2024 m. birželio 17 d.

 

Sakartvelo gėjus talžo nuolatos. Kodėl Lietuva tyli?

4
Paskelbta: 2023-06-11 18:04 Autorius: ekspertai.eu
T. V. Raskevičius (kairėje).


Nors Estijos kitoniškumo propaguotojai turi tokias pat teises kaip visi kiti likę, tačiau vis tiek siekia užtikrinti tokias pat teisęs, todėl surengė šventę.Tačiau yra valstybių, kuriose vyksta protu nesuvokiami dalykai.

Sakartvele (buvusi Gruzija – ekspertai.eu past.) gėjai bei kitokie kitoniškumą išpažįstantys ir viešai tai demonstruojantis asmenys, talžomi be gailesčio, neretai iki kraujo.

Susidorojimai su minėtais kitoniškumo puoselėtojais prasidėjo iš karto, kai 2013 m. sostinėje Tbilisyje įvyko pirmosios gėjų eitynės.

Tąkart renginys patyrė visišką nesėkmė. Su pyderastizmo apraiškomis buvo kovojama pačiomis radikaliausiomis priemonėmis – ir kumščiais, ir dilgėlėmis, ir spyriais, ir visu tuo, kas papuola po ranka.

Maža to, vyko ir tai, kas demokratinėje ir civilizuotoje Lietuvoje iš esmės neįsivaizduojama: pirmose eilėse prieš kitoniškumo viešojoje erdvėje išpažinėjus, ėjo ir patys Gruzijos dvasiškiai.

Deja, nuo to karto, kad ir kiek renginių šia tema rengė kartvelų (buvusių gruzinų – ekspertai.eu past.) gėjai ir kitoniškumo išpažintojai, akcijų finalas visada baigdavosi vienu ir tuo pačiu rezultatu, apibendrintai galima pasakyti – krauju.Tačiau dar blogiau yra kas kita: Lietuvos užsienio reikalų ministerija, LR Prezidentūra ar bet kokios kitos valstybinės institucijos niekada nepareiškė protesto, dėl to, kas daroma Sakartvele su gėjais ir kitais kitoniškumo išpažintojais.

Todėl kyla klausimas, kaip demokratinis ir civilizuotas pasaulis iš viso dar gali svarstyti galimybę, priimti Sakartvelą į tokias organizacijas kaip Europos Sąjunga ir NATO, kol vyksta akivaizdus susidorojimas su įvairovės ieškančiais

Ar ne metas čia griežtesnį žodį tarti ir LR Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkui, profesionaliu gėjumi prisistatančiam Tomui Vytautui Raskevičiui?

O gal tiesiog politikui geriausia sėsti į traukinį ir tiesiog nuvykti į Sakartvelą. O ten aiškiai, be jokių užuolankų paaiškinti, kas tai yra tikrosios žmogaus teisės?

Kiek dar ilgai Lietuva tyliai stovės po medžiu, apsimetinėdama, kad nieko nemato? Kada sustabdysime progresyvių kartveliečių engimą?

Lietuva padeda įvairioms pasaulio valstybėms – ginklais, vakcinomis, pinigais, patarimais kaip kovoti su korupcija, kaip teisingai diegti demokratiją. Kada pagaliau ištiesime pagalbos ranką kartveliečiams?

Susiję:

Patarimas Gruzijos gėjams – persikelkite į Lietuvą

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
4. Baubas
(2023-06-13 21:47:25)
(37.19.195.67) Parašė:

Todel kad jie nezino kas tas ir kur tas sakartvelas!3. Runkelis
(2023-06-13 10:35:09)
(188.69.55.217) Parašė:

Gruzinai tikri vyrai. Pagarba.2. Kotryna
(2023-06-12 18:52:09)
(188.69.87.141) Parašė:

Šaunuoliai sakartvelai1. Sabina
(2023-06-12 08:07:08)
(78.56.163.178) Parašė:

Gruzijoje yra tikrų vyrų ir šventų kunigų bei vienuolių. Jie nebijo. Be to, šalis turbūt nepriklauso Uršulytės imperijai.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras