Taip jau nutiko, kad kiekvieną svarbų Apple žingsnį žurnalistai prašo pakomentuoti vieno iš kompanijos įkūrėjų Steve’o Wozniako, kuris buvo kartu su Steve’u Jobsu, kai gimė kompanija Apple.
Šiuo metu Steve’as Wozniakas yra Fusion-io prezidentas ir aktyvus investuotojas. Išradėjo dvasios jis neprarado iki šiol, ir jam patinka matyti žmones su įdomiomis idėjomis – juk visa tai primena pirmąsias Apple veiklos dienas.
Tokiais žodžiais Steve’as Wozniakas pradėjo pokalbį su britų leidinio Wired žurnalistais. Jis taip pat papasakojo, jog, norint matyti adekvatų balso perdavimo technologijos įgyvendinimą, reikės pasistengti dar keletą metų.
S. Wozniakas paaiškino, kad balso perdavimo technologijos pačios pataisytų galimas klaidas ir kompensuotų neaiškų tarimą. Tokios technologijos sukūrimas gali trukti nuo 5 iki 10 metų. Tai privers programinės įrangos kūrėjus paaukoti nemažai jėgų, o kartu prireiks dirbtinio intelekto srityje besidarbuojančių specialistų pagalbos.
Kalbėdamas apie išmaniuosius laikrodžius, S. Wozniakas teigė, jog norėtų matyti šiuos mobilius įrenginius kaip savarankiškus sprendimus. Tai reiškia, kad laikrodis turėtų apsieiti be išmaniojo telefono pagalbos ir atlikti visa tai savarankiškai. Antra vertus, esant būtinybei, jis turėtų mokėti susisiekti su telefonu, tačiau ši sąlyga neturi būti privaloma jo funkcionalumo dalimi.
Kartu S. Wozniakas prisipažino, jog „biudžetinis“ iPhone 5C jam nepadarė jokio įspūdžio. Žinoma, jis domisi pažangiais sprendimais, ir rinka gali priimti šį telefono modelį, tačiau šis produktas vienam iš Apple įkūrėjų nepatiko. Jis netgi nesiėmė jo gyvai studijuoti, pasitenkindamas tik nuotraukų peržiūra internete.