2024 m. gegužės 23 d.

 

Ohmanas aiškinsis dėl melagingų parodymų

2
Paskelbta: 2024-02-15 14:34 Autorius: Zigmas Vaišvila
J. Ohmanas (kairėjs).

 

Š.m. sausio 24 d. spaudos konferencijoje Seime aptarėme ketvirtąjį Vilniaus 3 policijos komisariato atsisakymą pradėti ikiteisminį tyrimą dėl buvusio Švedijos karinės žvalgybos struktūros veikėjo Jono Axel Ohmano finansinę veiklą VšĮ „Mėlyna ir geltona“ priedangoje.

Š.m. vasario 14 d. Vilniaus miesto apylinkės teismas iš dalies tenkino Zigmo Vaišvilos skundą ir panaikino dalį prokurorės nutarimo - nurodė, kad reikia spręsti klausimą dėl Jono Ohmano ir jo statytinės VšĮ „Mėlyna ir geltona“ naujos direktorės Lauros Paukštės-Kubilienės melagingų liudytojų parodymų dėl finansinės atskaitomybės dokumentų teikimo – pradėti ar nepradėti ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Baudžiamojo kodekso 235 straipsnį.

Dėl VšĮ „Mėlyna ir geltona“ 2022 m. finansinės atsakitomybės dokumentuose trūkstamų 978 060 eurų teismas paliko galioti prokurorės nutarimą, nes paaiškėjo, kad pateikti patikslinti VšĮ „Mėlyna ir geltona“ 2022 m. finansinės atskaitomybės dokumentai. Tačiau šie patikslinimai nepaskelbti viešai Juridinių asmenų registre, kas yra privaloma.

Nesusipažinus su šiais oficialiai nepaskelbtais dokumentais ir nematant pirminių dokumentų, sudėtinga susigaudyti, kur paslėpti šie 978 060 eurų. Pagalvosime, kaip skųsti šią teismo nutarties dalį. Skundui dėl apylinkės teimso nutarties pateikti dar turime 7 dienas.

Ir vis tik šlykštu matyti, kaip išsukinėjami šie suįžūlėję veikėjai, be perstojo reklamuojami LRT eteryje ir 2023 m. gruodžio 13 d. duomenimis iš mūsų jau išvilioję 51'231'300 eurų Ukrainos rėmimo pretekstu.

Keli susiję:

Ukrainos gynėjas kviečia kuo skubiau pakeisti Salomėjos Nėries mokyklos pavadinimąJonas Ohmanas įsismagino

Nuogąstaujama, kad Jonas Axel Ohmanas pakišinėja Laurą Paukštę-Kubilienę 

Ohmano rūpestis – Lietuvos vaikų ramybė iki galo, amžiams

Seimo NSGK pirmininkas nevertina užsieniečių veiklos Lietuvos teritorijoje

Lietuviai yra bene vieninteliai, kurie išliko ir yra su Ukraina

URM vadovas L. Linkevičius: vėliavų iškėlimas Ukrainoje yra Ukrainos valstybės institucijų kompetencija  

Rusijos kariai ir teroristai karo zonoje Donbase privalo matyti ne tik Lietuvos, bet ir Švedijos bei ES vėliavas

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
2. Sodint
(2024-02-15 18:39:03)
(188.69.43.49) Parašė:

Tuos karo kurstytojus į cype visus.1. yell...NATO go NACHO
(2024-02-15 15:44:56)
(2001:67c:2660:425:26::274) Parašė:

išskirtinių šiukšlių porelė fotkėj...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras