2024 m. liepos 17 d.

 

G. Kėvišas: keliamas ažiotažas dėl Operos ir baleto teatre aptiktų trūkumų - psichologinis spaudimas

Paskelbta: 2010-06-19 18:49 Autorius: ekspertai.eu

Šiukšlynas

"Keliamas ažiotažas dėl Operos ir baleto teatre (LNOBT) aptiktų trūkumų – psichologinis spaudimas. Jis nesumažins mūsų užsidegimo", - inteviu dienraščių lyderiui teigia Gintautas Kėvišas. "Perdėto kai kurių visuomenės grupių susidomėjimo teatro reikalais negaliu suprasti. Įvairių institucijų veikloje nuolat aptinkama trūkumų, o toks sudėtingas organizmas kaip muzikinis teatras juo labiau nėra apsaugotas nuo veiklos nesklandumų. Stengiamės taisyti klaidas ir nekreipiame dėmesio į psichologinį spaudimą. Jo tikslai – aiškūs ir bergždi: mano ryžtas rūpintis teatru tikrai nesumažės", - informavo talentingiausias Lietuvos kultūros vadybininkas. G. Kėvišas birželio 19 d. dienraščių lyderiui sakė, kad konsultuoja dešimt pasaulio orkestrų – padeda jiems rengti projektus įvairiose šalyse. Penki šių orkestrų priklauso geriausiųjų dešimtukui. Jo veiklos laukas – nuo Lotynų Amerikos iki Azijos kraštų. "Užimu gana tvirtas pozicijas tarptautinėje muzikos arenoje, bet kada galiu imtis projektų užsienyje. Bet kol kas manęs neapleido įkvėpimas dirbti LNOBT – juolab kad jaučiu stiprų kolektyvo palaikymą. Kol yra įdomių iššūkių ir sekasi įgyvendinti sumanymus teatre, darbas jame – prasmingas", - įsitikinęs LNOBT vadovas. "Kai pradės nesisekti, niekieno neprašomas priimsiu reikiamą sprendimą", - atvirauja vyriškis. Visą interviu "Sunkumus įveikia platūs meniniai užmojai" su Vilniaus tarybos nariu, liberalu G. Kėvišu skaitykite 2010 birželio 19 d. dienraščių lyderyje. Generalinėje prokuratūroje jau antrus metus vyksta ikiteisminis tyrimas dėl daugiamilijoninių lėšų iššvaistymo prisidengiant teatro scenos renovacija. LNOBT - stambiausias programos "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009" (VEKS) infrastruktūrinis objektas. Dėl pačios VEKS programos ikiteisminis tyrimas jau vyksta trečius metus iš eilės. Kultūros ministras vykdydamas Valstybės kontrolės valią, nurodė Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovui Gintautui Kėvišui grąžinti į biudžetą pakeltiems atlyginimams ir priedams pasisavintus valstybės pinigus. Primename, kad be aktyvios muzikos vadybos veiklos, G. Kėvišas stipriai susidomėjęs ir kitomis verslo sritimis. Apie tai daugiau ČIA.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras