2024 m. liepos 25 d.

 

S. Šedbaras: prokuratūra neabejotinai privalo įvykdyti Viniaus apygardos teismo 2009 m. spalio 6 d. nutartį

Paskelbta: 2010-07-14 07:32 Autorius: ekspertai.eu
S. ŠedbarasBirželio mėnesio pabaigoje "ekspertai.eu" kreipėsi pagalbos į Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininką Stasį Šedbarą su prašymu, kad prokuratūros atsakymą dėl pedofilijos bylos, kurį pasirašė tuometinis l.e. generalinio direktoriaus pareigas Raimondas Petrauskas, išverstų į žmonių kalbą ir pateiktų jį šalies gyventojams.Atsakydamas piliečiams S. Šedbaras pranešė, kad komentuoti "ekspertai.eu" laiške nurodytas Vilniaus apygardos teismo 2009 m. spalio 6 d. nutarties ir prokuroro R. Petrausko atsakymo išvadas būtų neetiška, nes, pasak Seimo nario, prokuroras R. Petrauskas pasiruošęs paaiškinti savo atsakymą ir niekas kitas už jį to geriau nepadarys. Tačiau S. Šedbaras savo laiške pabrėžė, kad prokuratūra neabejotinai privalo įvykdyti Viniaus apygardos teismo 2009 m. spalio 6 d. nutartį. Taip pat S. Šedbaras pranešė, kad vadovaudamasis Seimo statuto 12 straipsnio 2 dalimi kreipėsi į Generalinę prokuratūrą prašydamas informuoti, ar "ekspertai.eu" laiške minimam ikiteisminiam tyrimui vadovavęs prokuroras, po Vilniaus apygardos teismo 2009 m. spalio 6 d. nutarties paskelbimo, priėmė, naują sprendimą dėl proceso dalyvio prašymo. Su visu S. Šedbaro atsakymu galima susipažinti ČIA.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras