2024 m. birželio 26 d.

 

Nustatytas asmuo teršęs Seimo vardą

Paskelbta: 2010-10-08 12:08 Autorius: ekspertai.eu
I. SmetonienėVakar skelbėme, kaip iš Seimo rūmų po interneto erdves sklinda šlykštaus pobūdžio komentarai. Šiuo klausimu "ekspertai.eu" kreipėsi į atsakingus Seimo asmenys. Seimo kanceliarija šiandien pateikė atsakymą:
"Atsakydami į Jūsų 2010 spalio 7 d. elektroniniu būdu pateiktą prašymą informuojame, kad remiantis Jūsų prašymu buvo atliktas tyrimas, kurio metu nustatyta, kad naudojant išorinį IP adresą 193.219.60.17 komentarai 2010 met spalio mėn. 05d. internetinëje svetainėje www.lrytas.lt buvo rašomi iš Valstybinei lietuvių kalbos komisijai priklausančios darbo vietos. Dėl tikslesnės informacijos prašome kreiptis tiesiogiai į Valstybinės lietuvių kalbos komisija"."ekspertai.eu" dėl tikslesnės informacijos, kas sėdėdamas Seimo rūmuose begėdiškai teršia Seimo, o kaip dabar paaiškėjo, ir Valstybinės lietuvių kalbos komisijos vardą, kreipėsi į Valstybinės lietuvių kalbos komisiją. Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkė Irena Smetonienė informavo, kad komisija atliko tyrimą. Nusidėjęs asmuo nustatytas ir apie visą tai, atlikus reikalingus formalumus, bus informuojama ateinančią savaitę.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras