2024 m. birželio 18 d.

 

Kirtimai ruošiasi alcheminiams bandymams „Kodėl loja šuo?“

Paskelbta: 2014-08-06 15:20 Autorius: ekspertai.eu

„Kodėl loja šuo?“ – tai magiškų įvykių serija, nusitęsianti per įvairias Vilniaus miesto erdves. Rugpjūčio 13 d. 20 val. Kirtimų kultūros centre bus surengti alcheminiai bandymai, kuriuose dalyvaus muzikantai iš Lietuvos, JAV, Brazilijos bei sutartines giedančios lietuvių atlikėjos.

Šiame įvykyje pasirodys didelė dalis grupės „Rasa Rasa“ narių. „Rasa Rasa“ - tai tęstinis muzikantų Kenny Wollesen, Jonathon Haffner, Sean Francis Conway ir Daliaus Naujokaičio-Naujo projektas, susikūręs Niujorke. Muzikantai, inspiruoti tradicinių lietuviškų sutartinių, subūrė kolektyvą, jungiantį elektroninę ir akustinę muziką, improvizaciją bei unikalų dirigavimo stilių.

Šios ketveriukės dėka tarp Lietuvos muzikantų bei menininkų ir Niujorko scenos užsimezgė glaudūs kūrybiniai ryšiai, vis stiprėjantys bendruose tarpžemyniniuose susitikimuose. Muzikantai stebina savo gebėjimais suburti skirtingus žmones ir kūrybiškai suvaldyti daugiausiai improvizuotų pasirodymų tėkmę taip, kad ir patiems muzikantams, ir klausytojams pasišiaušia plaukai nuo netikėtumų, kuriuos pavyksta atrasti tokiu būdu.

Tai – greičiau ne grupė, o tartum praktika: atlikėjai ir klausytojai atsiduoda atsitiktinumo grožiui, kuris sužydi per kiekvieno dalyvio atsineštas patirtis ir jų junginius koncerto metu. Jau ketvertą metų vykstantys muzikiniai susitikimai yra sunkiai įspraudžiami į stiliaus rėmus. Šįkart alcheminiuose bandymuose dalyvauja Kenny Wollesen (būgnai, perkusija, JAV), Sean Francis Conway (trimitas, vokalas, JAV), Dalius Naujokaitis–Naujo (būgnai, trombonas), Dovydas Stalmokas (saksofonas), Moacir P de Sa Pereira (analoginė elektronika, Brazilija), Dorotė Zdanavičiūtė (vokalas), Agota Zdanavičiūtė (vokalas, kanklės), Živilė Rimšaitė (vokalas), Milda Laužikaitė (vokalas, trombonas), Kristė Krupovisovaitė (vokalas), Lina Saveikytė (vokalas), Ainė Bunikytė (vokalas) ir kiti muzikantai.

Šansų nesusitikti šiame gyvenime tiek daug, kad kiekvienas susitikimas yra tarsi stebuklas (Yoko Ono).

Į Dariaus ir Girėno g. 69 esantį Kirtimų kultūros centrą galite atvykti 1, 2, 4, 88, 3G autobusais, išlipus F. Vaitkaus arba Dariaus ir Girėno stotelėse (prie posūkio į oro uostą).

Renginys Facebook’e: facebook.com

Visi „Kodėl loja šuo?“ renginiai: facebook.com/events/

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras