Referendume, ar JK turėtų likti ES, britų vyriausybė įspėjo, kad ES palikimas gali reikšti dešimt metų neaiškumo, nes kuriamos naujos prekybos sutartys, o JK ekonomikos griūtis įmanoma per artimiausius metus, per kuriuos ištiks recesija.
Tuo metu žiniasklaida ir politikai euroskeptikai kalba tik apie imigraciją, kad migrantai užims miestus ir darbo vietas, nuskausmins ekonomiką. Tas pats nutiko Norvegijoje 1994 m. referendumo metu, tačiau nei Norvegija, nei Islandija, Lichtenšteinas ar Šveicarija nėra ES narės, nors pragyvenimo lygis jose vienas aukščiausių pasaulyje.
Islandija vienintelė savo bankininkus pasodino į kalėjimą, o Norvegija uždraus visus iškastiniu kuru varomus automobilius kitame dešimtmetyje.
Svarbus dalykas yra TTIP ir CETA sutartys, tiksliau, jų naujos versijos, nors įtraukia JAV ir Kanadą. Nyderlandų „Greenpeace“ nutekino jas ir įspėįo žmones: korporacijos nori savo monopolijomis valdyti vyriausybes nepaisydamos aplinkosaugos, gyvūnų apsaugos, darbo teisės, interneto privatumo.
Ne paslaptis, kad ES slaptas tikslas yra supervalstybė Jungtinės Europos Valstijos su centrine vyriausybe, armija, saugumu. Tiesa, ES saugumas, Europol ir Eurojust jau egzistuoja.
EP pirmininkas Martinas Šulcas (Martin Schulz) pareiškė: „Britai pažeidė taisykles. Tai, kad minia nuspręstų valstybės likimą nėra ES filosofija.“
Tuo metu, lyg kokia Graikija, birželio 28 d., praėjus vos 5 dienoms po „Brexit“, Jungtinė Karalystė skelbia apie diržų susiveržimo ir mokesčių pakėlimo politiką, nes jau prarasti bent 3 trln. dolerių akcijų rinkose.
Šaltinis: collective-evolution.com
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]