2024 m. gegužės 25 d.

 

Liberalių sveikatos apsaugos ministrų ir mobiliojo ryšio operatorių darbeliai

Paskelbta: 2010-09-10 04:31 Autorius: ekspertai.eu
Liberalai"Nuolat stebint situaciją, susijusią su mobiliuoju ryšiu, pasaulyje pastebimas ir valdžios institucijų, ir tėvų noras apsaugoti vaikus nuo mikrobangų spinduliuotės . Tuo tarpu Lietuvoje ne tik nepriimami reikiami, vaikų ir visuomenės sveikatą saugantys sprendimai, bet paslaptingai atsiranda mobiliojo ryšio operatoriams labai naudingi sveikatos apsaugos ministrų patyliukais pasirašomi sprendimai", - skelbia tinklapis antenos.blogas.lt.Pernai, Seimo sveikatos reikalų komiteto posėdžio metu išaiškėjus, kad tik nedidelė dalis mobiliojo ryšio siųstuvų - antenų turi privalomus higienos pasus - leidimus ir buvo pareikalauta juos išsiimti, jau po dviejų dienų tuometinis sveikatos apsaugos ministras A. Čaplikas pasirašo įsakymą, kuris panaikina tą prievolę apskritai. Bravo. Naujasis sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys pasirodė esąs nė kiek ne blogesnis ir vos įsigaliojusią (nuo liepos 1 d.) HN 21:2010 “Bendrojo lavinimo mokykla” “patobulino”, panaikindamas tos normos 12 punktą, draudžiantį įrengti judriojo radijo ryšio sistemų bazines stotis ar jų dalis ant mokyklos pastato stogo. Taigi, bravo dar vienam ministrui. Sveikatos apsaugos vadovas asmeniškai rūpinasi vaikų sveikatos apsauga, leisdamas statyti ant mokyklų kancerogeno - elektrosmogo šaltinius! Pasirodo, lengviau ministrui pakeisti HN, nei operatoriams nusiimti savo mikrobanges nuo dešimties mokyklų. Sveikatos apsaugos ministerija, užuot paruošusi nors kokius nuo bevielio ryšio spinduliuotės vaikus saugančius įstatymus, paruošia operatoriams labai palankių HN projektą praktiškai be jokių anksčiau galiojusių šiokių tokių suvaržymų. "Gal jau laikas SAM (Sveikatos apsaugos ministerija) pervardinti į MRAM (mobiliojo ryšio apsaugos ministeriją) o atitinkamoms institucijoms pasidomėti, kodėl mūsų sveikatos apsaugos ministrai tokie geri mobiliojo ryšio operatoriams?", - retoriškai klausia tinklapis antenos.blogas.lt. "ekspertai.eu" savo ruožtu pasidomės atitinkamų institucijų ir pareigūnų, ar tokie sveikatos ministrų įsakymai yra tik negražūs, bet dar ir neteisėti bei nusikalstami. Nes kai tokie esantys valdžioje kaip liberalai tiesiog vagia mokesčių mokėtojų pinigus, galima ir juokauti. Tačiau jei priimami sprendimai kenkiantys pirmiausia vaikų sveikatai, juokus reikia atidėti į šalį.  
 
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras