2024 m. birželio 14 d.

 

Seimo komitetas nepritaria ministro siūlymui atleisti ambasadorius

3
Paskelbta: 2013-08-26 12:50 Autorius: Naujienų redaktorius
R. Juška. Nuotr. iš visuomeninio transliuotojo tinklalapio „lrt.lt“
R. Juška. Nuotr. iš visuomeninio transliuotojo tinklalapio „lrt.lt“

Seimo Užsienio reikalų komitetas (URK) nepritarė užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus siūlymui po slapta įrašyto ir paviešinto pokalbio atšaukti iš pareigų Lietuvos ambasadorius Azerbaidžane ir Vengrijoje – Artūrą Žurauską ir Renatą Jušką.

Šis URK sprendimas yra patariamasis.

Nepaisydamas komiteto sprendimo, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius nutarė vis tiek teikti vyriausybei siūlymą atšaukti ambasadorius.

„Žinių radijo“, „ekspertai.eu“ inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. Ale
(2013-08-26 20:50:22)
(78.58.11.130) Parašė:

turi patys išeiti, taip viskas paprasta ir aišku. Bet čia Lietuva, čia išskirtinis Seimas...2. Raigerdas
(2013-08-26 14:56:37)
(93.203.0.74) Parašė:

Aš manau, kad reikia organizuoti kažkokį parką lietuviams, kurių inetelektas tiesiog yra pasibaisėtinas. Turime Grūto parką, tai kodėl neorganizuoti žmogeliams, kurie mato viską atvirkščiai kokį nors įdomu parką, pvz., "beždžionžmogių parkas" ir tegul jie ten eina ir diskutuoja. Juk įdomus faktas su tais žmogeliais, kad Berija pats kaltino ir kitus palaikė, kurie pripaišė žmonėms nebūtas kaltes, išdavystes, špionažą ir t.t. Kuo jis buvo pats apkaltintas? Kad jis Anglijos špionas. "as" rašo Berijos stiliumi, kad, neva, yra protingų žmonių, nes atleidimas yra tai, ko nori priešas, paviešinęs PRIVAČIUS pokalbius". "as", kaip ir jo nelaimės brolis Berija, turi įprotį meluoti, kurį laiko už normą. Bet šitas pozymis yra būdingas mokyklinukams. "as" neišaugo iš to mokyklinio amžiaus ir neskiria privačius pokalbius nuo santykių tarp valstybių. Jie kalba apie Azerbaidžaną ir Armeniją ir tariasi, kaip reikėtų veikti. Po šitokių pokalbių seka veiksmai. "as" geriau Juškai galėtų nupirkti siemkų, nes jam dabar reikės ko nors pakramtyti, kad nesinervinti. Ir labai ačiū tokiems priešams, kurie nuplėšė kaukę nuo URM ir parodė tikrą šios institucijos veidą ir jos veiklos metodus. Maža to, tai parodė kokio lygio specialistai ten dirba. Pats užstoji juos tik dėl to, kad esi suinteresuotas, kad URM dirbtų susilpninto intelekto žmonės, kurie nesugeba net elementariai sąžiningai vykdyti savo pareigų. O sąžiningai jie negali dirbti tik todėl, kad ten pateko nesąžiningu keliu - "po blatu", - taip buvo vadinami sovietmečiu visi blatni, kurie dėl intelekto stokos visada prasibraudavo į tam tikras pareigas "per blatą". Šiuo atveju įvyko tas pats, kas buvo TSRS laikais, tik skirtumas tas, kad tada jie buvo priziūrimi KGB ir patys buvo KGB agentais. Dabar, gal būt, VSD agentai.1. as
(2013-08-26 12:55:43)
(86.100.47.218) Parašė:

nu va yra protingu zmoniu. atleidimas yra tai ko nori priesas paviesines PRIVACIUS pokalbius. Bet aisku greitai uz mintis teis ir atleidines ,kaip teise venskiene uz jos asmeninio kompiuterio asmeninius duomenis.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras