2013 m. Facebook tapo viena iš projekto Internet.org iniciatorių. Pastarasis numato suteikti interneto prieigą dviem trečdaliams pasaulio gyventojų, kurie tokios galimybės dabar neturi. Įdomu tai, kad šiam projektui realizuoti Facebook nori įsigyti kompaniją Titan Aerospace, kuri užsiima bepiločių lėktuvų kūrimu ir gamyba.
Šiuo metu Titan Aerospace asortimente esantys modeliai Solara 50 ir Solara 60, pavyzdžiui, turi saulės baterijas ir akumuliatorius, leidžiančius lėktuvams ore išbūti iki 5 metų be būtinybės nusileisti ant žemės. Toks lėktuvas gali turėti komunikacinę įrangą ir aprūpinti nuolatiniu interneto ryšiu tuos pasaulio regionus, kurie dėl kažkokių priežasčių negali tradiciniu būdu prisijungti prie interneto.
Solara lėktuvai gali pakilti virš vadinamojo 600-ojo ešelono – tai 18 288 metrai virš jūros lygio (pagal JAV normas – viršutinė kontroliuojamos oro erdvės riba). Tokius skraidymo įrenginius jau galima klasifikuoti kaip palydovus.
Tai reiškia, kad Internet.org projekte numatytai įrangai paleisti į orą bus reikalinga mažiau derinimo procedūrų, nors skirtingose šalyse biurokratinės kliūtys gali būti įvairios.
Šaltinių teigimu, Facebook gali įsigyti Titan Aerospace už 60 mln. JAV dolerių. Įdomu tai, kad norėdamas suteikti prieigą prie interneto socialinis tinklas ketina pasinaudoti net 11 tūkst. Solara 60 bepiločių lėktuvų.