2024 m. gegužės 26 d.

 

Prieš įstatymus nepapūsi

Paskelbta: 2010-09-23 05:48 Autorius: ekspertai.eu
Visai Lietuvos krepšinio rinktinei už šių metų pasiekimus Pasaulio krepšinio čempionate Vyriausybė drąsiai skyrė 180 tūkst. litų. Ši suma buvo skirta griežtai laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos įstatymų.
Žinia, gyvename išskirtinai teisinėje valstybėje, todėl įstatymai galioja visiems be išimties. Todėl Vyriausybė, laikydamasi šių įstatymų nusprendė ir paskyrė iš ne bet kokio, o Privatizavimo fondo, daugiau nei 4 mln. litų partijoms, kompensuoti jų Seimo rinkimų išlaidoms.Vyriausioji rinkimų komisija trečiadienį priėmė būtiną sprendimą, kuriuo partijoms proporcingai ir teisingai pagal rinkimų kovai skirtas išlaidas paskirstė Vyriausybės skirtus pinigus. Didžiausiomis sumomis - beveik po milijoną litų - savo biudžetą papildys kas keli metai vietomis mandagiai apsikeičiantys konservatoriai ir socialdemokratai. Visada valdančioje koalicijoje esanti Liberalų ir centro sąjunga gaus 484 tūkst. litų dydžio kompensaciją. Labiausiai pagal įstatymą pasisekė parlamente vieną vienmandatėje apygardoje išrinktą atstovą turinčiai Naujajai sąjungai. Už vieną, rinkimų  kovos metu,  partiją į skolas pastumėjusį žmogų - Valerijų Simuliką - valstybė išmokės 411 tūkst. litų dydžio kompensaciją. Kiek mažesnes sumas gaus ir kitos Seimo rinkimuose dalyvavusios partijos. Jei kam kyla klausimų kaip čia taip ir kodėl čia viskas taip dabar, atsakymas paprastas: pinigai partijoms skiriami tik todėl, kad tokie įstatymai. Įstatymai nedraudžia rinkimų metu partijoms prasiskolinti. Įstatymai numato, kad partijų skolas reikia padengti. O įstatymų privalu laikytis. Jokiu būdu įstatymų negalima pažeidinėti.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras