Pirmoji valstybės ponia Diana Nausėdienė ir jos sutuoktinis, kovos su korupcija patirties eksportuotojas, pažeidžiamas komunistas, Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Ukrainos karių kraujo bučiuotojas, Baudžiamojo kodekso (BK) straipsnių taisytojas, alternatyvių laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmių iniciatorius, kasetinių bombų šalininkas, žodžio „vatinukai“ mėgėjas ir vartotojas Gitanas Nausėda Lietuvos ambasadoje Paryžiuje atidarė Lietuvos tautinio olimpinio judėjimo 100 metų jubiliejui skirtą parodą.
Renginyje, kuriame dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, taip pat Latvijos ir Estijos olimpinių komitetų vadovai, valstybės lyderis pabrėžė 100 metų siekiančios Lietuvos atletų dalyvavimo olimpinėse žaidynėse istorijos reikšmę.
Pirmoji valstybės ponia D. Nausėdienė savo kalboje susirinkusiems informavo apie ilgamečių papročių svarbą, siekiant sunkiai pasiekiamų ar net iš pažiūros neįmanomų tikslų.
Tęsdama dar 2000 m. pradėtą tradiciją, pirmoji valstybės ponia perdavė Lietuvos olimpinei misijai pasagą, kurią per kiekvienas olimpines žaidynes kaip sėkmės simbolį dovanoja šalies žirginio sporto atstovai.
„Tegul ši pasaga papuošia mūsų olimpinio kaimelio namus“, - pasakė pirmoji valstybės ponia, perduodama raitelės Justinos Vanagaitės žirgo Nababo, meiliai vadinamo Kebabėliu, pasagą.
Žodį tarė ir pirmosios valstybės ponios sutuoktinis.
„Olimpinės žaidynės sugrįžo į Paryžių po 100 metų. Simboliška, kad po 100 metų čia sugrįžo ir Lietuva. Nepriklausoma, išdidi ir siekianti sportinių pergalių“, - susirinkusiems pasakė G. Nausėda.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]