2024 m. birželio 17 d.

 

Skelbiamas konkursas „Humor militaris informacinio karo fronte“

3
Paskelbta: 2016-07-20 15:39 Autorius: ekspertai.eu

Krašto apsaugos ministerija skelbia 2016 m. humoristinių piešinių ir karikatūrų konkurso „Humor militaris informacinio karo fronte“ pradžią ir kviečia jame dalyvauti šalies dailininkus. Šį konkursą ministerija organizuoja jau trečiąjį kartą ir siekia juo paskatinti dailininkus domėtis aktualiomis šalies saugumo, karinėmis, informacinių grėsmių temomis, o šias temas per humoristinį žanrą patraukliai pateikti visuomenei.

Konkursas vyks  iki rugsėjo 30 d., dailininkai kviečiami atsiųsti ne daugiau kaip po aštuonis savo kūrinius: karikatūras-šaržus, humoristinius piešinius, karikatūras, komiksus, stripus ar animuotas karikatūras konkurso tema. Konkursui atsiųstus darbus vertins Konkurso komisija, kurios sudėtį  patvirtins Krašto apsaugos ministras.

Konkurso darbų parodos ir katalogo pristatymas, laimėtojų apdovanojimo ceremonija vyks spalio mėnesį Vilniuje.

Dar prieš paskalbdama konkursą pradžią Karšto apsaugos ministerija, siekdama menininkams padėti atskleisti tikrąjį šiuolaikinės kariuomenės gyvenimą, pakvietė profesionalius dalininkus atvykti į Lietuvos kariuomenės padalinius pažintinio ir kūrybinio vizito. Į kvietimą atsiliepę septyni  Lietuvos karikatūristai dvi dienas gyveno Lietuvos kariuomenės dalinyje Rukloje ir turėjo galimybę išbandyti karišką gyvenimą:  vyko su šarvuočiais M113 į poligoną, išmoko išgyvenimo miške pradmenų, iš arti apžiūrėjo moderniausią karių ginkluotę ir ekipuotę, šaudė su lazeriniais ginklais.

Kariai, vedę užsiėmimus, vos spėjo atsakinėti į smalsių išvykos dalyvių klausimus, pasakoti apie karių mokymus, tarnybos ypatumus. Ypač daug diskusijų sukėlė paskaita apie informacinius karus, nes pasak karikatūristų, jie patys dirbdami dažnai susiduria su šia tema  ir ja nuolat domisi.

Dailininkų teigimu,  viena karikatūra pasako daugiau nei tūkstantis žodžių, tad visą išvyką užbaigė pleneras,  kurio pusdienį skyrė karikatūroms  ir humoristiniams piešiniams  apie kariuomenės gyvenimą piešti.

Humoristinių piešinių ir karikatūrų konkurso „Humor militaris informacinio karo fronte“ nuostatai čia.

Šaltinis: kam.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. Anakonda
(2016-07-21 12:23:56)
(195.154.165.246) Parašė:

kad jei mirtume, tai su MUZIKA!!!2. Donda
(2016-07-20 19:42:43)
(94.244.103.11) Parašė:

Karo ministrai: octorb.com/funny/posts/ministers-of-defence; imgur.com/gallery/pWQhv .1. trumpai
(2016-07-20 17:37:09)
(78.61.53.31) Parašė:

Na geras jumaros nieko neižeidziant visada gerai o gera juoko porcija geriau už bokala alaus.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras