2024 m. gegužės 18 d.

 

Tarptautinėje paieškoje esančios Deimantės Kedytės arba nėra gyvųjų tarpe, arba jos sveikata stipriai sutrikdyta

27
Paskelbta: 2020-12-09 08:23 Autorius: ekspertai.eu
Rašytojas Dainius Sinkevičius (kairėje). Nuotr. facebook.com


Spalio 29 d. nepriklausomame Žmonių partijos portale pasirodė rašytojo Dainiaus Sinkevičiaus publikacija „Teisme – JAV gyvenančio Venckienės sūnaus skundas: kur yra mano pusseserė?“, o lapkričio 11 d. portale kauno.diena.lt žurnalistės Bertos Banytės publikacijoja „K. Venckaus prašymas pamatyti D. Kedytę klaidžioja po teismus“.

Iš pateiktos informacijos aiškėja, jog 2012 m. valstybės vardu pradanginta Deimantė Kedytė yra, kaip jau anksčiau skelbta, arba jau mirusi, arba jos sveikatos būklė itin stipriai sutrikdyta.

Minėtuose straipsniuose kartojama, kad niekam susitikti su D. Kedyte negalima, jes jai taikoma valstybės apsauga nuo nusikalstamo poveikio, o detali informacija apie saugomų asmenų apsaugos organizavimą yra valstybės paslaptį sudaranti informacija.

Primenama, kad D. Kedytei apsauga nuo nusikalstamo poveikio taikoma Lietuvos generalinio prokuroro ir Lietuvos policijos generalinio komisaro sprendimu, tačiau šių tarnybų atstovai nuo komentarų susilaiko, nes duomenys apie valstybės saugomus asmenis yra įslaptinta informacija.

D. Kedytės teta, teisininkė Neringa Venckienė „Kauno dienai“ sakė, kad jos tėvai Vytautas ir Laimutė Kedžiai savo anūkę paskutinį kartą matė 2014 m. spalio 14 d., kai buvo vykdoma nuotolinė apklausa. Pasak jos, mergaitė tuomet visą laiką verkė ir buvo su peruku.

D. Kedytei ir jos mamnai Laimutei Stankūnaitei atstovaujanti advokatė Neringa Grubliauskienė pranešė, kad kad D. Kedytei yra taikoma tam tikra terapija, padedanti įveikti praeities įvykių išgyvenimus.

„Kas būtų, jei jums šiandien sakytų, kad jūsų gyvenimas, kuris buvo iki šiol, nebeegzistuoja. Jus atveža, jums sukuria istoriją ir jums praeitis nebeegzistuoja. Čia bet kuriam žmogui reikėtų psichologo pagalbos. Aš jau nekalbu apie išgyvenimus, kurie dar iki tol atsitiko", - „Kauno dienai“ atskleidė advokatė, tačiau paklausta, ar jai teko kalbėtis, ar kitu būdu bendrauti su D. Kedyte, N. Grubliauskienė nurodė, kad tokio pobūdžio informacija, susijusi su D. Kedyte, yra valstybės paslaptis.

Primenama, kad anksčiau „Kauno dienai“ advokatė yra teigusi, kad L. Stankūnaitė ir D. Kedytė gyvena ne Lietuvoje, jų tapatybės yra kitos, tačiau šimtu procentu patikino, kad D. Kedytė sveika ir gyva.

„Bet aš jums 100 proc. sakau, kad mergaitė yra sveika gyva ir laiminga. Ir be tų savo giminaičių, kurie čia deklaruoja didžiulę meilę jai. Tada, kai ji buvo paimta, daug seniau, yra parašiusi laišką tiems seneliams ir aiškiai pasakiusi, kad: „Aš nenoriu su jumis bendrauti.“, - išaiškino N.Grubliauskienė.

Ekspertai.eu primena, kad Jungtinės Tautos yra paskelbusios Lietuvos pilietės D. Kedytės tarptautinę paiešką byloje Nr. UA569/2019.

Vyriausybės atstovė Europos Žmogaus Teisių Teisme (EŽTT) Karolina Bubnytė-Širmenė, jau daugiau negu dešimt kartų paklausta apie šią tarptautinę D. Kedytės paiešką, kiekvieną kartą atsako, kad neturi ką pasakyti.

LR Prezidentūra šia istorija nesidomi, kaip ir kitos valstybės institucijos nuo komentarų susilaiko.

Ekspertai.eu primena, kad 2018 metų sausio 13 d. Laisvės premijos laureatė Nijolė Sadūnaitė sakydama kalbą Seime prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir premjero Sauliaus Skvernelio iki 2018 m. vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikalavo pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.

Prezidentė dar Seimo salėje iš karto į ausį N. Sadūnaitei pašnibždėjo, kad niekada nežinojo ir nežino kas atsitikę su vaiku, o premjeras Saulius Skvernelis nurodė, kad N. Sadūnaitė viską melavo.

Tuometinis Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis kiek vėliau informavo, kad nieko apie tai nežino.


Daugiau apie pedofilijos ir žudymų istoriją skaitykite ekspertai.eu antimafijos skiltyje „Pedofilija“.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
27. O kas čia neaiškaus?
(2020-12-11 20:33:00)
(84.15.185.180) Parašė:

Ta,taip vadinama ,tarptautinė paieška tėra sysalo mėtymas iš klešnės į klešnę,kai vieni atseit klausia ,kiti atseit atsako, klaususieji atseit "tiki" atsakymu,supraskite..!Dirbame!! Niekam ne paslaptis,kad cenzūraastija ir pedofilija yra didžiausios šiuolaikinės vertybės(atsprašau Karališkojo viruso). Todėl naivu iš JT tikėtis realios pagalbos. Varnas varnui akies nekirs. O tą,kad Deimantės nebėra gyvos,liudija daugybė faktų. Prasidėjo tada,kai seneliai Kedžiai pradėjo gauti "anūkės" laiškus kažkokia idiotiška rašysena. Neįtartina? TBuvo laikai,kai dėdulė Stankūnas "džiaugėsi",kad anūkė gerai mokosi ir labai laiminga su biologine motina. Tai kaip čia staiga nutiko,kad laimingoji gudruolė staiga patapo psichine ligone? Tik kur ji mokėsi,jeigu buvo saugoma nuo bet kokio kontaktavimo,kad niekam niekam nepapasakotų kas su ja buvo išdarinėjama? Jau nekalbant apie tai, kad Lovatiesė jau kadaise prasiplepejusi apie tai, kad Deimantės nebėra gyvos. Pedofilai bet kokia kaina neleis artimiesiems net nuotoliniu būdu pabendrauti, nes neįmanoma rasti tokios dublerės,kuri tokioje situacijoje nesusimautų nesukeldama įtarimų. Jie ir toliau atvirai tyčiosis iš tiesos ieškotojų žinodami,kad nera realios jėgos,galinčios juos priversti padaryti tai,ko iš jų reikalaujama. Jau rašiau apie varnų solidaruma...26. Gaila vaiko
(2020-12-11 01:19:23)
(51.171.237.5) Parašė:

Žiauri istorija. O valstybė prikišo nagus. Dabar sukasi kaip moka..25. Vytas
(2020-12-10 22:26:05)
(62.80.225.75) Parašė:

Pagal ES standartus mes gyvename teisinėje demokratinėje valstybėje. Tokie ES "demokratiniai" bei "teisiniai" standartai.24. žopa-20
(2020-12-10 22:10:40)
(82.135.226.79) Parašė:

Tai tu ir iš ten,ar dar ten?23. NRG to 23. Savaime aisku,
(2020-12-10 17:14:38)
(78.62.218.38) Parašė:

Pabandysiu kiek "pataisyti" Tamstos pasulėžiūrą... Reikalas tame, kad Lietuvos Respublikoje "valdžia" yra būtent visa lietuvių tauta (visi Lietuvos piliečiai), bet ne kokia nors suformuota (ar susiformavusi) žmonių grupė ar įstaiga. Todėl, Lietuvoje, išgirdus žodį "valdžia", galima manyti kad kalbama apie visus Žmones, bet ne apie tam tikrą žmonių grupę ar darinį, ir tokiu atveju panašų į Jūsų dabartinį komentarą - galima būtų palaikyti ir įžeidimu visai Lietuvos Respublikai ar visiems Lietuvos žmonėms. Lietuvos Respublikos Konstitucijoje yra nurodyta kad: "...Lietuvos valstybę kuria Tauta. Suverenitetas priklauso Tautai.(...)Niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto, savintis visai Tautai priklausančių suverenių galių.(...)Aukščiausią suverenią galią TAUTA VYKDO TTESIOGIAI ar PER demokratiškai išrinktus savo atstovus.(...)Valstybės valdžią Lietuvoje vykdo Seimas, Respublikos Prezidentas ir Vyriausybė, Teismas. Valdžios galias riboja Konstitucija. Valdžios įstaigos tarnauja žmonėms." Todėl tuos kurie išdrįsta savintis visai Tautai priklausančias suverenias galias, reikėtų teisėtai vadinti ne "valdžia" , bet pvz. - padugnėmis, banditais, pašlemėkais ir nusikaltėliais ar ir kt. ... Todėl manau kad tam kad ateityje nebūtų panašių nesupratimų ar nesusipratimų, Jūs jau dabar galite pradėti vadinti tokius žmones jų vertais vardais. Su pagarba - atsiprašau dėl Jūsų laiko gaišinimo... P.S. Lietuvos Respublikos Konstitucijoje yra parašyta ir kad:" ...Laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais - (...) šmeižtu ir dezinformacija. ..." Todėl dėl tokio ar panašaus teksto (kaip Jūsiškis),Jūs dabar galėtumete net ir susilaukti iš nesusipratusių žmonių ir kvietimų į teismą, ar panašiai. Dar kartą atsiprašau už sudelstą Jūsų laiką.22. Savaime aisku,
(2020-12-10 15:49:00)
(86.27.227.37) Parašė:

kad mergaite yra nepataisomai psichiskai suzalota arba is tikruju jos jau nebera gyvuju tarpe-siaubas,kokioje salyje mes gyvename.Valdzios tylejimas ir zmoniu erzinimas tai yra irodymas,kad jie bijo parodyti tai kas yra ivyke negryztamai su sveika buvusia mergaite ir tai yra baisus nusikaltimas,kuris tikrai neliks be atsako.Jokie teismai negali vykti teisiant N.Venckiene,jei negalima jai pamatyti tiesiogiai Deimantes ir isklausyti jos ,,kaltinimu'' ar ,,reikalavimu'',nes tai butu absurdas teismo procese.Teisejai negali buti valdzios ikaitais,priimant sprendimus be pagrindinio liudininko,kuris yra slepiamas.Todel baikite savo nusikalstamus zaidimus kurpiant bylas ir taip nuskriaustiems zmonems.Reikalaujame TIESOS !21. manom
(2020-12-10 09:17:04)
(193.219.91.249) Parašė:

kad pavdinimas teisingas. visose pasaulio salyse tokiems pacientamas leidziama matytis su artimaisiais, siuo atveju - ne ir nezinia kodel20. NRG
(2020-12-09 23:48:57)
(78.62.218.38) Parašė:

Čia labai įdonu tai, kad ilgą laiką mergaitės pagrobėjai tvirtino esą " mergaitė su biologine motina jaučiasi gerai", bet prieš prieš metų jau rašyta kad: 'mergaitė ligi šiol yra Kedžių įtakoje"... Po to perskaiatau kad: "Deimantė išpylė karštą arbatą ant savo motinos" , o dar vėliau kad Kedytė jau yra lyg ir "nestabilios psichinės būsenos ... Tai kaip ji vis dėl to buvo ten laikoma, ir kas kaltas kad su laiku ji tapo "psichine ligone" ?! Ką tuo metu veikė atsakingi valstybės tarnautojai?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras