2023 m. spalio 1 d.

 

Moduliai padės mokyklų specialistams įgyvendinti įvairovės politiką mokyklose

2
Paskelbta: 2022-01-22 09:37 Autorius: ekspertai.eu

Parengti mokomieji moduliai apie įtraukios mokyklos aplinkos kūrimą švietimo specialistams

Įgyvendinant Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietybės programos lėšomis finansuojamą projektą „CHOICE: Įtraukios mokymosi aplinkos skatinimas“ parengti specialūs internetiniai mokomieji moduliai, kurie padės sustiprinti vidurinių mokyklų specialistų kompentenciją kuriant įtraukią mokyklos aplinką.

Šie moduliai padės mokyklų specialistams įgyvendinti įvairovės politiką mokyklose, sukurti įtraukią mokyklos aplinką ir didinti mokyklos bendruomenės bei platesnės visuomenės informuotumą apie su seksualine orientacija ir lytine tapatybe susijusią diskriminaciją, patyčias ar smurtą. Juos galima rasti elektroninėje mokymosi platformoje „Hombat“.

„CHOICE: Įtraukios mokymosi aplinkos skatinimas“, Hombat.eu tęsinys, siekia skatinti įtraukesnę mokyklos aplinką ir kovoti su netolerancija dėl lytinės tapatybės, lyties raiškos ir seksualinės orientacijos Graikijoje, Bulgarijoje, Lietuvoje ir Rumunijoje.

Gebėjimų ugdymo sistema remiasi mokymų vedėjų vadovu, mokymo programomis ir kita medžiaga, sukurta Hombat.eu projekto metu, pritaikant juos prie specifinių mokymų poreikių, nustatytų „CHOICE“ projekto tyrimų metu.

Sukuriant integruotą mechanizmą, skirtą spręsti smurto dėl lyties ir diskriminacijos atvejus mokyklos aplinkoje, „CHOICE“ siekia prisidėti prie įtraukių mokyklų, gerbiančių įvairovę, skatinimo.

Prisijunkite prie mūsų pastangų, kad mokyklose būtų nutrauktos homofobinės, bifobinės ir transfobinės patyčios, ir sukurkite svetingą, saugią ir draugišką mokymosi aplinką LGBTI mokiniams.

Šaltinis: lgl.lt

Susiję:

Pederastai – tai žmonės, kurie tvinksi meile. Nereikėtų pradėti ikiteisminių tyrimų dėl žodžio „pederastas“ vartojimo 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
2. Darijus
(2022-01-22 23:04:06)
(185.6.235.175) Parašė:

Pida*ai auklės lietuviukų vaikus.1. Jolce
(2022-01-22 17:02:35)
(78.63.229.198) Parašė:

Eina jie cenzūra {pagal naujasias gramatikos taisykles}....Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras