2024 m. birželio 18 d.

 

Kugelio...

Paskelbta: 2013-01-04 13:41 Autorius: Irena Vasinauskaitė

nominacijų šiemet nebuvo. Jumoristinio valdžiažmogių įvertinimo steigėjai nesitikėjo, kad žiniaskaidos atstovai ar kasmet valdžios kugelio rinkimuose dalyvavę žmonės šio renginio pasiges. Atsitiko priešingai - žurnalistai pasidomėjo, o po pranešimo spaudai sulaukėme atsiliepimų, apgailestavimo, kad nebėra labdaringų vaišių tarpušventy tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų.

Akcijos rengėjai primena, kad renginio esmė - ne pasityčiojimas iš neveiklių, korumpuotų, arogantiškų ar pan. valdžios atstovų. Nominacijos steigėjai buvo savotiški pilietinimo proceso dalyviai. Pvz., pirmojo apdovanojimo metu rinkėjai nepažino valdžios atstovų - žinojo pareigas, bet neprisiminė pavardžių. Kulminacija buvo pasiekta, kai bulvių plokštainiu Prisikėlimo aikštėje besivaišinančios keturiasdešimtmečių poros paklausę, ar jie žino, kur Šiaulių savivaldybė,  sulaukėme prisipažinimo, kad NE. Tuomet parodėme savivaldybės bokštelį. Pora pasipiktino mūsų „neinformuotumu“, nes, anot jų, čia esąs vykdomasis komitetas... Be to, kasmet nuo šimto iki beveik keturių šimtų aktyvių miestelėnų būdavo pavaišinami karštu maistu, galėjo pabendrauti, pajuokauti, padejuoti...

Taigi, šiemet valdžiažmogiai „Kugeliais“ nominuoti nebuvo, tačiau aktyviausi, pilietiškiausi šiauliečiai vakar vakare vaišinosi tradiciniu karštu bulvių plokštainiu. Per barzdą varvėjo, burnoje turėjo, kalbų netrūko apie tai, kokie darbai mūsų, Šiaulių piliečių, laukia 2013-aisiais.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras