta violetiniu apskritimu).


Lietuvos operacijų vadovas, Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sulaukia nemažai kritikos dėl dažnai savo neadekvačių, sveiku protu sunkiai suvokiamų sprendimų.

Ne vienas kelia klausimą, kaip galėjo atsitikti, kad į tokius atsakingus pareigas paskirtas žmogus, kuris nuo tokių pateigų turėtų būti nuvarytas mažiausiai per penkis patrankos šūvius?

Čia tiesiog gali būti premjerės Ingridos Šimonytės klaida, kuri paskyrė A. Dulkį ne į tas pareigas, kuriose jis galėtų geriausiai atsiskleisti.

O tai įrodo vienas genialus A. Dulkio sprendimas, kai jis vienu ypu išsprendė visos Lietuvos problemą – viešųjų tualetų (išviečių) trūkumą. Todėl tapo akivaizdu, kad A. Dulkys būtų labai geras seniūnas, meras, ar net Ūkio ministras, jei tokia minsiterija vėl būtų įkurta.

Būtent į tokias ir panašias pareigas ir reikėtų nukreipti A. Dulkį, kad pastarasis galėtų pilnai atsiskleisti ir kiekvieną dieną sėkmingai kurtų bendrąjį gėrį bei pridėtinę vertę visiems Lietuvos gyventojams.

Rugsėjo 16 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ A. Dulkys už savo novatorišką sprendimą sulaukė ir „PressJazz TV“ bei ekspertai.eu kolektyvo nuoširdaus muzikinio sveikinimo:P. S. Portalas lietuviuzodynas.lt primena, ką reiškia žodis „tualetas“:

Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. Kodėl Šimonytė be žirniukų?
(2021-09-18 22:18:11)
(91.76.163.105) Parašė:

PIŠ Vyriausybė jau valstybiniu lygmeniu reguliuoja tualetų lankymą. Žirniukų revoliucija baigsis tualete. Tiesiogine prasme.2. Karunuojame Karaliumi
(2021-09-18 13:03:10)
(78.58.225.231) Parašė:

Rūmai Karaliui pastatyti,tik truksta Karaliaus.Talentingas yra žmogus neturintis medicininio išsilavinmo vadovauja chirurgams ,vidaus ligu ,širdies kraujagysliu ir dar dešimties pavadinimu profesonalams specelystams kurie turi pasaulinio garso vardus.Taip pat jis vadovauja medicinos akademijos profesurai.Gal jis dar galetu dirbti santechniku genekologu. .? Kieno protas palaimino jį ir jo zama ?1. Vadakste
(2021-09-18 09:56:18)
(78.62.55.176) Parašė:

O ka sis nedaktaras veikia tarp mediku?.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras