2024 m. liepos 24 d.

 

Pasirodė vaizdo įrašas su ukrainiete, kuri norėjo iš Chersono srities išvežti našlaičius

7
Paskelbta: 2023-05-31 19:30 Autorius: ekspertai.eu

Rusijos pasieniečių sulaikyta Ukrainos pilietė bandė iš Geničesko (Chersono sritis) į Vokietiją išvežti našlaičius – dėl to ji buvo deportuota, skelbia naujienų agentūra RIA.

Teigiama, kad moteris atvyko į Rusijos kontroliuojamą teritoriją fondo „Gelbėkit Ukrainą“, siejamo su Ukrainos saugumo tarnyba, nurodymu.

„Aš, Olga Petrovna Gurulia, gimusi 1990 m. sausio 10 d., atvykau į Rusiją, siekiau Anastasijos savanorio prašymu perimti dviejų Geničesko vaikų globą ir išvežti juos į Vokietiją“, - sakė sulaikytoji.

Gurulia prisipažino, kad ji nėra vaikų, kuriuos planavo išvežti į užsienį, giminaitė ir jų nepažįsta. Anot jos, užduotį visiškai finansavo ta pati „savanorė Anastasija“.

„[Savanorė Anastasija] davė užuominų, liepė ištrinti numerius, kurie yra telefone ir susirašinėjime, kad ištrinčiau prieš įvažiuodama į Rusiją“, - prisipažino moteris.Anot jos, pagal gautas instrukcijas Gurulia pasienyje pasakė savo vizito Rusijoje tikslą „gauti Rusijos pilietybę ir būstą“.

„Anastasija pasakė, kad mane pasitiks [Domodedovo oro uoste]“, - pasakojo Gurulia ir paaiškino, kad nežino žmonių, kurie turėjo ją pasitikti oro uoste, vardų ir telefonų numerių.

Suimtoji saugumiečiams sakė, kad po globos įregistravimo ji turėjo vykti toliau į Kijevą, o iš ten – į Vokietiją.

„Manau, kad vaikai galėjo būti palikti Kijeve, o gal Vokietijoje. <...> Kai išvešiu juos iš Chersono srities, jie man tiksliai pasakys, kas bus toliau su šiais vaikais“, – sakė ji.

Vaizdo įraše užfiksuotas ir Gurulios pokalbis su viena iš nelegalaus vaikų išvežimo operacijos, kurią ji vadina „Jekaterina“, organizatorių.

Gurulia sakė „Jekaterinai“, kad ji buvo sulaikyta, o toliau bus deportuota į Baltarusiją.

„Viskas gerai... paimsime tave iš ten ir nuvešime į kitą... kitą akimirką, svarbiausia, kad su tavimi viskas gerai“, – į Gurulios klausimą, ką reikės daryti po deportacijos, atsakė „Jekaterina“.

Sprendžiant iš Gurulios žodžių, ištartų pokalbio telefonu su „Jekaterina“ metu, ji gavo nurodymus, ką pasakyti Rusijos valdžiai apie savo vizito Lenkijoje tikslą.

„Pasakiau, kad važiuoju pasiimti vaiką <...> Iš pradžių sakiau, kaip man sakydavo Lenkijoje, kad neturėčiau sakyti, kad paimsiu vaikus. <...> Sakiau, kad galbūt [ planuojama išvežti ] dar tris vaikus“, – sakė Gurulia „Jekaterinai“.

Pasak šaltinio Rusijos teisėsaugos institucijose, dalyvaujant fondui „Gelbėkit Ukrainą“, į užsienį planuota išvežti kelias dešimtis vaikų.

„Galutinis Gurulios kelionės tikslas – nuvežti vaikus į Vokietiją, Miunsterį ir už piniginį atlygį perduoti nežinomiems asmenims. <...> Mūsų turimais duomenimis, tokia eksporto schema turėjo užtikrinti vaikų pagrobimą. keliasdešimt vaikų vienu metu“, -  sakė naujienų agentūros pašnekovas.

Jis teigė, esą „šis fondas atlieka dar vieno informacinio tarano prieš Rusiją vaidmenį ir neva profesionaliai sprendžia vaikų išvežimo iš išlaisvintų buvusios Ukrainos teritorijų klausimus“.

Vakarai tam skiria dideles dotacijas, o „vaikų deportacijos“ tema tapo viena iš populiariausių temų užsienio žiniasklaidoje. Gražus vakarams „vaikų gelbėtojų“ paveikslas neaišku kuo galėjo baigtis patiems vaikams su tokiais „globėjais“. Tiesą sakant, tai yra organizuotas tarptautinio lygio pagrobimas. Tiesiog siekiant sumenkinti Rusiją“, - teigė šaltinis.

Dėl to, anot jo, Gurulia po patikrinimo ir pokalbio buvo deportuota.

Ekspertai.eu primena, kad šiuo metu Ukraina kovoja už viso demokratinio ir civilizuoto pasaulio laisvę ir nepriklausomybę, o civilizuotas ir demokratinis pasaulis padeda Ukrainai ginklais ir pinigais, jos kovoje už laisvę ir nepriklausomybę.

Šaltinis: RIA

P. S.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
7. yell...Z.O.V.marine
(2023-06-03 13:56:49)
(2001:67c:2660:425:25::245) Parašė:

apie antrą vidosą : šizoukropai vis dar tikisi, kad sulauks laiko, kai iš tų vargšų vaikų užaugs naujos patrankų mėsytės, kurią bus galima paaukoti ukrochuntos ir pindosų interesų "gynimui" ..., - cinizmas no limits ..., ---- ir apie 7.stacĥuilo :))) : tas beretožąsinas toki tik panoraminiu ir delfidiniu mėšlu :) - rusai juk dar gegužės vidury paniškai pabėgo iš bachmuto :)))))6. Romas/Dzukas
(2023-06-01 13:34:50)
(151.115.35.55) Parašė:

Uzvakar lenku laikrastis "Wyborcza" pranese - ukrainiete, "karo pabegele", atvaziavusi i Poznane 2022 metu kovo menesi su "globojamais" vaikais, juos naudojo sekso paslaugoms pedofilams. Ji suimta, jos kalte irodyta, laukia teismo. Poznanes prokuroras reikalauja 15 metu belanges. Ivairus buna tie "pabegeliai" nuo karo. Tai jau koks "trisdesimtas", man zinomas, ivykis.5. Z.O.V.marine apie 3.
(2023-05-31 23:38:39)
(2001:67c:2660:425:26::267) Parašė:

na, šitas žydras nacistinis dolbokrušys, pagamintas pusiau iš lansberginės spermos ir pusiau iš tvartelinių gyvulių ekskrementų, ryşkiai raunasi ant netradicinių, labai iškreiptos "meilės" aktų :)) - gaila, čmorajevas neužsiima su visokiais nemokiais psichopatais :))) ; kas kita - čmonytės ir kitokių konservatinių gnydų komerciniai užsakymai :)4. -> 3
(2023-05-31 22:51:59)
(78.61.105.138) Parašė:

Pasisavinai svetima nicka ir kliedi cia nesamones. Tu nuo gimimo durnas ar tik ,noredamas pavaizduoti sikanti katina,rasydamas visiskai sudebileji? Internetu naudotis moki? Ten pilna faktu.3. yell...Z.O.V. marine
(2023-05-31 21:54:12)
(90.131.40.105) Parašė:

Nesąmonė)))))- kas nors paneikite tą nesąmonė, kad neva Ukraina grobia savo vaikus ir perparduoda užsieniečiams:-(!!!)- Ukraina kaip tik gina savo tautiečius, savo vaikus išsiunčia į užsienius, nes priešingu atveju likus vaikams Ukrainoje kyla milžiniškas pavojus, kad bus arba išprievartauti rusų kareivių, arba pagrobti ir išvežti į Rusijos gilumos vaikų namus, kuriame tikėtina patirs daug prievartavimo aktų:-((!!))...2. Jaunystės eleksyrs
(2023-05-31 21:17:10)
(89.116.124.10) Parašė:

Ir nieko asmeniško. ( geriausias - iš 0-9m."tiekėjų")1. vo tep
(2023-05-31 21:15:07)
(79.133.253.179) Parašė:

Ir Čia tik lašas jūroje...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras