2024 m. liepos 19 d.

 

Knygos „Kazys Šimonis. Kryžių, koplytstulpių ir stogastulpių piešiniai“ pristatymas

1
Paskelbta: 2015-05-16 19:21 Autorius: ekspertai.eu

Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, V. Putvinskio g. 55, Kaune gegužės 20 d., trečiadienį, 17.30 val. įvyks knygos  „Kazys Šimonis. Kryžių, koplytstulpių ir stogastulpių piešiniai“ pristatymas.

Renginyje dalyvaus Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus direktorius Osvaldas Daugelis, dailininko K. Šimonio paramos fondo direktorius Juozas Sagatauskas,  albumo sudarytoja Nijolė Tumėnienė, K. Šimonio leidinių redaktorius Robertas Keturakis, Pasaulio lietuvių centro vadovas, leidėjas Valdas Kubilius, dailininko anūkė Rūta Šimonytė-Mikučionienė bei dailininko giminaitis Lucius Šimonis.

Tai – ketvirtoji dailininko K. Šimonio paramos fondo ciklo knyga, atskleidžianti Kazio Šimonio kūrybos daugialypiškumą. Šiame albume pristatomi dailininko įvairiose Lietuvos vietose užfiksuoti mediniai ir mūriniai mažosios architektūros paminklai, kurie iki šių dienų neišliko. Šie kūriniai turi ne tik meninę, bet ir istoriografinę vertę. Daugelio kūrinių reprodukcijos gautos iš privačių kolekcijų.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
1. Dzūkija
(2015-05-16 21:44:07)
(78.62.212.240) Parašė:

"...įvairiose Lietuvos vietose užfiksuoti mediniai ir mūriniai mažosios architektūros paminklai, kurie iki šių dienų neišliko..." - o kaip jie galėjo išlikti...juk juos išgrobstė tie,kurie turėjo juos saugoti...susivilko į savo kolekcijas...kai nagai lenkti į save,tai nieko švento nebūna...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras