Lietuvos teisėjai toliau pusvelčiui dirbti nebenori
6
Paskelbta: 2022-08-04 09:29 | Autorius: ekspertai.eu |
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Komentarai
|
to - 3. Vadakste | Na ir naivumas Jūsų. Visko nedetalizuosiu, tik trumpai apie [teisėjus]... [Teisėjai] niekada netarnaus nei žmogui, nei teisingumui kol nebus prisiekusiųjų [teismo].
|
|
teisėjai, prokurorai, tyrėjai (policija), advokatai -labai intriguojanti publika; tai kažkas panašaus į lego žaidimą (virimą savose sultyse).
|
|
Jeigu jiems per mazai 2,700 , tai tuos du tukstancius nubraukti ir palikti , tik 700 , tai gal uzteks. Mes dirbe virs 40 metu darbo stazas negauname tu 700 pensijos , tai vistiek turime isgyventi . Ilgai lauke dar palaukit , nes valstybes infliacija ne maza , o be to saziningai , teisingai dirbkite , tai gali pagereti ir valstybes ekonomika ir daugiau atsiras valstybes biudzete pinigu , tai butu galima ir prideti , o kodel gi ne.
|
|
Jau esu ne kartą minėjusi, tad tik trumpai priminsiu, jog omnikratijoje teisėjų darbas supaprastėja, jiems nebereikia skelbti nutarčių valstybės vardu. Teisėjų darbas pereinamajame laikotarpyje bus grynai techninis – nurodyti, kokie įstatymai yra pažeisti ir kokia bausmė būtų buvusi skirta senovinėje demokratijos santvarkoje. Galutinius sprendimus priima aktyvioji visuomenė kolektyvinio intelekto aplinkoje. Už tai gaunamas atlygis, kuris priklauso nuo to, kaip sprendimo priėmėjas pajuto bendruomeninę dvasią. Dvasios konceptas labai svarbus, nes tik kolektyvinis intelektas gali apčiuopti tai, ko racionalus intelektas nepastebi. Šiaip ar taip, svarbiausia, kad aktyviosios visuomenės sprendimas atstatytų teisingumą ir padėtų proceso dalyviams kuo greičiau pamiršti nelaimę. Taip pat visuomenė turi rūpintis, kad panašūs nusikaltimai ateity nebeįvyktų. Čia irgi gali padėti kolektyvinis intelektas ir net dirbtinis intelektas. Prevencija omnikratijoje bus labai svarbi. Juk trintis visuomenėje brangiai jai kainuoja. Kodėl trintį nepavertus naudinga veikla, pvz., medelių sodinimu? Taip palaipsniui nebeliks nusikaltimų, todėl neliks ir kalėjimų. Kalėjimų prižiūrėtojai galės dirbti kitus visuomenei reikalingus darbus, kaip ir teisėjai bei advokatai.
|
|
Sunkus teisėjo darbas, daug kuo rizikuojama, ne tik sveikata, bet ir gyvybe. Turiu omeny proceso dalyvių gyvybe. Dėl to sąžiningi teisėjai, norėdami išgyventi, priversti imti komercinius užsakymus, dažnai iš abiejų proceso šalių. Niekada nevartoję alkoholio teisėjai priversti girtuokliauti ir dalyvauti autoįvykiuose, kad atkreiptų visuomenės dėmesį į savo nepavydėtiną padėtį.
|
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.