2024 m. birželio 16 d.

 

Prokuratūra D.Kedžio dukrelei atpažinti pateikė dvidešimtmečio A.Ūso nuotrauką

Paskelbta: 2009-11-01 06:51 Autorius: ekspertai.eu

Ūsas su ūsaisProkuratūra akivaizdžiai dengia pedofilų klaną ir ieško būdų, kaip nuplauti pedofilijos dėmę nuo politiko Andriaus Ūso ir teisėjo Jono Furmanavičiaus, kuriuos Drąsius Kedys kaltino tvirkinus jo mažametę dukrelę.

Pedofilų hidra nesutramdomai siaučia toliau. „Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, Vilniaus apygardos prokuratūra pažeidė Baudžiamojo proceso kodeksą ir Drąsiaus Kedžio dukrelei pateikė neatpažįstamas jos tvirkintojų nuotraukas: Andrius Ūsas mergaitei pateiktoje nuotraukoje buvo jaunas, gal dvidešimties metų, ir su ūsais, o Jonas Furmanavičius nuotraukoje buvo atversta galva ir net jį pažįstantiems, šaltinių teigimu, būtų sunku atpažinti. Šaltinių teigimu, mergaitė, paklausta prokuroro, „ką jai kišo į burną Ūsas“, po ilgai trukusios apklausos jau išėjo iš kantrybės ir prokurorui išrėkė: „Ką, ką – pimpalą kišo! Nejaugi jūs nesuprantat?“, ir atsuko nugarą prokurorui. Tačiau nepaisant mergaitės parodymų, dar balandžio mėnesį įvykusios Valstybinės teismo psichiatrinės ekspertizės išvadų, kad mergaitė nemelavo ir apie tvirkinimą sakė tiesą, buvęs Pilietinės demokratijos partijos prezidiumo narys Andrius Ūsas (kurį televizijos laidoje kaip „kaimynas Jonas“ gynė kitas Pilietinės demokratijos partijos prezidiumo narys), nors ir oficialiai yra įtariamasis, pagal liudytojų apsaugos programą yra saugomas policijos kaip liudininkas. Visą 2009 spalio 28 d. laidą "Akistata" galite pamatyti tinklapyje tv3.lt.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras