2023 m. gruodžio 5 d.

 

Pastarieji mėnesiai buvo išskirtinai svarbūs Deutschland ir Lietuvos santykių plėtrai

1
Paskelbta: 2023-06-10 05:46 Autorius: ekspertai.euPirmoji valstybės  ponia Diana Nausėdienė Ukrainos centre susitiko su Lietuvoje viešinčia Bundestag der Bundesrepublik Deutschland Pirmininke Bärbel Bas.

Susitikime taip pat dalyvavo Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Petro Bešta, Ukrainos centro vadovas Algirdas Kumža.

„Džiaugiuosi galėdama pasveikinti Jus Vilniuje, kuris šiemet švenčia 700 metų sukaktį. Būtent prieš 700 metų Lietuvos valdovas Kunigaikštis Gediminas kreipėsi į Vokietijos miestų pirklius, amatininkus, į kitų socialinių grupių atstovus, pakvietė žmones atvykti ir kurti gerovę Lietuvoje“, - pasakė pirmoji valstybės ponia.

D. Nausėdienės teigimu, „pastarieji mėnesiai buvo išskirtinai svarbūs abiejų valstybių santykių plėtrai“.

Pirmoji valstybės ponia išreiškė viltį, jog susitikimas Ukrainos centre padės rasti naujų bendradarbiavimo formų ir būdų, prisidės prie ne tik naujų dvišalių Lietuvos ir Deutschland, bet ir trišalių Ukrainos, Deutschland ir Lietuvos iniciatyvų atsiradimo.

Per 12 veiklos mėnesių Ukrainos centre jau apsilankė daugiau kaip 23 tūkst. žmonių, tarp jų – aukšto rango pareigūnai ir svečiai iš užsienio.

Susiję:

Iš pasiskolintų lėšų Lietuva stiprina paramą Ukrainai: skirs virš 30 mln. eurų   

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
1. Gluodenas
(2023-06-11 22:10:35)
(178.250.38.118) Parašė:

Koks šuolis: nuo "prieš 700 metų" staiga į "pastarieji mėnesiai". O juk tame tarpe būta gražaus bendradarbiavimo. Keliaujam prižiūrėti komunizmo aukų Sibiran, o prie Herberto Norkaus kapo kas lankosi ? Mus sieja bendra kova prieš komunizmą. Prie lietuvių kilmės vokiečių nacionalinio didvyrio kapo galėtų vykti priesaikos savanoriška krašto apsauga, o ją pervardinti galima į "Seimo Sauga", sutrumpinatai - SS. Ypač dabar, kai į jos gretas įsiliejo tokia svari persona, aišku ne tam, kad jai vadovautų kiti. Jinai ir vadovaus. Ir Vokietijoje panašiai būta.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras