2024 m. gegužės 26 d.

 

Kas jums čia nesuprantamo, liaudies tarnai, esantys valdžioje?

52
Paskelbta: 2018-02-23 08:13 Autorius: ekspertai.eu
Delfi.lt žurnalistė Rūta Pukenė ir ne geriausios nuotaikos iš šių metų Sausio 13-osios minėjimo po Nijolės Sadūnaitės kalbos išeinanti prezidentė Dalia Grybauskaitė. Nuotr. facebook.com ir lrs.lt


Nepriklausomas konservatorių portalas delfi.lt pranešė: „žinia, kad Jungtinėse Valstijose suimta buvusi Seimo narė Neringa Venckienė, ne vieną privertė iš naujo prisiminti garsiąją Garliavos pedofilijos istoriją“.

Būtent taip skelbiama pačiame pirmame vėlų vasario 22 d. vakarą pasirodžiusios publikacijos „Istorija, sukrėtusi Lietuvą: kaip visa tai prasidėjo“ sakinyje.


Ilgoje delfi.lt „baladėje“ sudėlioti jau daugelį kartų minėti akcentai, nevengiant „pamiršti“ kai kurių esminių.

Ekspertai.eu tikrai neanalizuos nuobodoko rašinėlio, atkreipsime dėmesį tik į vieną, bet labai raiškią detalę.

„Žinia“, kaip savo pirmąjame straipsnio sakinyje rašo delfi.lt, „kad Jungtinėse Valstijose suimta buvusi Seimo narė Neringa Venckienė, ne vieną privertė iš naujo prisiminti garsiąją Garliavos pedofilijos istoriją“ – visiškai neatitinka tikrovės.

Ne vieną privertė iš naujo prisiminti garsiąją Garliavos pedofilijos ir žudymų istoriją – tai š. m. sausio 13-ąją pasakyta Laisvės premijos laureatės Nijolės Sadūnaitės kalba Seimo tribūnoje, klausant visiems be išimties esamiems bei buvusiems aukščiausiems Lietuvos politikams.

Apie tai delfi.lt rašinėlyje neužsimenama.

Savo kalbos pabaigoje N. Sadūnaitė asmeniškai prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir premjero Sauliaus Skvernelio reikalavo pateikti neginčijamus įrodymus, kad iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.Tai sukėlė milžinišką piliečių reakciją, kuri nenurimo iki vasario 16-iosios, dienos, kai valdžia net nepabandė pateikti jokių neginčijamų įrodymų, o taip pat nenurodė ir vaiko kapo vietos.

Geriausias įrodymas, kad kažkas yra labai negerai – tai iškalbingas valdžios ir ypač – jai patarnaujančios žiniasklaidos mirtinas tylėjimas iki šios dienos.

Kaip žinoma, prezidentė iš karto po N. Sadūnaitės kalbos jai į ausį pašnibždėjo, kad nežino ir niekada nežinojusi kur yra vaikas, premjeras S. Skvernelis tą pačią dieną pasakė, kad N. Sadūnaitė viską savo kalboje melavo, o Seimo pirmininkas V. Pranckietis vis dar iš viso nieko nepasakė.

Po tokių valdžios „atsakymų“, kyla vis daugiau įtarimų, kad atsitikusi didelė nelaimė, o nusikaltimo autoriai ir jo dangstytojai smarkiai išsigandę tiesiog nedrįsta pasakyti tiesos.

Tad delfi.lt bei kitų ištikimų sistemos ruporų manipuliacijos šia tema ir šį kartą nepasiekė ir negalėjo pasiekti tikslo.

Jei N. Venckienė yra ta tikroji nusikaltėlė, kuri organizavo serijines žudynes, siekė neramumų ir norėjo padaryti pervesmą valstybėje su vienos Rytų kaimynės pagalba (kaip yra nupasakojęs vienas garsus analizių analitikas) – kiekvienas sveiko proto žmogus suinteresuotas, kad N. Venckienė būtų kuo skubiau pargabenta į Lietuva ir už savo padarytus nusikaltimus būtų nuteista iki gyvos galvos.

Tačiau, visiškai kitas klausimas – tai paprastas ir tyras kaip nekalto vaiko ašara N. Sadūnaitės reikalavimas išsakytas sausio 13-ąją dieną.

Tauta, tiek gyvenanti Lietuvoje, tik plušanti emigracijoje iki šios dienos laukia atsakymo į Laisvės premijos laureatės labai aiškiai išsakytą reikalavimą.

O po tokio delfi.lt straipsnio, piktavalis gali pagalvoti, kad visas šitas triukšmas dėl N. Venckienės ekstradicijos, kuri visiškai neaišku kuo ir kada baigsis, tai tik dar vienas dėmesio nukreipimasi nuo esminio N. Sadūnaitės reikalavimo – pateikti neginčijamus įrodymus jai asmeniškai ir visai visuomenei, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.

Kas jums čia nesuprantamo, liaudies tarnai, esantys valdžioje?

Keli susiję:

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

Donatas Puslys apie Nijolės Sadūnaitės istorinę kalbą   

Neatmestina, jog pedofilijos ir žudymų istorijoje dalyvavo ir Rusijos žvalgyba, siekdama neramumų Lietuvoje   

JAV pradėtas įtariamosios N. V. ekstradicijos procesas   

N. Sadūnaitė: kaip ir atsakymas šioks toks  

G. Vagnorius: Nijolę Sadūnaitę apgavo ir suvedžiojo   

Valdžios tylėjimas sufleruoja, kad yra padarytas sunkus, visomis išgalėmis slepiamas nusikaltimas  

N. Sadūnaitės kalba išversta į anglų kalbą   

Visa N. Sadūnaitės kalba    

Vokietijos Bundestago nariai stipriai susidomėjo informacija apie pedofilijos ir žudymų bylą bei pažadėjo pagalbą    

D. Pūras kviečia tęsti kovą už laisvę: N. Sadūnaitės ir S. Tamkevičiaus lūpomis buvo peržengta pavojinga riba

Dėl mažametės tvirkinimo nuteistos dvi senyvos Garliavos gyventojos, vyriškiui pavyko išvengti bausmės dėl senaties   

Advokatas G. Černiauskas: iš mūsų pusės viskas atlikta buvo ypatingai subtiliai

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
52. To Velniai griebtų!
(2018-02-27 23:46:33)
(78.62.3.64) Parašė:

Kiek reikia rašyti, kad niekas neprašė paskelbti vaiko buvimo vietą. PRAŠĖ NEGINCIJAMŲ ĮRODYMŲ,KAD PRIEVARTA IŠ GIMTŲJŲ NAMŲ IŠPLIEŠTA DEIMANTĖ KEDYTĖ GYVA IR SVEIKA. Kas gali pakontroliuoti ar nepadarytas sunkus nusikaltimas, kuris visomis išgalėmis slepiamas. KAS?51. Velniai griebtų!
(2018-02-27 19:23:29)
(82.140.177.47) Parašė:

Jūs tyčia žmones kvailinate, ar ką? Kaip galima visiems paskelbti pagal liudininkų apsaugos programą apgyvendintų žmonių buvimo vietą? Jau nusibodo tie isterikavimai!50. LIETUVIS
(2018-02-27 01:05:11)
(90.131.46.19) Parašė:

Man visiškai nesvarbu, ką tauškia šitoji žurnalistė, ar oficialioji žiniasklaida - kur atsakymas į N.Sadūnaitės Sausio 13-tosios paklausimą apie DEIMANTĘ KEDYTĘ? Tegu valdžia neapsimetinėja, kad negirdi - PROBLEMA didėja sulyg kiekviena NUTYLĖTA DIENA - ką jie padarė tam VAIKUI, kad bijo dabar NET išsižioti??49. visos segincios ant papu nezabudke
(2018-02-24 03:32:59)
(134.7.248.204) Parašė:

susirgs veziu48. zurnaliste piladelpija pukene (angliskai puke)
(2018-02-24 03:27:21)
(134.7.248.204) Parašė:

yra kiaulianose ir pazymeta chunveinbino zenklu zydrojo ozio pentagrama nezabudke47. laisvės kovotojai
(2018-02-23 23:37:43)
(78.56.124.235) Parašė:

Gabrielius Žemkalnis - Landsbergis, Vitas Tomkus, Vytautas Landsbergis, Degutienė Irena, Jakavonis Gediminas, Virginija Baltraitienė, Audronė Pitrėnienė, Buškevičius Stanislovas, Aleknaitė - Abramikienė Vilija, Linas Antanas Linkevičius, Teišerskytė Dalia, Dalia Grybauskaitė, Ambrazaitytė Nijolė, Brundza Stasys, Vėsaitė Birutė, Paulauskas Artūras, Bilotaitė Agnė, Saudargas Paulius, Žilinskas Rokas, Pečeliūnas Saulius, Šedbaras Stasys, Ažubalis Audronius, Gražulis Petras, Vareikis Egidijus, Matulevičius Vytautas, Kubilius Andrius, Saulius Svernelis, Gailius Vitalijus, Urbšys Povilas, Juozas Olekas, Pavilionienė Marija Aušrinė, Algirdas Butkevičius, Zingeris Emanuelis, Vasiliauskas Valdas, Nakas Audrius, Masiulis Eligijus, Masiulis Kęstutis, Valatka Rimvydas, Čekuolis Algimantas, Anušauskas Arvydas, Juknevičienė Rasa46. Janis
(2018-02-23 21:12:56)
(84.32.123.136) Parašė:

skaitykite V.Petkeviciau trilogija ten viskas parasyta,o prideti galima tik tai,kad tauta-durniaus vietoj45. KOKS ČIA TRIUKŠMAS?
(2018-02-23 19:34:16)
(79.233.232.140) Parašė:

NORINTYS GRĮŽKITE Į GARLIAVĄ, PAS KEDŽIUS :DParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras