2023 m. kovo 27 d.
 

 

Šalies policijos forume pareigūnų profsąjungų akcija prieš korupciją teisėsaugoje

Paskelbta: 2010-05-26 13:46 Autorius: ekspertai.eu

Šiandien vykusiame šalies policijos įstaigų darbuotojų atstovų forume – netikėta profesinių sąjungų akcija. Forume, kuriame dalyvavo apie 100 pareigūnų iš visų Lietuvos policijos įstaigų, pareigūnų profesinių sąjungų atstovai surengė Kalvarijos pareigūnų, prabilusių apie korupciją aukščiausiuose policijos sluoksniuose, palaikymo akciją.

Tuo metu kai aukščiausi policijos vadovai kalbėjo apie kovą su korupciją policijos įstaigose, pareigūnų profesinių sąjungų atstovai iškėlė plakatą skelbiantį: „Remiame sąžiningus  Kalvarijos pareigūnus, kovojančius su korupcija aukščiausiuose policijos sluoksniuose“. Priminsime, kad š.m. kovo 30 d. Kalvarijos rajono policijos komisariato kriminalistai kreipėsi į Generalinį prokurorą, prašydami pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojo Edvardo Bukotos, to paties komisariato viršininko Kęstučio Kalinausko, taip pat Kauno apygardos vyriausiojo prokuroro Kęstučio Betingio ir Policijos departamento Generalinio komisaro pavaduotojo Visvaldo Račkausko veiklos ir galimų ryšių su kontrabandą organizuojančiais asmenimis. Tyrimą atlikęs Policijos departamentas Marijampolės vadovų veikloje pažeidimų nenustatė.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras