2024 m. gegužės 23 d.

 

Sąmokslo teorija: Vygaudo Ušacko brolio avarija yra specialiųjų tarnybų darbas

13
Paskelbta: 2019-11-08 10:51 Autorius: Alma Kavol (Alytus)

Vygaudo Ušacko motinos žūtis. Tai paprasčiausias atsitiktinumas? Ar gerai organizuota specialiųjų tarnybų operacija?
 
Sakysite tokia eretiška mintis tik eilinė sąmokslo teorija? Pasvarstykime.

Štai neseniai buvo pranešta apie vaikų prekyba JAV kaltinamo Epšteino savižudybe. O dabar atsirado pagrįstų nuomonių, jog – žmogžudystė. Kažkas irgi oponuos – sąmokslo teorija.

Tik va kokia keistenybė, visi oponentai kurie negali duoti objektyvaus atkirčio ar manipuliuoti faktais, visada įjungia sarkazmo gaidą, paniekos mimiką, ir primerkdami akį, kelia į dangų pirštą ir makaluodami lemena –  sąmokslo teorija.

Tokių pat keistenybių virtinė įvyko per keletą metų Lietuvos teritorijoje. Va gi kaip keistai vakare dingęs jaunuolis prie savo namų – ryte randamas nuskendęs upėje... Ar kitas jaunuolis vakarop vieno miesto gale neaiškiai dingęs – o ryte be atminties rastas kito miesto pakraštyje... Avarijos su žurnalistais, jokių liudininkų, tiesiog atsitiktinumai...

Tai kas gi ypač neramina pastarųjų dienų atsitiktinumų virtinėje? Ogi gerbiamo Lietuvos buvusio diplomato, visuomeninio veikėjo, ką tik Tėvynės sąjungos gretas palikusio Vygaudo Ušacko mamos mirtis.

Kažkokių mistinių sutapimų ir atsitiktinumų virtinė, kurią analizuojant, o ypač skaitant mūsų žiniasklaidą, susidaro iliuzija, kad tai tik netyčia.

Netyčia profesionalus vairuotojas vidurdienį prigeria alkoholio, atsitiktinai staiga girtas vežą  brangiausią žmogų – mamą – į ligoninę. Būtent tada, kaip žaibas insultas ar kažkoks kitas priepuolis, staiga lygiam kelyje nuvairuojama į medį, ir lyg viską žinodama, žiniasklaida aprašo alkoholinių promilių kiekį vairuotojo kraujyje... O jis putė ? Kiek pūtė ? Kaip pūtė? Sąmonės neteko? Sąmonė buvo? Kažkokių  neaiškių policininkų parodymų ir komentarų kratinys. Ir dar vienas atsitiktinumas – jokių liudininkų!

Tokia paprasta, paprasto rajoninio alkoholiko eilinė avarija... Na jo , juk alkoholikams visada taip nutinka, kas čia tokio – avarija, juk mes visi nuo to neapsaugoti.

Ar tikrai? Neapsaugoti? Nuo ko? Nuo brolio, kuris yra žymus ne tik Lietuvoje ir visai neseniai nuėjo dirbti ne į tą verslo bendrovę – „Avia Solutions Group“, kuri būtų tinkama mūsų „kregždutėms“?

Brolio, kuris, tikriausiai, šiuo metu Lietuvoje vienintelis turintis tokią skaidrią ir tvirtą biografiją, kuris galimai galėjo vesti Lietuvą į naują globaliai besikeičiantį  Pasaulį? Asmenybė kuri galėjo drąsiai ir aiškiai suformuoti Naujojo Pasaulio ir Europos pokyčių gaires, numatyti besikeičiančios politikos ir finansinius niuansus ir derėtis su bet kurios pasaulio šalies lyderiu.

Toks žmogus, kurio pragmatizmas ir aiški lyderystė galėjo sukelti nepakenčiamus kaulų laužymus mūsų lietuviškajam „kregždučių“ klanui, kuris, beja, pastaraisiais metais vienvaldiškai manipuliuoja Lietuvos visais gyvenimiškais, verslo, finansų, valstybinių žinybų, kariniais, spectarnybų raktais.

Ir štai primityviausių dėlionių rinkinys, kuris privedė mane, lietuviškos žiniasklaidos skaitytoją ir vietinės geopolitinės smėlio dėžės stebėtoją padaryti tik vieną sąmokslinę išvadą – Vygaudo Ušacko brolio avarija yra specialiųjų tarnybų darbas.

Darbas kaip ženklas, jog senieji valdytojų klanai nesitaikstys ir neužleis vietos naujiems pasaulio pasikeitimams, kurie mano, kad jie dar ilgai gyvuos ir amžinai galės nebaustinai siurbti mūsų Lietuvos Tautos resursus ir žmogiškuosius syvus.

P.S.

Tik vienas šio avarinio įvykio pats baisiausias faktas – žuvo žmogus, žuvo Mama. Ši milžiniška nelaimė, kuri neleis užgyti netekties žaizdai, už kurią reikės atsakyti.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
13. Anzonis: bukapročiams...
(2019-11-11 01:16:30)
(158.174.122.199) Parašė:

Tai, kad Ušackas – bene vienintelė politinė Lietuvos figūra, tarptautiniu lygiu išbandyta konkrečioje veikloje ir aprobuota atstovauti ir vykdyti Globalaus Prediktoriaus užduotis, užsiminiau čia jau senokai. ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` Absoliuti dauguma degeneratinio LT politinio „žiurkyno“, nesuvokdami globalių procesų, aklai sudėjo visus savo „kiaušinius“ į vieną – KLINTONITŲ „kašę“... ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` Klintonitai – tai tarptautinis bankinis spekuliatyvinis kapitalas (t.t. valdantis 95% žiniasklaidos ir pramogų verslo), politiškai atstovaujamas JAV Demokratų partijos ir jos narių JAV biurokratiniame valstybės valdymo aparate (uzurpavusių įtaką tokiuose kertiniuose jo padaliniuose su globalia įtaka, kaip Valstybės Departamente ir daugelyje žvalgybos tarnybų), kurio mažiau viešas „smegenų“ ir valdymo centras yra Londone. JAV šis darinys dar vadinamas „Gilumine Valstybe“ (Deep State). ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` Šiuo metu vyksta prieš Globalų Prediktorių „pasišakojusio“ vasalo, KLINTONITŲ, sutramdymo procesas. Jo baigtis nulemta ir neišvengiama – sukilęs vasalas bus „nuskausmintas“. Kuo aršesnis bus jo pasipriešinimas – tuo griežtesnių priemonių jis sulauks. ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` Jeigu bukapročiai LT saugumo vadovai dar bandys „drausminti“ Ušacką, jie garantuotai užsiraus ant tokių „siurprizų“, po kurių jiems jau nieko nebereikės...12. Anzonis > Antanui (2)
(2019-11-11 01:16:00)
(158.174.122.199) Parašė:

Man apmaudu, kad ekspertai.eu tinklapio komentaruose reiškiasi tokie protiniai degeneratai kaip tamsta, neturintys žalio supratimo apie geopolitiką ir globalius procesus, ir tegebantys atkartoti vien valatko-delfinės durnaslaidos pasenusius štampus, bei „kietai“„pašmaikštauti“ padugnių dugno pimpaliniu „sąmoju“... ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` Pasakysiu tau viešą „paslaptį“: tavo linksniuojamas „Putinas“ jau seniai - nebe konkretus fizinis asmuo, o gerai sustygiuota ir efektyviai veikianti aktorių komanda, valdoma vienos iš įtakingiausių globalių „lošėjų“ grupuočių. Tad pliurpti apie Putino, kaip konkretaus žmogaus, „turtus“, „bobas“, simpatijas-antipatijas ir t.t., gali tik „geltonoji“ durnasklaida ir tokie besmegeniai, kaip tu pats. ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` Gali šios grupuotės ir jos aktorių komandos mėgti ar nemėgti, bet to, kad ji nuosekliai skinasi kelią į pasaulinį lyderiavimą – akivaizdus faktas, tą liūdyja aibė pastarųjų įvykių, t.t. – visos Afrikos atvykimas „ant kilimėlio“ į Sočį ir arabų šeichų „Putino“ rankos bučiavimas, jo vizito į JAE ir SAK metu. ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` Tad kuo ilgiau mūsų LT „valdantieji“ degeneratai su tūkstančiu jorkšyrinių šunpalaikių amsės anglosaksinių polittechnologų paruoštas (ir apmokamas) rusofobines lojynes, tuo skaudesnes ir ilgalaikes pasekmes apturės tiek Lietuvos Valstybė, tiek lietuvių Tauta...11. iškart buvo aišku, kad tai spec tarnybų darbas
(2019-11-08 22:54:29)
(91.36.80.11) Parašė:

jau praėjo tie laikai, kad žydai žurnalistus gatvėse šaudytų, dabar veikia kitaip10. Totalus
(2019-11-08 19:39:34)
(188.69.212.49) Parašė:

Kliedesiai.9. Nu jo...
(2019-11-08 19:17:43)
(188.69.199.82) Parašė:

Dar nežinau nei vienos sąmokslo teorijos, kuri nebūtų pasitvirtinus realiai...8. JONAS
(2019-11-08 17:35:41)
(83.176.193.119) Parašė:

NUcenzūraEJIMAS AUKSCIAUSEM LAIPSNY PONAS USATSKAI7. Vytas
(2019-11-08 17:25:45)
(46.249.171.56) Parašė:

O kodėl ne Putino ar bent Rusijos FST "darbeliai"? Juk jis, t.y. Rusija suinteresuota (pagal ŽMONIŲ PARTIJOS duomenis), kad mūsų prezidentai būtų kliši, bent dvasiškai. Negražu kaltinti savus, kai yra ką ...6. Antanas
(2019-11-08 16:58:28)
(78.62.131.71) Parašė:

Kur dingo almanto komentaras??Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras